Zarejestruj sie! | Haso ?
     

Poprzedni temat «» Nastpny temat

Tagi tematu: dworzec pkp

Przypadkowe noclegi z dworca PKP?
Autor Wiadomo
Dorotea 


Zaproszone osoby: 28
Wiek: 36
Doczya: 08 Kwi 2010
czyli 5131 dni temu

Posty: 220
Tematy: 0
Otrzyma 1 piw(a)
Skd: Wejherowo
Wysany: 2010-05-31, 18:07   

No tu się zgodzę,że to pomyłka.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
kolaszek 


Wiek: 31
Doczy: 18 Lip 2010
czyli 5030 dni temu

Posty: 88
Tematy: 3
Otrzyma 2 piw(a)
Skd: Radomsko/Wrocław
Wysany: 2010-07-19, 00:27   

Mnie i rodziców zaczepiła pani obok PKP ( na przeciwko dworca z busami), pojechaliśmy i jak to w MCdonaldzie zostaliśmy na dłużej, 3 rok w to samo miejsce ;)

Domek+ poddasze, kuchnia łazienka 5 osobowy ( wtedy była nas 4 i pani nie robiła żadnych problemów) czysto, schludnie ładnie, 20 min do krupówek, 5 min na wyciąg na Szymaszkową, Cena 35zł :)

I to właśnie była oferta z obok dworca ;D:D
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
c7 


Doczy: 24 Cze 2010
czyli 5054 dni temu

Posty: 22
Tematy: 0
Skd: z Polski
Wysany: 2010-07-19, 13:08   

kochamzakopane napisa/a:
spontan spontanem, ale noclegi z dworcowych ofert to w 99% przypadków to ogromna pomyłka. Jeśli ktoś nie inwestuje w reklamę w Internecie (serwisy noclegowe, strona www) czy w ogłoszeniach prasowych to znaczy że nie dba o swój wizerunek, a stąd wniosek taki że jeśli nie dba o własny wizerunek to również nie zadba o swojego klienta

Radze przygladnac sie na sredni wiek osob ktore lapia na PKP/PKS - raczej powyzej sredniej krajowej ;) Tacy ludzie na necie sie nie znaja, nawet jesli wiedza ze cos takiego jest to góralska mentalnosc nie pozwala im wydac xxxzł na zrobienie prostej www i kolejne xxxzł rocznie za jej reklame. Po co to robic skoro i tak lapia klientow?
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
kolaszek 


Wiek: 31
Doczy: 18 Lip 2010
czyli 5030 dni temu

Posty: 88
Tematy: 3
Otrzyma 2 piw(a)
Skd: Radomsko/Wrocław
Wysany: 2010-07-19, 13:11   

Średni wiek gospodarzy kwater również jest generalnie powyżej średniej, chyba że ja chodziłem po jakichś dziwnych domach :D
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
martiana 



Wiek: 36
Doczya: 22 Lut 2010
czyli 5176 dni temu

Posty: 299
Tematy: 8
Otrzyma 7 piw(a)
Skd: Murzasichle
Wysany: 2010-07-23, 09:38   

Z tą mentalnością jest troszkę racji, ciężko przekonać niektórych gospodarzy do zrobienia strony internetowej, a zwłaszcza drogiej, już nie mówiąc o tym, żeby to co roku robić.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
figmar 



Doczy: 03 Maj 2010
czyli 5106 dni temu

Posty: 240
Tematy: 4
Otrzyma 4 piw(a)
Skd: Radom
Wysany: 2010-08-16, 17:25   

c7 napisa/a:
Po co to robic skoro i tak lapia klientow?


Jak by nie dało się łapać jak dotychczas, to by zmienili sposób, również na necie. Przecież nie wszyscy starsi są zacofani a i młodzi są w rodzinach.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
michal_wlkp 



Wiek: 40
Doczy: 14 Cze 2010
czyli 5064 dni temu

Posty: 78
Tematy: 0
Otrzyma 1 piw(a)
Skd: Pyrlandia
Wysany: 2010-08-17, 09:01   

Naganiacze są bo mimo wszystko to działa. Osobiście wolę mieć wszystko zaplanowane, ale nie wszyscy tak mają (wspomniany wyżej spontan) i jeśli bym miał zaplanowany i zarezerwowany nocleg to bym tego nie zmienił - trzeba być uczciwym wobec osoby z którą się umawiało. Ale nie wszyscy tak mają.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
daga402 


Doczya: 26 Gru 2010
czyli 4869 dni temu

Posty: 29
Tematy: 2
Skd: Wielkopolska
Wysany: 2010-12-27, 11:38   

Zgadzam się ogólnie nie wart dać się namawiać na zaganiaczy na dworcach. W Zakopanem, Kołobrzegu są wielkim nie wypałem natomiast w Łebie przyjechał właściciel który miał wolne miejsca i było cudownie. Najpierw też nie chciałam wzięłam tylko wizytówkę. Kiedy doszłam do swojego zarezerwowanego to myślałam że padnę od razu wyszłam i cieszyłam się strasznie że nie wpłacałam pieniędzy ; )
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Joasia 



Zaproszone osoby: 1
Wiek: 42
Doczya: 09 Pa 2010
czyli 4947 dni temu

Posty: 2129
Tematy: 9
Otrzyma 12 piw(a)
Skd: Bukowice / Wrocław
Wysany: 2010-12-27, 12:13   

Ale to nigdy się chyba nie ma pewności na co się trafia. Trzeba sprawdzać dokładnie, a najlepiej mieć zaplanowane wczesniej. Ja nie korzystałam z ofert naganiaczy bo zwykle mają kwatery w tej części Zakopanego, z której mam wszędzie daleko... :lol:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Ewyo 



Wiek: 39
Doczya: 03 Sie 2010
czyli 5014 dni temu

Posty: 674
Tematy: 8
Otrzyma 17 piw(a)
Skd: Poznań
Wysany: 2010-12-27, 19:51   

A propos naganiaczy - niekoniecznie dworcowych - dziś też stali - minus 11 stopni, a oni dzielnie wystają przy drodze wjazdowej i trzymają tabliczki "wolne pokoje" (co swoją drogą oznacza, że wolne pokoje na Sylwestra jeszcze są ;-) ). W sumie jestem pełna podziwu - bo wystać w miejscu w tej temperaturze to ciężka praca (część stoi w samochodach, ale jednak większość stoi na mrozie)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Małgo 



Wiek: 50
Doczya: 21 Maj 2011
czyli 4723 dni temu

Posty: 183
Tematy: 5
Otrzyma 6 piw(a)
Skd: Rzeszów
Wysany: 2011-07-27, 19:19   

ja 11 lat temu niestety skorzystałam z takiego spontanicznego noclegu z dworca - warunki były masakryczne do tego stopnia że drzwi się zacinałyi ciężko było się wydostać z pokoju -istny dramat, wyleczyłam się od razui mówię NIGDY WIĘCEJ.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wojciech 



Wiek: 39
Doczy: 01 Maj 2011
czyli 4743 dni temu

Posty: 29
Tematy: 0
Skd: Chełm
Wysany: 2011-11-20, 06:22   

Joasia napisa/a:
Ja nie korzystałam z ofert naganiaczy bo zwykle mają kwatery w tej części Zakopanego, z której mam wszędzie daleko... :lol:

Jak w części to pół biedy gorzej jak na Olczy :D Już się na to raz nadziałem ale byłem młody i głupi reasumując później okazało się że zaoszczędziliśmy 5 zł na noclegu które wydaliśmy na busy :D

W tym roku uczepiła się nas dworcu wyjątkowo natrętna starsza babka - najbardziej w tych ludziach irytuje mnie to że są natrętni, ów babka szła za nami chyba z pięć minut ulicą od dworca (wyjątkowa desperatka) i powiesz grzecznie że nie jesteś zainteresowany to nie rozumieją - no cóż musiałem ją skląć bo nie miałem wyjścia ale nerwa mi ruszyła na sam początek urlopu.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
forever 



Wiek: 48
Doczy: 21 Pa 2011
czyli 4570 dni temu

Posty: 102
Tematy: 2
Otrzyma 20 piw(a)
Skd: Poznań
Wysany: 2011-11-20, 16:23   

Do dziś pamiętam jak pierwszy raz przyjechałem na dworzec PKS. Tam mnie obskoczyli jakbym na czole miał napisane "bezdomny szuka noclegu i zapłaci" ;-) Najlepsze miało dopiero nastąpić. Wziąłem taksówkę, bo nocleg miałem na Skibówkach. No i Pan taksówkarz dosłownie mnie opie.....ł, że takie sprawy załatwiam przez internet :shock:

On ma nocleg za pół darmo itp. Nie potrafią zrozumieć, że ktoś w ciemno nie pojedzie 600km i dopiero na miejscu będzie szukał noclegu. Ja rozumiem, że Ci ludzie walczą tak o klienta. Ale niech też zrozumieją klienta, który mówi- dziękuję, mam już nocleg opłacony ;-)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Moesz ciga zaczniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Statystyki wizyt
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Najlepsze Zakopane Forum
Pogoda Zakopane z serwisu

Tatry Forum