Zarejestruj sie! | Haso ?
     

Poprzedni temat «» Nastpny temat

Tagi tematu: noclegu, pytanie, szukasz, tu, zadaj

SZUKASZ NOCLEGU ? TU ZADAJ PYTANIE !
Autor Wiadomo
lapa 



Wiek: 48
Doczy: 14 Cze 2010
czyli 5066 dni temu

Posty: 32
Tematy: 0
Otrzyma 2 piw(a)
Skd: Sadnes/Wrocław
Wysany: 2011-08-31, 21:33   

a dziękuje dziękuje :-) piwka nigdy za dużo :-P Kwesti informacyjnej Krzysinek i Jasinek to prawie to samo. Krzysinek jest to wielka willa która jest widoczna na zdjęci u a Jasinek jest to domek w stylu góralskim kto stoi u nich na podwórku. Nawiasem mówiąc domek ten jest rewelacyjny - spokojnie moga do niego przyjechac 8 osób - ma własną kuchnie, łazienke i dwa pietra.
A co do futrzaków to też n nie ma problemu. Ja we wrześniu na zlot też tam mam zarezerwowane pokoje - od 10 lat tam jeżdzę i nigdy nie mogłem powiedzieć na temat tej kwatery złego słowa
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
michalll86 


Wiek: 37
Doczy: 05 Pa 2011
czyli 4588 dni temu

Posty: 1
Tematy: 0
Skd: dąbrowa górnicza
Wysany: 2011-10-05, 01:31   

Witam poszukuje noclegu w okresie sylwestrowym dla 10 osob najlepiej pokoje 2 osobowe cena 75 zlotych doba

pozdrawiam
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Bartek_1988 


Doczy: 19 Pa 2011
czyli 4574 dni temu

Posty: 1
Tematy: 0
Skd: Rypin
Wysany: 2011-10-19, 18:21   Szukam czegoś takiego

Witajcie!Ma ktoś może namiary na domek, gdie bełeby trzy dwuosobowe pokoje? Cena....przystępna :P
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
eJanosik 



Doczy: 20 Pa 2011
czyli 4573 dni temu

Posty: 5
Tematy: 0
Otrzyma 1 piw(a)
Skd: Zakopane
Wysany: 2011-10-29, 15:43   

Zbójnicy!

NOWOŚĆ

OKAZJE NOCLEGOWE eJanosika -20% -30% -50% w Zakopanem

Planujecie wypoczynek w Zakopanem?
Szukacie zniżek na noclegi?
Sprawdzajcie OKAZJE NOCLEGOWE eJanosika.


Wystarczy sprawdzać aktualne oferty noclegowe ze zniżkami od eJanosika
i podać hasło podczas rezerwacji, które brzmi:
"Promocja eJanosika"
aby została udzielona zniżka w obiekcie noclegowym taka jak w ofercie od eJanosika.

więcej na http://www.facebook.com/e...147204488683354

Wkrótce więcej nowych ofert i zniżek na noclegi.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
dan38 


Doczy: 25 Lip 2011
czyli 4660 dni temu

Posty: 99
Tematy: 8
Otrzyma 2 piw(a)
Skd: Poznań
Wysany: 2011-10-31, 08:36   

Nie pamiętam czy 25 miejsc znajdzie się w tym domu, ale 10 na pewno. Może 25 też jeśli część pójdzie do sąsiadów. Znam ten dom i mogę polecić.
http://bts.spanie.pl/
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Lucy 



Wiek: 48
Doczya: 28 Pa 2011
czyli 4565 dni temu

Posty: 381
Tematy: 8
Otrzyma 28 piw(a)
Skd: z pięknego Śląska
Wysany: 2011-10-31, 16:56   

Jakie macie doświadczenia z kwaterami 1-osobowymi? Może ktoś coś polecić? bo wybór strasznie ubogi...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
VS84
[Usunity]

Tematy: 221
Wysany: 2011-10-31, 17:43   

Dobre pytanie, bo może sam bym się w końcu przełamał i skorzystał z czegoś innego ;-) Kiedyś gdzieś tu ktoś o tym pisał, ale rzeczywiście wybór był ubogi, no i ceny dosyć wysokie, bo jak wiadomo, za jedną osobę lubią sobie liczyć więcej. Po za tym jednoosobowych pokoi bardzo mało. Ja póki co nie narzekam, bo śpię zawsze w Białym Dunajcu i tutaj za 30 zł mam do wyboru, pokój 2 osobowy albo 3 osobowy, z łazienką, TV i balkonem i jestem w nim sam. I żadnych problemów właścicielka mi nie robi z tego powodu, że daje jednej osobie pokój 2 czy 3 osobowy :-) Jest tu też fajna bardzo duża kuchnia ze stołówką i naczyniami w której można sobie wszystko przyrządzić. Po wakacjach czyli od września, nawet rezerwować nic nie trzeba, dzwonię godzinę przed przyjazdem, że będę i nie ma problemu :mrgreen: Najlepsze jest to, że już kilka razy będąc tu w listopadzie, nie było nikogo, właścicielka też czasem gdzieś wyjeżdża i już dwa razy trafiło mi się tu być zupełnie samemu. Wtedy biorę sobie klucz do całego domu i mam sam do dyspozycji jakieś 10 pokoi, czyli prawie cały dom oprócz parteru :mrgreen: Dla mnie warunki wręcz idealne zero nowoczesności, tak normalnie czysto, schludnie i nigdy z przykrymi niespodziankami się nie spotkałem. Minusem oczywiście jest to, że to nie w Zakopanem i te 9 km do Zakopanego trzeba dojechać, więc dla niezmotoryzowanych raczej odpada ;-)

Ale mimo to że jeżdżę tym autem to czasem też bym wolał spać w Zakopanem, ze względu na to, że wieczorkiem po chodzeniu po górach, z miłą chęcią jakiegoś piwka w jakiejś fajnej karczmie w Zakopanem bym się napił, a tak muszę korzystać wciąż z jednej i tej samej na miejscu, chociaż zła też nie jest, ale ileż można :-P Po za tym może w końcu miałbym okazję samo Zakopane lepiej poznać i też trochę sobie pozwiedzać na miejscu, bo tak to niespecjalnie wieczorami mi się tam chce jeździć, a na spacerek z miłą chęcią wieczorem czy popołudniu nawet bym się przeszedł :-)

Tylko jak tak właśnie szukam tych fajnych ofert noclegowych dla jednej osoby, to wydaje mi się, że dużo szybciej znaleźć partnera/partnerkę do wspólnych wyjazdów, niż dobry nocleg w Zakopanem dla jednej osoby ;-)
 
 
przems 



Wiek: 111
Doczy: 12 Wrz 2011
czyli 4611 dni temu

Posty: 65
Tematy: 3
Otrzyma 4 piw(a)
Skd: warszawa
Wysany: 2011-10-31, 22:01   

ja wynajmowałem w zakopcu praktycznie tuż przed drogą w stronę kolejki na kasprowy,
dom z pokojami do wyboru 1/2/3 , u mnie 45pln za dobę płaciłem za 2os, cen nie studiowałem ani nie mam tam rozeznania to nie wiem tanio czy drogo (...?)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
VS84
[Usunity]

Tematy: 221
Wysany: 2011-10-31, 22:11   

Tak tylko często jest tak, że niby pokoje 1 osobowe są, w cenniku pisze 40 zł/os. A na miejscu się okazuje, że owszem 40 ale jak są co najmniej 2 osoby, a pokój jednosobowy 60 :mrgreen: Już dwie takie sytuacje mi się zdarzyły ;-) Dlatego ja tam wolę swoje za 30 zł i mam dwuosobowy pokój sam dla siebie :mrgreen:

A 45 zł w Zakopanem to ani dużo, ani mało taki standard bym rzekł ;-) Zależy jeszcze jak tam wyglądało i jakie udogodnienia były...
 
 
przems 



Wiek: 111
Doczy: 12 Wrz 2011
czyli 4611 dni temu

Posty: 65
Tematy: 3
Otrzyma 4 piw(a)
Skd: warszawa
Wysany: 2011-10-31, 22:37   

cena oczywiście za pokój 45pln za 2kę , bez żadnych sztuczek.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
VS84
[Usunity]

Tematy: 221
Wysany: 2011-11-01, 11:52   

Agusia napisa/a:
ul. Goszczyńskiego http://www.zol.pl/noclegi...id=356&jak=solo - tu byłam :-D


To się podziel wrażeniami, tzn. jak warunki i jak w takim jednoosobowym pokoju wygląda ? no i ile płaciłaś przede wszystkim ? ;-)
 
 
Joasia 



Zaproszone osoby: 1
Wiek: 42
Doczya: 09 Pa 2010
czyli 4949 dni temu

Posty: 2129
Tematy: 9
Otrzyma 12 piw(a)
Skd: Bukowice / Wrocław
Wysany: 2011-11-01, 20:04   

Ale z tymi pokojami dla singli to zawsze masakra. Wiele razy miałam naprawdę duży problem, bo choć chciano mi wynajmować i owszem, to zawsze kazano zapłacić więcej. Np. pokój 2-os był za 40 zł a ja że sama to miałam zapłacić 60 zł.
A niby dlaczego??? Jakoś nie pojmuję....

Więc reasumując- polecam Cetynkę na Gubałówce, gdzie się nie czepiają singli :lol: i płaci się tyle ile napisano. A zdecydowanie odradzam Pokoje Gościnne Krupówki 2 :-/ :-/ :-/ choć warunki są ok, to jednak właścicielka odstręcza sobie sama klientów. Raczej nigdy tam nie wrócę. I cena za każdym razem inna :cry: a jak się nie weźmie potwierdzenia wpłaty zaliczki to Pani udaje że nie pamięta :-?
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
VS84
[Usunity]

Tematy: 221
Wysany: 2011-11-01, 20:15   

Joasia napisa/a:
Np. pokój 2-os był za 40 zł a ja że sama to miałam zapłacić 60 zł.


No to właśnie potwierdziłaś to co napisałem wyżej... tyle tylko, że ja rozumie jakby za te 60 zł daliby Ci pokój dwuosobowy, a z tego co słyszałem to sobie tyle liczą za jedno osobowy co dla mnie jest głupotą... bo w końcu co ja mogę za to, że sam jestem :mrgreen: bo nikt mnie nie chce :-P i ze mną wytrzymać nie może :mrgreen:

I z tego co piszecie to chyba jeszcze długo pozostanie mi się gnieździć tutaj gdzie zawsze za te 30 zł, ale mogę być nawet w pokoju 3 osobowym :-) Więc raczej żadna inna oferta szybko mnie nie zachęci ;-) A dzisiaj znów tu sam jestem w tym wielkim domu i żywej duszy dookoła, strach się bać normalnie :-P

A co do tego o czym pisze Agusia to w sumie wystrój na zdjęciach mi się podoba, warunki też nie najgorsze... więc oferta wydaje mi się całkiem fajna, tyle, że ja za bardzo przywiązuję się do miejsc, w których mi wszystko pasuje ;-)
 
 
oniona 


Doczy: 03 Lis 2011
czyli 4559 dni temu

Posty: 2
Tematy: 0
Skd: Centrum
Wysany: 2011-11-03, 20:48   Szukam taniego noclegu/2os/sylwek,1,2 stycznia :)

Cześć,

czy moglibyście mi polecić jakiś tani nocleg w zakopanym?
Chcę zrobić dziewczynie niespodziankę i zabrać ją na sylwka do Zakopca na 3 dni
Jestem studentem więc mam mało kasy, szukam czegoś z przedziału 35-40zł doba za 2 osoby, dam rade to jakoś zorganizować? :)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Lucy 



Wiek: 48
Doczya: 28 Pa 2011
czyli 4565 dni temu

Posty: 381
Tematy: 8
Otrzyma 28 piw(a)
Skd: z pięknego Śląska
Wysany: 2011-11-03, 20:54   

uuuu, tanio na Sylwka w Zakopanem??? :roll:
To może najwyżej w Domu Turysty, bo pensjonaty z reguły nie biorą na mniej niż 5 dni, oczywiście pieniądze większe niż normalnie :-/ - przerabialiśmy to ze znajomymi w zeszłym roku.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Moesz ciga zaczniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Statystyki wizyt
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Najlepsze Zakopane Forum
Pogoda Zakopane z serwisu

Tatry Forum