Zarejestruj sie! | Has硂 ?
     

Poprzedni temat «» Nast阷ny temat

Tagi tematu: czarny, dolina, morskie, oko, pod, potoku, rybiego, rysami, staw

Dolina Rybiego Potoku, Morskie Oko i Czarny Staw pod Rysami
Autor Wiadomo舵
Arturelli 


Do潮czy: 29 Maj 2011
czyli 4717 dni temu

Posty: 27
Tematy: 0
Sk眃: Silesia
Wys砤ny: 2011-05-29, 22:22   

:-D wiesz romantyczny wiecz贸r nad MO to bajka :-D
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Joasia 



Zaproszone osoby: 1
Wiek: 42
Do潮czy砤: 09 Pa 2010
czyli 4949 dni temu

Posty: 2129
Tematy: 9
Otrzyma 12 piw(a)
Sk眃: Bukowice / Wroc艂aw
Wys砤ny: 2011-05-29, 22:25   

bez szpilek tez mo偶e by膰 romantycznie :-P :-P :-P
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Arturelli 


Do潮czy: 29 Maj 2011
czyli 4717 dni temu

Posty: 27
Tematy: 0
Sk眃: Silesia
Wys砤ny: 2011-05-29, 22:26   

nowicjuszka napisa/a:
trzeba by膰 idiot膮 偶eby w szpilkach w g贸ry czy nad Morskie Oko sie wybiera膰, jak ksi臋偶niczka chce szpilki zak艂ada膰 to niech zapieprza na piechot臋, bo z jakiej racji konie maj膮 wie藕膰 ty艂ek hrabiny kt贸ra chce w szpilkach w g贸ry sie wybra膰 :?: a jak nogi po艂amie to co :?: TOPR wezwiecie :?:


uwa偶aj na s艂贸wka hrabino i wyparz sobie buzi臋 a potem oceniaj innych, rozumiem 偶e jeste艣 samotna i przesi膮kni臋ta 偶贸艂ci膮, jednak s膮 te偶 zakochane pary i dla nich wiecz贸r w otoczeniu ukochanej osoby i ukochanych g贸r jest wart wi臋cej ni偶 spocone u艣ciski
  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Arturelli 


Do潮czy: 29 Maj 2011
czyli 4717 dni temu

Posty: 27
Tematy: 0
Sk眃: Silesia
Wys砤ny: 2011-05-29, 22:31   

Chc臋 i艣膰 nad MO w szpilkach to p贸jd臋 a Tobie nic do tego, a widzia艂em ju偶 o艣wiadczyny nad MO i wyobra藕 sobie 偶e ona i on id膮 pieszo, zanim zajd膮 b臋d膮 pachnie膰 wy艣mienicie, wzdycha膰 donio艣le i ona b臋dzie mia艂a na sobie trampki ;) zastan贸w si臋, zm膮drzej a potem si臋 udzielaj

s膮 bryczki to si臋 z nich korzysta, kiedy艣 bryczki je藕dzi艂y wsz臋dzie, nie by艂o komunikacji zmechanizowanej, wyobra藕 sobie jak m臋czy艂y si臋 te konie :shock:

kobieto ja wiem 偶e z racji p艂ci mo偶esz opowiada膰 g艂upoty jednak nie przesadzaj ;)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Joasia 



Zaproszone osoby: 1
Wiek: 42
Do潮czy砤: 09 Pa 2010
czyli 4949 dni temu

Posty: 2129
Tematy: 9
Otrzyma 12 piw(a)
Sk眃: Bukowice / Wroc艂aw
Wys砤ny: 2011-05-29, 22:34   

Arturelli ka偶dy ma prawo do swojego zdania i nowicjuszka je wyrazi艂a, to nie pow贸d 偶eby kogokolwiek tu obra偶a膰 czy wyzywa膰


i na tym forum nie szerzymy tre艣ci, kt贸re obra偶aj膮 kobiety :!: :!: :!: :!: :!:
  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Arturelli 


Do潮czy: 29 Maj 2011
czyli 4717 dni temu

Posty: 27
Tematy: 0
Sk眃: Silesia
Wys砤ny: 2011-05-29, 22:35   

Zauwa偶 偶e ona obrazi艂a pierwsza, ja tylko ripostuje ;)

nowicjuszka napisa/a:
ojej, ale romantyczne o艣wiadczyny, po cholere w g贸ry jecha膰 jak chcesz bryczk膮 poje藕dzi膰? na rynek w Krakowie sobie jed藕 i tam je藕dzij bryczk膮 w szpilkach. W g贸rach satysfakcja jest wtedy jak sie gdzie艣 dojdzie samemu a nie m臋cz膮c zwierzaki. Chcesz to sobie id藕 w szpilkach a na forum takich g艂upot nie wypisuj bo nikt Twojej g艂upoty tu chwali膰 nie b臋dzie


s艂o艅ce to jest TWOJE zdanie i dalece odbiega od rzeczywisto艣ci wi臋c nie m贸w co jest czym, gdy偶 jak widzisz ma艂o wiesz

b臋d臋 chcia艂 pojecha膰 na rynek w Krakowie to pojad臋, a jak b臋d臋 chcia艂 pojecha膰 bryczk膮 nad MO to te偶 pojad臋 i 偶aden ko艅 od tego nawet zadyszki nie dostanie

wmawiasz dooko艂a swoje zdanie a ja ci m贸wi臋 NIE, NIE masz racji
  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Joasia 



Zaproszone osoby: 1
Wiek: 42
Do潮czy砤: 09 Pa 2010
czyli 4949 dni temu

Posty: 2129
Tematy: 9
Otrzyma 12 piw(a)
Sk眃: Bukowice / Wroc艂aw
Wys砤ny: 2011-05-29, 22:37   

Cytat:
kobieto ja wiem 偶e z racji p艂ci mo偶esz opowiada膰 g艂upoty jednak nie przesadzaj ;)


hamuj sie troch臋, bo b臋dzie ostrze偶enie :evil:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Arturelli 


Do潮czy: 29 Maj 2011
czyli 4717 dni temu

Posty: 27
Tematy: 0
Sk眃: Silesia
Wys砤ny: 2011-05-29, 22:39   

Ona nazwa艂a ludzi idiotami i nic jej nie powiedzia艂a艣, jeszcze piwo wstawi艂a艣, co艣 tu jest nie halo ;).
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Joasia 



Zaproszone osoby: 1
Wiek: 42
Do潮czy砤: 09 Pa 2010
czyli 4949 dni temu

Posty: 2129
Tematy: 9
Otrzyma 12 piw(a)
Sk眃: Bukowice / Wroc艂aw
Wys砤ny: 2011-05-29, 22:41   

ale nie zarzuca si臋 nikomu g艂upoty, tylko dlatego 偶e jest KOBIET膭 :!: :!: :!: :!:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Joasia 



Zaproszone osoby: 1
Wiek: 42
Do潮czy砤: 09 Pa 2010
czyli 4949 dni temu

Posty: 2129
Tematy: 9
Otrzyma 12 piw(a)
Sk眃: Bukowice / Wroc艂aw
Wys砤ny: 2011-05-29, 22:42   

nowicjuszka sko艅czcie prosz臋 ju偶 wymian臋 zda艅 bo nie zmierza do niczego dobrego :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Arturelli 


Do潮czy: 29 Maj 2011
czyli 4717 dni temu

Posty: 27
Tematy: 0
Sk眃: Silesia
Wys砤ny: 2011-05-29, 22:46   

Joasia wybacz, ja wiem 偶e jeste艣cie w sztamie jednak troch臋 obiektywizmy poprosz臋. Ona co rusz wszystkich obra偶a, powiem Ci co艣 nowicjuszko. Takich jak Ty pyskaczy nikt nie cierpi a wiesz dlaczego, dlatego i偶 pozjada艂a艣 wszystkie rozumy. Kim ty do @#$* jeste艣 偶eby kobiety wyzywa膰 od idiotek i nienormalnych. Kobieto popatrz co ty napisa艂a艣 i id藕 si臋 spierz mokrym r臋cznikiem. Mog臋 by膰 nawet Cristiano Ronaldo i zrozum jedno, TOBIE DALEKO DO M脫WIENIA CO JEST DLA KOGO, zachowaj swoje w膮tpliwej inteligencji s艂owa dla siebie.

Wed艂ug wi臋kszo艣ci ludzi bryczki s膮 fajne, inaczej nie je藕dzi艂yby. A wed艂ug mnie ROZS膭DNI ludzie wje偶d偶aj膮 kolejkami, bryczkami i korzystaj膮 z udogodnie艅 w艂a艣nie po to 偶eby nie przysparza膰 pracy TOPRowi. Tak kochana, w艂a艣nie nale偶y kierowa膰 si臋 inteligencj膮, nie masz si艂 to jed藕 bryczk膮, nie chce ci si臋 i艣膰 jed藕 bryczk膮, jak bardzo trzeba by膰 egoist膮 偶eby takich ludzi wyzywa膰.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Magda 


Wiek: 47
Do潮czy砤: 07 Lip 2010
czyli 5043 dni temu

Posty: 456
Tematy: 0
Otrzyma 4 piw(a)
Sk眃: wielkopolska
Wys砤ny: 2011-05-29, 22:50   

A ja wol臋 i艣c pieszo, szkoda koni i kasy na jazd臋 bryczk膮 :-) A ty Arturelli troszk臋 chyba przeginasz obra偶aj膮c nowicjuszk臋
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Arturelli 


Do潮czy: 29 Maj 2011
czyli 4717 dni temu

Posty: 27
Tematy: 0
Sk眃: Silesia
Wys砤ny: 2011-05-29, 22:51   

Wierz mi Tomek 偶e szanuj臋 kobiety, przecie偶 to one s膮 kwiatem tego 艣wiata. Mam tylko do Was 偶al 偶e oceniacie ludzi a nie od tego jeste艣cie, mnie te偶 wkurzaj膮 t艂umy na szlakach i wola艂bym 偶eby te t艂umy jecha艂y sobie bryczkami ni偶 pe艂za艂y pod nogami. I nie widz臋 absolutnie nic uni偶aj膮cego czy s艂abego w tym 偶e kto艣 chce dojecha膰 do MO bryczk膮, to atrakcja jak ka偶da inna a m贸wienie 偶e jest to zn臋canie si臋 nad zwierz臋tami nie mo偶e p艂yn膮膰 z ust wykszta艂conej osoby.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Arturelli 


Do潮czy: 29 Maj 2011
czyli 4717 dni temu

Posty: 27
Tematy: 0
Sk眃: Silesia
Wys砤ny: 2011-05-29, 22:51   

To przepraszam obra偶onych.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Arturelli 


Do潮czy: 29 Maj 2011
czyli 4717 dni temu

Posty: 27
Tematy: 0
Sk眃: Silesia
Wys砤ny: 2011-05-29, 23:08   

kochamzakopane napisa/a:
Arturelli, niestety nie zgodz臋 si臋 ze zdaniem, 偶e "...atrakcja jak ka偶da inna a m贸wienie 偶e jest to zn臋canie si臋 nad zwierz臋tami nie mo偶e p艂yn膮膰 z ust wykszta艂conej osoby."

Jestem osob膮 wykszta艂con膮, jak wi臋kszo艣膰 os贸b na tym forum i uwa偶am, 偶e wo偶enie ty艂eczka bryczk膮 gdy mo偶na i艣膰 pieszo (co innego osoby niepe艂nosprawne) to m臋czenie zwierz膮t. Konie je偶d偶膮 nad Morskie Oko w pe艂nym s艂o艅cu, ci膮gn膮 pod g贸r臋 ci臋偶ar bryczki, wo藕nicy i cz臋sto os贸b, kt贸re po prostu wol膮 wie藕膰 ty艂ek ni偶 przej艣膰 tras臋. Policz sobie kilka kurs贸w dziennie przez 7 dni w tygodniu. Nic dziwnego 偶e konie padaj膮.


Ty 偶artujesz ;). Ko艅 to zwierze poci膮gowe, dla niego przewiezienie setek kilogram贸w to nic, czy wed艂ug Ciebie wielb艂膮dy i s艂onie te偶 s膮 zam臋czane, ludzie si臋 nad nimi zn臋caj膮, przecie偶 mogliby chodzi膰 pieszo. Zauwa偶 偶e kiedy艣 konie pracowa艂y w polu, by艂y autobusami miast i nie by艂o to zn臋canie, teraz nagle ludziom wydaje si臋 偶e to delikatne zwierz膮tka do ogl膮dania i g艂askania. Dla konia, s艂onia, wielb艂膮da, os艂a a nawet niekt贸rych ps贸w praca poci膮gowa jest naturalna dlatego twierdz臋 偶e komu艣 brakuje wykszta艂cenia gdy wygaduje g艂upoty o zn臋caniu.

M贸wicie 偶e bryczki s膮 dla zniedo艂臋偶nia艂ych, kalek i chorych. To dlaczego je藕dzicie samochodami kilometr czy dwa do sklepu.

Bryczki s膮 dla ludzi kt贸rzy nie chc膮 z dowolnego wzgl臋du i艣膰 pieszo i nikt niech ich nie ocenia, chc膮 jecha膰 bryczk膮 niech jad膮, to atrakcja turystyczna jak kolejka na Guba艂贸wk臋, zrozumcie ludzie 偶e nie ka偶dy musi chcie膰 i艣膰 9km 偶eby zobaczy膰 MO, troch臋 szacunku.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wy秝ietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie mo縠sz pisa nowych temat體
Nie mo縠sz odpowiada w tematach
Nie mo縠sz zmienia swoich post體
Nie mo縠sz usuwa swoich post體
Nie mo縠sz g硂sowa w ankietach
Nie mo縠sz za潮cza plik體 na tym forum
Mo縠sz 禼i眊a za潮czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Statystyki wizyt
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Najlepsze Zakopane Forum
Pogoda Zakopane z serwisu

Tatry Forum