Zarejestruj sie! | Haso ?
     

Poprzedni temat «» Nastpny temat

Tagi tematu: noclegu, pytanie, szukasz, tu, zadaj

SZUKASZ NOCLEGU ? TU ZADAJ PYTANIE !
Autor Wiadomo
cudak1987 


Doczy: 04 Lut 2014
czyli 3733 dni temu

Posty: 2
Tematy: 0
Skd: jedrzejow
Wysany: 2014-04-03, 21:50   szukam pokoju na weekend majowy

Tak jak w temacie , szukam pokoju w centrum zakopanego dla dwóch osób z łazienką w terminie 30.04- 04.05. Jezeli ktos ma jakies oferty wolnych pokoi , to prosze o zdjecie na maila.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
akm990 



Wiek: 44
Doczy: 21 Sie 2010
czyli 4996 dni temu

Posty: 514
Tematy: 14
Otrzyma 11 piw(a)
Skd: zakopane /dublin
Wysany: 2014-04-20, 17:02   

[quote="limak33"][quote="akm990"]
limak33 napisa/a:
cześć.


Znalazlem sam tylko ze w miejscowosci Ząb super gospodyni i miejsce takze.


no widzisz jak pisałem tacy ludzie nie odwiedzają jakoś tego forum
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Radek85 


Doczy: 28 Kwi 2014
czyli 3650 dni temu

Posty: 1
Tematy: 0
Skd: Pomorze Środkowe.
Wysany: 2014-04-28, 20:57   

Jestem nowy i witam Was wszystkich :)


Szukam noclegu dla 2 osób , najlepiej z wyżywieniem/bliskością dobrej jadłodajni :) Planujemy przyjechać w drugiej połowie września na ok 6-7 dni. Naturalnie bliskość Krupówek będzie dodatkowym plusem :) Możecie coś drodzy użytkownicy forum polecić? Pomóżcie chłopakowi z Pomorza :)


Pozdrawiam. !


benek_sl@wp.pl
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Górska Przystań 


Doczya: 14 Maj 2014
czyli 3634 dni temu

Posty: 4
Tematy: 0
Otrzyma 1 piw(a)
Skd: Zakopane
Wysany: 2014-05-14, 12:46   

Martinos napisa/a:
Witam,

wybieram się do zakopanego z planem aby trochę podreptać. Szukam miejsca na noclegi. Nie pytam o konkretne adresy. Po prostu w jakim rejonie zakopanego lub przedmieść najlepiej się zatrzymać aby mieć łatwy dostęp do busów i szlaków? Czy raczej wszędzie jest tak samo daleko i nie ma co się przejmować.? :mrgreen:


Najlepszy rejon dla tych, którzy chcą chodzić po górach to bezwzględnie dzielnica Bystre. Do Kuźnic jest stąd 15 min - 20 min. pieszo lub można podjechać busem. Polecam ulice Karłowicza, gdzie mieszkam, to ostatnia uliczka przed Kuźnicami, gdzie można dojechać samochodem. Spokojny rejon pod samym Nosalem. Oprócz naszej jest tu kilka kwater w różnym standardzie, więc na pewno każdy coś sobie znajdzie. To nie prawda, że wszędzie jest tak samo daleko. Turyści dzielą się na trzy grupy:
1. Tacy którzy chcą chodzić po Krupówkach i karczmach w centrum - dla nich najlepsze są kwatery w centrum ale tam jest hałas i zanieczyszczone powietrze i daleko do gór
2. Turyści, którzy chcą chodzić po górach - powinni szukać kwater pobliżu rejonu gór po którym chcą chodzić by nie tracić czasu i pieniędzy na dojazdy busem z drugiego kończ Zakopanego (jeśli interesuje Was szlaki w Wysokich Tatrach to należy szukać kwater w pobliżu Kuźnic czyli dzielnica Bystre lub ewentualnie Antałówka)
3. Turyści, którzy chcą wypocząć w pensjonacie z widokiem na Tatry a do gór lub na Krupówki mogą dojechać - wtedy należy szukać noclegów w okolicznych wsiach (tańsza opcja zazwyczaj) lub w Zakopanem np. na Olczy lub Gubałówce.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
kooksong 



Doczya: 31 Mar 2014
czyli 3678 dni temu

Posty: 4
Tematy: 0
Skd: Kook
Wysany: 2014-05-15, 16:36   

My byliśmy parę miesięcy temu w idealnym dla rodziny z dziećmi pensjonacie, mieli kilka opcji noclegu w różnym standardzie i cenie np. zwykłe pokoje, wille, apartamenty, domki itd. tutaj na stronie jest sporo takich propozycji: http://zakopane-enoclegi.pl/
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
kolessdz 



Wiek: 44
Doczy: 28 Maj 2010
czyli 5081 dni temu

Posty: 33
Tematy: 1
Otrzyma 1 piw(a)
Skd: Sdz
Wysany: 2014-05-21, 07:23   

Z noclegami to jest tak jak napisał Górska Przystań wszystko zależy od turystów, ja jadąc do zakopanego chcę przede wszystkim odpocząć połazić po szlakach iść na Krupówki posiedzieć przed pensjonatem lub domkiem itd i od 6 lat jeżdżę na tą samą kwaterę jest z dala od Krupówek znajduje się na ulicy Wojciecha brzegi w kierunku kościeliska jest cisza i spokój:)

A nocleg wynajmą Ci nie tylko na tydzień czy krócej ja się jeszcze nie spotkałem aby minimum czy max to był tydzień
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Paralia 


Doczya: 08 Kwi 2013
czyli 4035 dni temu

Posty: 4
Tematy: 3
Skd: Rzeszów
Wysany: 2014-05-21, 08:20   

Witam

Szukam noclegu dla mnie, meza i naszego 1,5 rocznego synka. Pokoj z duzym łóżkiem zebysmy sie wszyscy zmiescili, łazienka w pokoju. Lokalizacja w miare blisko centrum. Cena do 50zl od osoby za noc. Chcemy przyjechac na którys z czerwcowych/lipcowych weekendów na 2 noce.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
sandran1982 


Doczya: 09 Cze 2014
czyli 3608 dni temu

Posty: 1
Tematy: 0
Skd: Warszawa
Wysany: 2014-06-09, 12:34   

Ja polecam przytulny apartament.Byłam juz kilka razy i zawsze było fantestycznie, apartament daje większą swobode i kuchnia jest do własnej dyspozycji.Po kilku dniach w Zakopanem i jedzeniu po knajpach fajnie było zrobić sobie coś co nie jest oscypkiem albo szaszłykiem. Zazwyczaj korzystałam z takiej firmy co ma kilkanaście do wyboru, ostatnio chyba w apartamencie Porto w Visitzakopane.
:-D
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
kane11 


Doczy: 11 Cze 2014
czyli 3606 dni temu

Posty: 1
Tematy: 0
Skd: Świętokrzyskie
Wysany: 2014-06-11, 18:18   

Witam, szukam nazwy hotelu, w którym spędziłem kilka dni. Niestety było to w roku 1994, pamiętam, że obok mieszkał koleś, który strasznie się wkużał, jak wchodziło się na jego teren, za hotelem było miejsce na ogniska i plac zabaw, obok głównego budynku był mniejszy domeczek i tam też można było dostać pokój(ten domek może już nie istniej, bo pamiętam, że było to bardzo stare budownictwo, był tam piec kaflowy). Nie wiem ,czy się nie myle, ale mógł mieć niebieski dach.

Jeśli kotś rozpozna, bardzo bym był wdzięczny.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
jabol 



Doczy: 06 Cze 2010
czyli 5072 dni temu

Posty: 607
Tematy: 15
Otrzyma 27 piw(a)
Skd: Katowice
Wysany: 2014-06-12, 11:21   

kane11 napisa/a:
wkużał, jak wchodziło się na jego teren,.

to akurat jest cechą każdego górala - nawet jeśli posiada tylko 2 m kwadratowe

sprecyzuj rejon Zakopanego, może masz jakieś zdjęcia ?
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
akm990 



Wiek: 44
Doczy: 21 Sie 2010
czyli 4996 dni temu

Posty: 514
Tematy: 14
Otrzyma 11 piw(a)
Skd: zakopane /dublin
Wysany: 2014-06-19, 16:28   

kolessdz napisa/a:
Z noclegami to jest tak jak napisał Górska Przystań wszystko zależy od turystów, ja jadąc do zakopanego chcę przede wszystkim odpocząć połazić po szlakach iść na Krupówki posiedzieć przed pensjonatem lub domkiem itd i od 6 lat jeżdżę na tą samą kwaterę jest z dala od Krupówek znajduje się na ulicy Wojciecha brzegi w kierunku kościeliska jest cisza i spokój:)

A nocleg wynajmą Ci nie tylko na tydzień czy krócej ja się jeszcze nie spotkałem aby minimum czy max to był tydzień

e zapomniał o jeszcze jednej ważnej grupie , czyli turyści grupowi , czyli wycieczki co przyjeżdżają własnymi autobusami
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
justyska1202 


Doczya: 05 Lip 2014
czyli 3582 dni temu

Posty: 1
Tematy: 0
Skd: Łódź
Wysany: 2014-07-05, 15:49   

Witam! Proszę o opinie, informacje o Apartamencie Na Olczy znajdującego się na ul. Droga do Olczy.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
piowiss 


Doczy: 29 Lip 2014
czyli 3558 dni temu

Posty: 2
Tematy: 1
Skd: Katowice
Wysany: 2014-07-29, 12:17   

Witam.
Czy może jest na forum ktoś kto oferuje noclegi w Zakopanem?
JEDNEJ pokój, dla JEDNEJ osoby. Najlepiej w przyszłym tygodniu wtorek-czwartek/piątek.
Ale może być też dowolny termin w sierpniu...
Max 1 km do Krupówek.
Czekam na informacje.
miifall1 @ gmail. com
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
limak33 


Wiek: 38
Doczy: 07 Lis 2012
czyli 4187 dni temu

Posty: 19
Tematy: 6
Skd: Legionowo
Wysany: 2014-08-26, 10:16   

Witajcie. Czy może ktoś z forum polecić nocleg w zakopanym na ul. Pardałówka? Dziekuję spokojnego dnia życzę
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Iwon44 



Wiek: 39
Doczy: 07 Maj 2012
czyli 4371 dni temu

Posty: 30
Tematy: 1
Otrzyma 5 piw(a)
Skd: Świdnik/ Lubelskie
Wysany: 2014-08-26, 18:23   

Witam, "Przy Jasieniach" boczna Pardałówki, na Paryskich. Byłem tam 3 razy, i będę jeździł zawsze. Czysto, nie drogo, cicho, spokojnie, bardzo fajni, uprzejmi właściciele.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Moesz ciga zaczniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Statystyki wizyt
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - recenzje anime
Najlepsze Zakopane Forum
Pogoda Zakopane z serwisu

Tatry Forum