Zarejestruj sie! | Has│o ?

Poprzedni temat «» Nastŕpny temat

Tagi tematu: czy, grupie, kims, samotnie

W grupie, z kim┼Ť czy samotnie ?
Autor WiadomoŠ
dirtydancer 

Do│▒czy│a: 09 Mar 2012
czyli 4464 dni temu

Tematy: 0
Sk▒d: mazury
Wys│any: 2012-03-09, 12:27   

Ja raczej samotnie w gory nie jezdze. Ale to wynika z tego ze w moim otoczeniu jest kilka osob ktore maja podobne zainteresowania i zawsze znajdzie sie ktos chetny na wyjazd.
Postaw piwo autorowi tego posta

amroz 

Do│▒czy│: 09 Sie 2011
czyli 4677 dni temu

Tematy: 4
Otrzyma│ 2 piw(a)
Sk▒d: Wa┼ébrzych
Wys│any: 2012-03-10, 20:05   

Przekona┼éem si─Ö ┼╝─Ö w─Ödr├│wki w wi─Ökszym gronie denerwuj─ů mnie i niepotrzebnie stresuj─ů. Czym wi─Öcej ludzi tym wi─Öcej problem├│w. A to kto┼Ť chce kup─Ö, kto┼Ť siku, kto┼Ť za chwil─Ö chce zje┼Ť─ç, inny musi odpocz─ů─ç a jeszcze kto┼Ť zn├│w napi─ç si─Ö. Po jakim┼Ť czasie okazuje si─Ö ┼╝e ju┼╝ trzy godziny "idziemy" a jeste┼Ťmy nadal na pocz─ůtku. Kiedy┼Ť po godzinie m─Öczarni od┼é─ůczy┼éem si─Ö od takiej kilkuosobowej grupy, zaszed┼éem do schroniska 4 godziny przed nimi id─ůc spokojnie, cz─Östo zatrzymuj─ůc si─Ö na zdj─Öcia i wcale nie przem─Öczaj─ůc si─Ö. To chyba by┼é prze┼éom w moim ┼╝yciu bo od tej pory nie skusi┼éem si─Ö ju┼╝ nigdy na tego typu grupowe wyj┼Ťcia i chodz─Ö najcz─Ö┼Ťciej sam.
Wyj┼Ťcie samotne ma du┼╝o plus├│w ale chyba najlepiej jest mi i┼Ť─ç w dwie lub max trzy osoby o podobnych ch─Öciach i kondycji co ja. I bezpieczniej i jest z kim pogada─ç. Niestety co raz ci─Ö┼╝ej jest mi kogo┼Ť znale┼Ť─ç, takie czasy ┼╝e ludzie wol─ů wygody tryb ┼╝ycia a nie wspinanie si─Ö po g├│rach. Nawet Ci z kt├│rymi ┼éazi┼éem kiedy┼Ť odpadli wybieraj─ůc wygodniejsze zaj─Öcia, np. siedzenie przed telewizorem.
To prawda ┼╝e id─ůc samotnie jeste┼Ťmy bardziej otwarci na innych turyst├│w, cz─Östo kogo┼Ť spotykam i okazuje si─Ö ┼╝e mo┼╝emy gada─ç i gada─ç bo mamy tyle wsp├│lnych temat├│w, jak by┼Ťmy znali si─Ö od lat. Cz─Östo w schroniskach spotyka┼éem obcokrajowc├│w i nawet nie znaj─ůc za dobrze j─Özyk├│w obcych "rozmawiali┼Ťmy" a┼╝ nas r─Öce bola┼éy :-D Takie to ju┼╝ te g├│ry, maj─ů magi─Ö kt├│ra ┼é─ůczy wszystkich swoich mi┼éo┼Ťnik├│w :-)

Start.Zakopane 

Do│▒czy│: 01 Cze 2011
czyli 4746 dni temu

Otrzyma│ 2 piw(a)
Sk▒d: Zakopane
Wys│any: 2012-09-04, 19:20   

Tatry ┼é─ůcz─ů ludzi i to jest prawda,szczeg├│lnie mi┼éo┼Ťnik├│w. Nie mniej jednak samotne w─Ödr├│wki te┼╝ nie zawsze s─ů dobrym rozwi─ůzaniem. O ile w ni┼╝szych partiach g├│r mo┼╝emy kontempolowa─ç przyrod─Ö,podziwia─ç g├│ry, o tyle w wy┼╝szych partiach trzeba,lub te┼╝ powinno mie┼Ť─ç si─Ö towarzysz tak na wszelki wypadek. Chodzi tutaj o wzgl─Ödy bezpiecze┼ästwa.

Furi 

Do│▒czy│: 17 Cze 2011
czyli 4730 dni temu

Tematy: 8
Otrzyma│ 1 piw(a)
Sk▒d: ┼üeba
Wys│any: 2012-09-04, 20:45   

Ja w Tatry wyje┼╝d┼╝am najcz─Ö┼Ťciej w grupie najbli┼╝szych przyjaci├│┼é (2 osoby) plus do tego je┼║dzi m├│j tata, kt├│ry polubi┼é g├│ry oraz ja z zona i synkiem. Czyli jest nas 5 doros┼éych i dziecko. Dziewczyny wol─ů s┼éabsze trasy mniej m─Öcz─ůce a my w wy┼╝sze partie uderzamy. Gdy idziemy wsp├│lnie to ja z koleg─ů i czasem z tat─ů idziemy szybszym tempem ale zawsze czekaj─ůc na reszt─Ö. Staramy si─Ö dopasowa─ç do reszty. Ale reszta te┼╝ nie narzeka jak narzucimy szybsze tempo bo oni i tak id─ů swoim

kamiltatry 

Do│▒czy│: 26 Lut 2012
czyli 4476 dni temu

Tematy: 9
Otrzyma│ 8 piw(a)
Sk▒d: Krak├│w
Wys│any: 2012-09-04, 23:22   

Wg mnie przygoda g├│rska w towarzystwie jest raczej ciekawsza od samotnej wyprawy :-) (a poza tym w┼éa┼Ťnie wzgl─Ödy bezpiecze┼ästwa). Najlepiej chodzi mi si─Ö z 1 osob─ů lub w ma┼éej grupie, a samotnych wypraw spr├│bowa┼éem dopiero w tym roku... Jednak np. gdybym si─Ö przeprowadzi┼é gdzie┼Ť blisko Tatr i zacz─ů┼é znacznie wi─Öcej chodzi─ç po Tatrach, to chyba takie samotne wyprawy mog┼éyby zacz─ů─ç dominowa─ç...

agata12901 

Do│▒czy│a: 25 Wrz 2011
czyli 4630 dni temu

Sk▒d: wie┼Ť
Wys│any: 2012-09-23, 18:58   

4 pa┼║dziernika wybieram si─Ö do Zakopanego sama, je┼╝eli kto┼Ť mia┼éby ochot─Ö po┼éazi─ç, dotrzyma─ç towarzystwa to zapraszam:) W g├│rach b─Öd─Ö dopiero 3 raz wi─Öc nie zamierzam porywa─ç si─Ö mega trudne szlaki:)

Start.Zakopane 

Do│▒czy│: 01 Cze 2011
czyli 4746 dni temu

Otrzyma│ 2 piw(a)
Wys│any: 2012-10-12, 19:38   

W takim razie trafi┼éa┼Ť w dobre miejsce,poza tym na forum jest tez dzia┼é o szlakach,wiec tam na pewno znajdziesz kilka ciekawych propozycji dla siebie,forumowicze ch─Ötnie doradz─ů ;-)

Apartamenty 

Do│▒czy│: 04 Cze 2013
czyli 4012 dni temu

Wys│any: 2013-06-26, 06:46   

Zdecydowanie w─Ödr├│wka z kim┼Ť,zawsze jest ra┼║niej no a poza tym r├│wnie┼╝ i bezpieczniej,o tym nie wolno zapomina─ç. Chyba ze kto┼Ť chce si─Ö ca┼ékowicie zresetowa─ç,wtedy taka samotna w─Ödr├│wka te┼╝ mo┼╝e zdzia┼éa─ç cuda.

Zakopaneo 

Do│▒czy│: 24 Kwi 2013
czyli 4053 dni temu

Sk▒d: Warszawa
Wys│any: 2013-07-08, 14:30   

Chyba ze wzgl─Öd├│w bezpiecze┼ästwa lepiej jest podr├│┼╝owa─ç po g├│rach z kim┼Ť,ale te┼╝ bez przesady,powiedzmy 2 osoby wystarcz─ů aby stworzy─ç tak─ů zgran─ů par─Ö. Zawsze jest si─Ö wtedy tak┼╝e do kogo odezwa─ç i mamy towarzystwo. Ma to wi─Öcej plus├│w ni┼╝ minus├│w.

Zakopiak 

Do│▒czy│: 08 Lip 2013
czyli 3978 dni temu

Wys│any: 2013-07-08, 20:48   

Samotnie w góry - to niezbyt dobry pomysł.
Nawet kto┼Ť wyj─ůtkowo sprawny mo┼╝e czasem potrzebowa─ç pomocy drugiej osoby.
W końcu to góry ...
Dw├│jka - to rozs─ůdne minimum :)

bocian 

Do│▒czy│: 21 Mar 2013
czyli 4087 dni temu

Tematy: 2
Sk▒d: Radom
Wys│any: 2013-07-11, 21:18   

Zakopiak napisa│/a:
Samotnie w góry - to niezbyt dobry pomysł.
Nawet kto┼Ť wyj─ůtkowo sprawny mo┼╝e czasem potrzebowa─ç pomocy drugiej osoby.
W końcu to góry ...
Dw├│jka - to rozs─ůdne minimum :)

Zale┼╝y, gdzie idziesz. Czasem takie samotne wyprawy s─ů wspania┼ée. Zazwyczaj i tak s─ů t┼éumy na szlakach. ;)

ania130289 

Do│▒czy│a: 13 Mar 2013
czyli 4095 dni temu

Sk▒d: Pabianice
Wys│any: 2013-07-16, 20:20   wycieczka po g├│rach sierpien 2013

Ma mo┼╝e kto┼Ť ch─Ö─ç na pospacerowanie po g├│rach? Koniec sierpnia pocz─ůtek wrze┼Ťnia 2013. Termin jest do uzgodnienia. Wybiera┼éam si─Ö z ekip─ů jednak ludzie si─Ö wykruszyli..a samej po g├│rach nie chce mi si─Ö chodzi─ç..

Apartamenty 

Do│▒czy│: 04 Cze 2013
czyli 4012 dni temu

Wys│any: 2013-07-29, 11:01   

No tak,ale przecie┼╝ nie zagadujesz do ka┼╝dego napotkanego turysty bo to nie mia┼éoby ┼╝adnego sensu. Tylko w─Ödr├│wka z kim┼Ť,ale wiadomo ┼╝e czasem s─ů takie miejsca gdzie chcieliby┼Ťmy uda─ç si─Ö sami,przemierzy─ç jaki┼Ť szlak. Tylko nie jest to zbyt bezpieczne,w tym tkwi ca┼éy sens.

Wasio 

Do│▒czy│: 23 Lip 2014
czyli 3598 dni temu

Tematy: 14
Otrzyma│ 13 piw(a)
Sk▒d: Lublin
Wys│any: 2014-08-09, 12:29   

Za ka┼╝dym razem gdy by┼éem w g├│rach towarzyszy┼éa mi moja Szanowna Ma┼é┼╝onka (wcze┼Ťniej Szanowna Narzeczona, a jeszcze wcze┼Ťniej Szanowna Dziewczyna ;-) ). Znamy swoje mo┼╝liwo┼Ťci - ja wchodz─Ö szybciej, Ona z kolei szybciej schodzi. Dodatkowo w 2 osoby moim zdaniem jest bezpieczniej i zwi─Öksza si─Ö szansa, ┼╝e co┼Ť ciekawego nam nie umknie. Oczywi┼Ťcie od czasu do czasu lubi─Ö i┼Ť─ç z kim┼Ť poznanym na szlaku jaki┼Ť odcinek, ale generalnie na d┼éu┼╝sz─ů met─Ö jestem za dwuosobowym sk┼éadem.

Majka M 

Do│▒czy│a: 19 Lip 2012
czyli 4332 dni temu

Tematy: 3
Otrzyma│ 6 piw(a)
Sk▒d: Krakow
Wys│any: 2014-08-14, 10:50   

Po wysokich g├│rach chodz─Ö zawsze z m─Ö┼╝em.Raz ,┼╝e bezpieczniej, drugie,┼╝e w razie jak sobie s┼éabo radz─Ö, to ch┼éop zawsze pomocn─ů d┼éo┼ä poda. :-)
Po niższych górkach różnie.Lubię samotne wyprawy np. w Beskid Mały.

WyÂwietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie mo┐esz pisaŠ nowych tematˇw
Nie mo┐esz odpowiadaŠ w tematach
Nie mo┐esz zmieniaŠ swoich postˇw
Nie mo┐esz usuwaŠ swoich postˇw
Nie mo┐esz g│osowaŠ w ankietach
Nie mo┐esz za│▒czaŠ plikˇw na tym forum
Mo┐esz Âci▒gaŠ za│▒czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku