Zarejestruj sie! | Hasło ?

Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: dworzec pkp

Przypadkowe noclegi z dworca PKP?
Autor Wiadomość
skierka187
[Usunięty]

Tematy: 221
Wysłany: 2010-02-24, 01:00   Przypadkowe noclegi z dworca PKP?

Chyba ka?da osoba, która chocia? raz odwiedzi?a Zakopane wie, ?e wysiadaj?c z poci?gu mo?na zosta? "zaatakowanym" przez osoby, które oferuj? noclegi w Zakopanem. Takie osoby czekaj? na poci?gi i pojawiaj? si? na peronach, by ju? od drzwi poci?gu proponowa? ka?demu tury?cie noclegi. Z do?wiadcze? znajomych osób mog? powiedzie? tyle, ?e wi?kszo?? takich noclegów to niestety noclegi, którym nie warto ufa? i które lepiej omija? szerokim ?ukiem, poniewa? okazuje si?, ?e obiecywane pokoje z widokiem na góry i z ?azienk? to niewielkie klitki, z czym? co ledwo przypomina ?azienk? i z widokiem na ulic? b?d? inne elementy niczym gór nie przypominaj?ce. W?ród znanych mi opinii pojawi?a si? nawet taka, ?e gdy zach?ceni tury?ci przybyli na miejsce oferowane przez pana na dworcu, okaza?o si? ?e tani nocleg za 45 z? za dob? w pi?knym domku to nocleg za 70 z? za dob? w zwyk?ym mieszkaniu, w bloku i to na dodatek w warunkach mocno odbiegaj?cych od przeci?tnych i to w doln? stron?. Para moich znajomych by?a raz namawiana na nocleg ju? od Chabówki, gdzie do przedzia?u dosiad? si? pan z zawarto?ci? % we krwi, który usilnie chcia? namówi? na nocleg w pi?knym góralskim domu, który okaza? si? by? star? chat?, w której drzwi si? nie domykaj?. Có?... chyba lepiej jest mie? zarezerwowane noclegi przed wyjazdem.

A jakie jest Wasze zdanie na ten temat?

martiana 

czyli 4474 dni temu

Tematy: 8
Otrzymał 7 piw(a)
Wysłany: 2010-02-24, 11:20   

Przyznam ci racj?, ?e noclegi z dworca PKP s? mocno ryzykowne, czasem nawet mo?na si? spotka? z agresj?. Natomiast w przypadku noclegów ?apanych po drodze wzd?u? zakopianki, a zw?aszcza w Poroninie to s? to cz?sto bardzo dobre warunki, zdarza si? ?e w?a?ciciele maj?c pustki bior? samochód i jad? do Poronina w poszukiwaniu go?ci. Wynika to z faktu, i? s? to noclegi oddalone od zakopianki (ewentualnie te ze starymi tabliczkami zaraz obok), wi?c chc?c kogo? mie? musz? sta? (w przypadku gdy pozosta?e formy promocji zawodz?).
Postaw piwo autorowi tego posta

martiana 

czyli 4474 dni temu

Otrzymał 7 piw(a)
Wysłany: 2010-02-24, 12:04   

Hmm to ja patrz?c na to z drugiej strony :P wkurzam si? jak kto? rezerwuje pokój, my czekamy, a kto? go zgarnia po drodze i nawet nie racz? o tym zawiadomi?.

martiana 

czyli 4474 dni temu

Otrzymał 7 piw(a)
Wysłany: 2010-02-24, 12:24   

Tak, powiadomienie w?a?ciciela, ?e si? b?dzie pó?niej to bardzo dobry zwyczaj. Przynajmniej wiemy, ?e trzeba w nocy na kogo? czeka? :)

skierka187
[Usunięty]

Wysłany: 2010-02-24, 12:38   

moi znajomi spotkali si? z czym? takim ?e chcieli nocowa? w schronisku, zadzwonili, ustalili ?e b?dzie dla nich miejsce, dojechali na miejsce i pan w schronisku powiedzia? ?e... miejsce jest, na stole w jadalni i ?e ewentualnie mog? roz?o?y? ?piwory na stole b?d? na pod?odze je?li znajdzie si? miejsce

skierka187
[Usunięty]

Wysłany: 2010-02-24, 13:55   

w zesz?ym roku wysiadaj?c z poci?gu nie zd??y?am postawi? plecaka na peronie, a ju? zaatakowa? mnie pan, wypytuj?c o to czy mam noclegi, gdzie mam noclegi, ile p?ac?, w jakich warunkach itp. namawia? mnie na noclegi mimo ?e jasno i wyra?nie powiedzia?am, ?e mam rezerwacj? i ?e mam wp?acone pieni?dze wi?c nie b?d? rezygnowa? z noclegów. Takie nachalne namawianie raczej nie zach?ca nikogo do zdecydowania si? na proponowane noclegi.

quadro.ql 

czyli 4473 dni temu

Tematy: 1
Wysłany: 2010-02-26, 23:59   

XYZ, ale przecie? im za to p?ac?, nie jest wa?ny sposób przekazania informacji, wa?ne jest to, ?e zapami?ta?a? taki fakt, pami?tasz faceta, to o co si? pyta?, co gada?, wie?ci szybko si? rozchodz?. Tak na podsumowanie: "nie wa?ne jak o Tobie mówi?, wa?ne ?e mówi?" i tak jest chyba wsz?dzie, ja mam zreszt? ?yciowego pecha do przyci?gania tego typu ludzi, wszelkiej ma?ci naci?gaczy i dziadków zbieraj?cych na winko ;]

skierka187
[Usunięty]

Wysłany: 2010-02-28, 20:35   

masz racj?, za to im p?ac?, ale chyba nie p?ac? za zniech?canie do noclegów, bo ja jestem jak najbardziej zniech?cona do korzystania z ofert z takich ?apanek na dworcu

martiana 

czyli 4474 dni temu

Otrzymał 7 piw(a)
Wysłany: 2010-03-05, 22:52   

Z racji tego, ?e w ko?cu cudownie mój artyku? zosta? opublikowany :P a nie chcia?o mi si? wcze?niej pisa? o dziwnych rzeczach z jakimi si? spotka?am to zapraszam do poczytania: http://albercik.pl/rekrea...bry-nocleg.html

Grzegor1922 

czyli 4463 dni temu

Tematy: 0
Wysłany: 2010-03-06, 09:28   

Gdy by?em raz na tym dworcu jeden z bezdomnych w?o?y? mi palec do zupy blehh

Kamila 

czyli 4473 dni temu

Tematy: 9
Otrzymał 3 piw(a)
Wysłany: 2010-03-07, 17:40   

To ja mam chyba szcz??cie bo mnie jeszcze nigdy nikt nie zaczepia?... Kurcz? z jednej strony im si? nie dziwi? - ka?dy chce zarobi? a z drugiej strony - tak jak pisze XYZ mo?e to by? denerwuj?ce jak pomimo powtarzania im, ?e ma si? nocleg, oni nadal nagabuj? :-|

pavixion 

czyli 4462 dni temu

Wysłany: 2010-03-07, 19:36   

Wszedzie sa taki gamonie jak nie hukniesz to nie czai

NoOne00 

czyli 4461 dni temu

Wysłany: 2010-03-08, 19:41   

nie polecam takich noclegów ....

andrzej 

czyli 4459 dni temu

Wysłany: 2010-03-10, 15:02   

Oj tak, trzeba sobie co? zarezerwowa? przed wyjazdem! Ostrzegam nigdy nie jed?cie w ciemno, zawsze trzeba co? wcze?niej sprawdzi?. A z tymi poci?gami masz racje, s?ysza?em o tym mimo i? osobi?cie si? z tym jeszcze nie spotka?em. No có?, trzeba sobie wszystkiego przypilnowa?.

Kamila 

czyli 4473 dni temu

Tematy: 9
Otrzymał 3 piw(a)
Wysłany: 2010-03-17, 23:22   

ja te? jestem z tych co bez wcze?niejszej rezerwacji nie jad? na urlop. Ale mam takich znajomych co zawsze a to zawsze jad? w ciemno, jak na razie im si? udaje i z tego co mówi? zawsze s? zadowoleni. No có? ka?dy robi jak uwa?a.

Odpowiedz do tematu