Zarejestruj sie! | Haso ?
     

Poprzedni temat «» Nastpny temat

Tagi tematu: dworzec pkp

Przypadkowe noclegi z dworca PKP?
Autor Wiadomo
skierka187
[Usunity]

Tematy: 221
Wysany: 2010-03-18, 11:45   

co do noclegów w ciemno to mam znajomych, którzy chodzą na dłuższe kilkudniowe wyprawy w góry i nocują w schroniskach, ale nie dokonują żadnej rezerwacji licząc na to, że trafią na jakieś miejsca, ewentualnie śpią na podłodze czy nawet na stołach :lol:
 
 
Edward Teach 


Wiek: 34
Doczy: 27 Mar 2010
czyli 5145 dni temu

Posty: 80
Tematy: 3
Otrzyma 1 piw(a)
Wysany: 2010-03-31, 17:27   

Ale czasem bywa tak, że rezerwujesz pokój, jedziesz, a na miejscu szczerze zatroskana i bardzo miła Pani, mówi ci, że niestety, zaszła jakaś pomyłka, może Państwo się pomylili, nie ten hotel, nie ten miesiąc, przykro mi, naprawdę.
Nad morzem to się można w takich wypadkach na plaży przekimać, fajna sprawa nawiasem mówiąc, ale w górach?

[ Dodano: 2010-03-31, 17:29 ]
"co do noclegów w ciemno to mam znajomych, którzy chodzą na dłuższe kilkudniowe wyprawy w góry i nocują w schroniskach, ale nie dokonują żadnej rezerwacji licząc na to, że trafią na jakieś miejsca, ewentualnie śpią na podłodze czy nawet na stołach"-
Jak się jest z kobietą, to w sumie, obojętnie gdzie, obojętnie jak, byle ciasno. :-D
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
rafiozo 


Wiek: 33
Doczy: 03 Kwi 2010
czyli 5137 dni temu

Posty: 70
Tematy: 0
Otrzyma 4 piw(a)
Wysany: 2010-04-03, 22:58   

Ogólnie ten temat jest bardzo dobrą przestrogą dla wszystkich którzy wybierają się w góry, choć niekoniecznie tylko w górach. Wszędzie lepiej jechać z rezerwacją, najlepiej z wpłaconą zaliczką. Podczas wybierania miejsca noclegu niewolno się kierować obiecanymi zdjęciami tylko opinią i jakością oferowanych usług. W internecie wszystko można znaleźć ;)

Verseau85 napisa/a:
No niestety zdarza się i tak, że mimo rezerwacji na miejscu okazuje, że nie mamy już noclegu, dlatego tak jak wcześniej pisałam, uważam, że warto jest potwierdzać rezerwacje nawet kilkukrotnie a w dniu wyjazdu jeszcze raz dzwonić, by powiedzieć o której mniej więcej się będzie :-)

Dokładnie, Verseau85 bardzo dobrze mówi.

Nowi, którzy wybieracie się w góry - i nie tylko - słuchajcie doświadczonych osób, których tutaj można spotkać mnóstwo ! ;)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Edward Teach 


Wiek: 34
Doczy: 27 Mar 2010
czyli 5145 dni temu

Posty: 80
Tematy: 3
Otrzyma 1 piw(a)
Wysany: 2010-04-06, 21:36   

Ja tam staram się jezdzic tylko do tych miejsc, które znam, i co do których mam pewność, że nie będzie jakiejś nieprzyjemnej niespodzianki, albo do takich, które zostały sprawdzone przez kogoś zaufanego.
Verseau: No dobra, a jeśli, dajmy na to, facet waży 120 kg?Przecież to może być niebezpieczne. :-P
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Kamila 


Doczya: 24 Lut 2010
czyli 5176 dni temu

Posty: 253
Tematy: 9
Otrzyma 3 piw(a)
Wysany: 2010-04-07, 12:55   

Dokładnie w necie można znaleźć opisy miejsc super, hiper a jak się przyjeżdża to rzeczywistość jest zupełnie inna i dlatego też ja jeżdżę w miejsca, które ktoś zaufany mi polecił albo w takie gdzie już byłam i sama wiem jaki tam jest poziom oferowanych usług.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
mała 


Doczya: 18 Mar 2010
czyli 5153 dni temu

Posty: 4
Tematy: 0
Wysany: 2010-04-08, 10:51   

Niestety oferty noclegów spod dworca są niepewne!!!! Zbyt często są upiększane a po dotarciu na miejsce okazują się KOSZMAREM!!!! :-x
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Piotrek 


Wiek: 37
Doczy: 10 Mar 2010
czyli 5161 dni temu

Posty: 87
Tematy: 3
Otrzyma 2 piw(a)
Skd: Warszawa
Wysany: 2010-04-08, 12:57   

mała napisa/a:
Niestety oferty noclegów spod dworca są niepewne!!!! Zbyt często są upiększane a po dotarciu na miejsce okazują się KOSZMAREM!!!! :-x


to nie tylko z dworca, żadną sztuką jest stworzenie pięknej strony z super zdjęciami pokojów a co się okazuje rzeczywistość jest zupełnie inna...dlatego powtórzę to, co już mówili tutaj inni- tylko miejsca polecane przez znajomych albo zbadane na własnej skórze wchodzą w grę
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Dorotea 


Zaproszone osoby: 28
Wiek: 36
Doczya: 08 Kwi 2010
czyli 5133 dni temu

Posty: 220
Tematy: 0
Otrzyma 1 piw(a)
Skd: Wejherowo
Wysany: 2010-04-08, 13:19   

To fakt,czasami oferty bywają przereklamowane i to nawet bardzo.Podziwiam moich znajomychj,ktorzy zawsze jeżdżą na spontana i nocleg potrafią sobie załatwić na miejscu.Ja bym nie miała odwagi
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Kamila 


Doczya: 24 Lut 2010
czyli 5176 dni temu

Posty: 253
Tematy: 9
Otrzyma 3 piw(a)
Wysany: 2010-04-08, 14:29   

wiesz ja też mam sporo znajomych, którzy preferują akcję spontan, ale ja już jestem stateczna i z dzieckiem na coś takiego się nie pisze
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Dorotea 


Zaproszone osoby: 28
Wiek: 36
Doczya: 08 Kwi 2010
czyli 5133 dni temu

Posty: 220
Tematy: 0
Otrzyma 1 piw(a)
Skd: Wejherowo
Wysany: 2010-04-09, 10:42   

No to fakt,ja nawet nie mając dziecka bym nie miała odwagi,wiec zupełnie się Tobie nie dziwię:-)Chociaż z 2 strony to musi być fajne,no ale nie dla mnie:D
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Dorotea 


Zaproszone osoby: 28
Wiek: 36
Doczya: 08 Kwi 2010
czyli 5133 dni temu

Posty: 220
Tematy: 0
Otrzyma 1 piw(a)
Skd: Wejherowo
Wysany: 2010-05-20, 16:51   

hehe,no raczej zbyt wiele to nie można oczekiwać,ale te zardzewiałe prysznice...grrr, aż się słabo robi:D
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
kamyk 


Doczy: 05 Maj 2010
czyli 5106 dni temu

Posty: 38
Tematy: 0
Otrzyma 2 piw(a)
Skd: internet:)
Wysany: 2010-05-21, 09:48   

A czegożby się innego spodziewać?!? To najzwyklejsze kupowanie kota w worku. Rozumiem że jesli juz ktos gdzies jedzie na spontana to chociaz awaryjnie poszuka adresów schronisk jakby coś nie wypaliło albo pogoda się popsuła, ale tak z dworca... Nie no to porażka jest jakaś....
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Dorotea 


Zaproszone osoby: 28
Wiek: 36
Doczya: 08 Kwi 2010
czyli 5133 dni temu

Posty: 220
Tematy: 0
Otrzyma 1 piw(a)
Skd: Wejherowo
Wysany: 2010-05-26, 18:33   

no jak "spontan" to spontan i nie myśli się zazwyczaj o awaryjnych schroniskach...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
figmar 



Doczy: 03 Maj 2010
czyli 5108 dni temu

Posty: 240
Tematy: 4
Otrzyma 4 piw(a)
Skd: Radom
Wysany: 2010-05-28, 23:00   

Kamila napisa/a:
mam sporo znajomych, którzy preferują akcję spontan,


Uważam ,że to jednak zbyt duże ryzyko. Przyjechać do Zakopanego i trafić jak kuzynka Jagody na spontana w opłakanym stanie. Wówczas zostają marne wspomnienia. Jednak warto przedtem wiedzieć co nieco o kwaterze na którą się decydujemy.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Dorotea 


Zaproszone osoby: 28
Wiek: 36
Doczya: 08 Kwi 2010
czyli 5133 dni temu

Posty: 220
Tematy: 0
Otrzyma 1 piw(a)
Skd: Wejherowo
Wysany: 2010-05-30, 18:38   

figmar, zgadzam się, że to duże ryzyko, ale są tacy, którzy właśnie taką adrenalinę lubią. Ja bym się na taki spontan nie pisała osobiście:-)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Moesz ciga zaczniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Statystyki wizyt
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Najlepsze Zakopane Forum
Pogoda Zakopane z serwisu

Tatry Forum