Zarejestruj sie! | Haso ?
     

Poprzedni temat «» Nastpny temat

Tagi tematu: noclegu, pytanie, szukasz, tu, zadaj

SZUKASZ NOCLEGU ? TU ZADAJ PYTANIE !
Autor Wiadomo
oniona 


Doczy: 03 Lis 2011
czyli 4569 dni temu

Posty: 2
Tematy: 0
Skd: Centrum
Wysany: 2011-11-03, 20:57   

kurcze, tak myślałem i znów sylwester w centrum ehhh :( szukam dalej może się uda :)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
VS84
[Usunity]

Tematy: 221
Wysany: 2011-11-03, 23:19   

oniona napisa/a:
szukam czegoś z przedziału 35-40zł doba za 2 osoby,


Czy aby Ci się coś nie pomyliło czasem ;-) Za 2 osoby 35-40 zł. to za tyle nawet po za sezonem nie znajdziesz... chyba, że chodziło Ci od osoby te 35-40 zł, ale to i tak w sylwestra nierealne... :-?
 
 
aga 



Wiek: 50
Doczya: 03 Kwi 2011
czyli 4784 dni temu

Posty: 166
Tematy: 5
Otrzyma 1 piw(a)
Skd: lubelszczyzna
Wysany: 2011-11-05, 18:38   

Witam szukam sprawdzonego noclegu w miejscowości Ząb. przeglądając oferty zainteresowała mnie ta:www.zol.pl/nocleg/antol. może ktoś już tam był i może coś powiedzieć, czy jest godna polecenia?
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
arkus 


Wiek: 34
Doczy: 17 Lis 2011
czyli 4555 dni temu

Posty: 2
Tematy: 0
Skd: Jędrzejów
Wysany: 2011-11-17, 23:33   

Witam wszystkich serdecznie.
Zwracam się z prośbą o pomoc. Potrzebuję pokoju na jakiś miesiąc, najlepiej w samym Zakopanym i chodzi mi o to żeby cena nie była duża(tzn nie po 30 - 40 zł za dobę tylko tak do 500zł za miesiąc). Pomożecie w potrzebie?

Pozdrawiam
Arek
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
dan38 


Doczy: 25 Lip 2011
czyli 4670 dni temu

Posty: 99
Tematy: 8
Otrzyma 2 piw(a)
Skd: Poznań
Wysany: 2011-11-19, 00:10   

arkus napisa/a:
Witam wszystkich serdecznie.
Zwracam się z prośbą o pomoc. Potrzebuję pokoju na jakiś miesiąc, najlepiej w samym Zakopanym i chodzi mi o to żeby cena nie była duża(tzn nie po 30 - 40 zł za dobę tylko tak do 500zł za miesiąc). Pomożecie w potrzebie?

Pozdrawiam
Arek


A dokładnie, to o który miesiąc chodzi? Bo np w grudniu to wątpię...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
VS84
[Usunity]

Tematy: 221
Wysany: 2011-11-19, 22:55   

Hmm moim zdaniem będzie bardzo ciężko, bo nawet jak ktoś wynajmuje to raczej na dłuższy okres a nie na jeden miesiąc w tej cenie... a po drugie Zakopane to nie Kraków, więc nie wiem czy tam w ogóle ktoś pokoje wynajmuje ;-) Prędzej już całe mieszkanie ale to minimum 1000 zł i też nie wiem czy na taki krótki okres ktoś by wynajął...
 
 
VS84
[Usunity]

Tematy: 221
Wysany: 2011-11-19, 23:26   

W sumie to nie wiem jak w Zakopanem, ale w takim Poroninie czy Zębie przecież jest trochę kwater w których pokoje są po 25 zł za dobę. To na miesiąc daje 750 zł, więc nie wiele więcej i pewnie jeszcze na jakiś upust przy takim terminie szło by liczyć :-D
 
 
VS84
[Usunity]

Tematy: 221
Wysany: 2011-11-20, 14:55   

andrzejwidera55 napisa/a:
W Zakopanem nie wynajmują pokoi ? Czegoś tu nie rozumie


Źle to z formułowałem, miałem na myśli wynajęcie pokoju prywatnie poprzez umowę najmu, w jakimś prywatnym domu. A nie wynajem w celach turystycznych, bo zasugerowałem się ceną jaką podał pytający i stwierdziłem, że za taką cenę turystycznie się nie da ;-)
 
 
arkus 


Wiek: 34
Doczy: 17 Lis 2011
czyli 4555 dni temu

Posty: 2
Tematy: 0
Skd: Jędrzejów
Wysany: 2011-11-21, 14:51   

Cześć. Dostałem pracę tutaj w Zakopanem, narazie wynajmuje pokój u takiej pani w domu, niby do świąt mam pewne miejsce, ale i tak szukam ogłoszeń żeby z kimś wynajmować mieszkanie. Początki bywają ciężkie ale mam nadzieję że będzie dobrze.
Pozdrawiam Was serdecznie
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
akm990 



Wiek: 44
Doczy: 21 Sie 2010
czyli 5008 dni temu

Posty: 514
Tematy: 14
Otrzyma 11 piw(a)
Skd: zakopane /dublin
Wysany: 2011-11-21, 23:53   

arkus napisa/a:
Cześć. Dostałem pracę tutaj w Zakopanem, narazie wynajmuje pokój u takiej pani w domu, niby do świąt mam pewne miejsce, ale i tak szukam ogłoszeń żeby z kimś wynajmować mieszkanie. Początki bywają ciężkie ale mam nadzieję że będzie dobrze.
Pozdrawiam Was serdecznie
tacy co na sezon złapią robotę to najczęściej mieszkają w pensjonatach to poszukaj coś w okolicach Pardałówki tam jest sporo ich
  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
kleksiara 


Doczya: 22 Lis 2011
czyli 4550 dni temu

Posty: 2
Tematy: 0
Skd: Polska
Wysany: 2011-11-22, 23:00   apartamenty u bacy - pomoc

Witajcie uzytkownicy forum
Mam do was wielką prośbę. Pochodzę z Łodzi i ostatnio szukałam zakwaterowania na sylwestra 2011/2012. Natrafiłam na bardzo atrakcyjną oferte "Apartamenty u Bacy". Cena za nocleg od osoby 40zł. Na stronie internetowej pokoje wygladają na bardzo komfortowe. Twierdzą, że niska cena wynika z checi wynajecia wszystkich dostepnych pokoi stad ta wysoka znizka. Kwatera znajduje sie przy ulicy Orkana 1-5a.
Pytanie do mieszkanców: Warto ? znacie to miejsce? czy to oszusci?
Dziękuje za odpowiedz.

strona www.apartamentyubacy.pl
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
forever 



Wiek: 48
Doczy: 21 Pa 2011
czyli 4583 dni temu

Posty: 102
Tematy: 2
Otrzyma 20 piw(a)
Skd: Poznań
Wysany: 2011-11-22, 23:41   

Nie znam tego miejsca i nic ciekawego nie powiem o nim. Ale upewnij się z tym noclegiem. Bo jak dla mnie, za taki apartament 40zł/os i do tego jeszcze w Sylwestra, to raczej szok lub Caritas jakiś nowy. Żeby nie okazało się, że po przyjeździe w miejscu apartamentu będzie budka z oscypkami.
Jeśli się mylę, to bardzo przepraszam właścicieli tych apartamentów. Nic nie poradzę, że ta cena mi śmierdzi. Patrząc na ekskluzywność apartamentów, to raczej w sylwestra nie powinno być problemów z wynajęciem. To moje zdanie, więc nie zniechęcam, tylko namawiam do ostrożności. Najlepiej gdyby ktoś miejscowy lub osoba która przebywała, potwierdziła wiarygodność miejsca.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Lucy 



Wiek: 48
Doczya: 28 Pa 2011
czyli 4575 dni temu

Posty: 381
Tematy: 8
Otrzyma 28 piw(a)
Skd: z pięknego Śląska
Wysany: 2011-11-23, 16:51   

Bacowie to raczej do apartamentów nie nawykli :lol:
Może to bacóweczki jakieś? :mrgreen:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
VS84
[Usunity]

Tematy: 221
Wysany: 2011-11-23, 19:42   

Wiem, że szata graficzna i innego typu bajery nie są wyznacznikiem jakości i wiarygodności, ale wchodząc na ich stronę mam wrażenie jakbym się cofnął do 1995 roku i początków internetu ;-) Sorry ale takie mamy czasy, że żeby przyciągnąć klienta to trzeba się jakoś prezentować i zainwestować 100 czy 200 zł w taką stronę by chyba mogli. Tym bardziej, że jakby nie patrzeć mają działalność zarobkową, w dodatku nie w byle jakim mieście. To już lepiej mogli się przez jakiś portal ogłoszeniowy ogłosić i lepiej by to wyglądało :mrgreen: Bo trudno to w ogóle nazwać stroną internetową ;-) Tym bardziej, że są to podobno super ładne apartamenty, a nie zwykłe prywatne kwatery ;-)
 
 
anika261 


Wiek: 35
Doczya: 21 Wrz 2011
czyli 4613 dni temu

Posty: 50
Tematy: 3
Otrzyma 1 piw(a)
Skd: Bochnia
Wysany: 2011-11-24, 14:25   

Na stronie internetowej nie piszą nic o cenie. Albo jestem ślepa. Może się okazać, że po przyjeździe podniosą stawkę.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Moesz ciga zaczniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Statystyki wizyt
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Najlepsze Zakopane Forum
Pogoda Zakopane z serwisu

Tatry Forum