Zarejestruj sie! | Haso ?
     

Poprzedni temat «» Nastpny temat

Tagi tematu: kozi, murowaniec, wierch

Murowaniec - Kozi Wierch
Autor Wiadomo
VS84
[Usunity]

Tematy: 221
Wysany: 2011-10-04, 19:47   

A wracając do tematu:



Kozia Przełęcz w stronę Doliny Pięciu Stawów Polskich



i w stronę Czarnego Stawu Gąsienicowego.
 
 
VS84
[Usunity]

Tematy: 221
Wysany: 2011-10-04, 19:56   

Nie mało, tylko akurat te dwa dotyczą tego szlaku co w temacie... bo z jednej strony trzeba tam wejść, a z drugiej strony trochę zejść, żeby wejść na Kozi Wierch, a co do zdjęć to jeszcze będą w relacji jak wszystko ogarnę... chociaż wyjazd nie do końca się udał przez buty :-P Ale mimo wszystko relację postaram się zrobić ;-)
 
 
VS84
[Usunity]

Tematy: 221
Wysany: 2011-10-04, 20:36   

Nie po prostu nie podobał mi się ten żółty kolor i sobie zmieniłem na zielony... tylko nie wiem czemu napis też się zmienił ;)

A co do tych zdjęć, to to jest właśnie to co się widzi w internecie za nim się pójdzie na jakiś trudny szlak, na zdjęciach to wygląda często strasznie a w rzeczywistości odbiór jest całkiem inny. Dlatego już nigdy nie mam zamiaru się sugerować zdjęciami i filmami, można sobie je pooglądać, bo ładnie wyglądają. Ale w rzeczywistość lepiej tego nie przenosić, bo tylko sami siebie niepotrzebnie straszymy. I tak jak kiedyś ktoś tu napisał, jak czytałem starsze posty. Ludzie przechodząc trudne szlaki, za bardzo się chwalą jakby zrobili nie wiadomo co i wyolbrzymiają i koloryzują potem wszystko co po drodze minęli. A tak na prawdę to wszystko jest dla ludzi, tylko wystarczy w siebie uwierzyć :-) A wypadki zdarzają się wszędzie, nawet na pasach na zielonym świetle może potrącić nas samochód jak będziemy mieć pecha :->
 
 
Joasia 



Zaproszone osoby: 1
Wiek: 42
Doczya: 09 Pa 2010
czyli 4949 dni temu

Posty: 2129
Tematy: 9
Otrzyma 12 piw(a)
Skd: Bukowice / Wrocław
Wysany: 2011-10-04, 20:43   

święta prawda, zginąć można od przewrócenia się na chodniku :-/ a nie na Orlej

dlatego każdy powinien mierzyć się z trudnymi szlakami w zależności od swoich możliwości, i samemu się mierzyć z przeciwnościami
coś co jednym sprawia wielką trudność, innym wcale
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
VS84
[Usunity]

Tematy: 221
Wysany: 2011-10-04, 20:47   

Po prostu góry to nie wyścigi, powoli małymi krokami do przodu da się naprawdę wiele zdobyć, nie za rok to za dwa ale się uda... trening czyni mistrza... :mrgreen: Jedni większymi drudzy mniejszymi krokami... ale Ci co naprawdę bardzo chcą cel w ciągu osiągną :-) w życiu jest zresztą podobnie ;-)
  
 
 
Joasia 



Zaproszone osoby: 1
Wiek: 42
Doczya: 09 Pa 2010
czyli 4949 dni temu

Posty: 2129
Tematy: 9
Otrzyma 12 piw(a)
Skd: Bukowice / Wrocław
Wysany: 2011-10-04, 20:49   

całkowicie się z Tobą zgadzam, ale znam takich którym wystarczy tekst że ktoś gdzieś był i zaraz im się zapala lampka rywalizacji w głowie, że też muszą wyżej, dalej itp.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
VS84
[Usunity]

Tematy: 221
Wysany: 2011-10-05, 23:18   

Dzięki za opinię na temat moich wypowiedzi... ale po prostu staram się patrzeć na wszystko realnie i skoro coś nie sprawia Ci bólu i ma się do tego predyspozycje fizyczne... to nic nie stoi na przeszkodzie do zrobienia czegoś... bo moim zdaniem każdy lęk i strach jest do pokonania... ;-) Dlatego też uważam że góry a tym bardziej Tatry są dla większości w całości dostępne... tylko trzeba też zachować umiar i rozsądek i niekoniecznie szybko piąć się coraz to wyżej ;-)

A co do zdjęć, to ja dopiero zaczynam przygodę z fotografowaniem i pstrykam sobie jak czuję na podstawie prób i błędów, nie popartych żadną teorią, do tego nie mając za dobrego sprzętu póki co, ale dążę do coraz lepszych zdjęć i mam nadzieję, że z czasem tak będzie.... i sprzęt też się zmieni na lustrzankę jakąś, jak już do niej dorosnę ;-)

A ten surowy klimat Koziej Przełęczy to rzeczywiście można to bardzo lubić, ja ogólnie najbardziej góry lubię od momentu gdzie zostają praktycznie same skały. Czuję się jakbym był nad tym wszystkim co na co dzień mnie otacza.... no i te widoki z góry ;-)
 
 
borsuk6x9 



Wiek: 55
Doczy: 27 Sty 2011
czyli 4838 dni temu

Posty: 573
Tematy: 6
Otrzyma 15 piw(a)
Skd: Łódź
Wysany: 2011-10-06, 09:49   

VS84 napisa/a:
A co do zdjęć, to ja dopiero zaczynam przygodę z fotografowaniem i pstrykam sobie jak czuję na podstawie prób i błędów, nie popartych żadną teorią, do tego nie mając za dobrego sprzętu póki co, ale dążę do coraz lepszych zdjęć i mam nadzieję, że z czasem tak będzie.... i sprzęt też się zmieni na lustrzankę jakąś, jak już do niej dorosnę


no to polecam http://www.fotoporadnik.pl/
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Natalia 


Doczya: 14 Cze 2014
czyli 3605 dni temu

Posty: 5
Tematy: 0
Skd: Warszawa
Wysany: 2014-06-14, 12:08   

Jak sądzicie - najbliższy tydzień na taką wyprawę to dobry pomysł? ;-)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
27Artur27 


Doczy: 30 Cze 2012
czyli 4318 dni temu

Posty: 17
Tematy: 2
Otrzyma 2 piw(a)
Skd: Wawrszawa
Wysany: 2014-06-14, 22:19   

Dobry. Idzi i zobacz jak będzie za trudno nie bój się zawrócić.
Powodzenia :-)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Natalia 


Doczya: 14 Cze 2014
czyli 3605 dni temu

Posty: 5
Tematy: 0
Skd: Warszawa
Wysany: 2014-06-15, 14:01   

Obawiam się tylko resztek śniegu. Raczej raki zostawić już w domu?
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Moesz ciga zaczniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Statystyki wizyt
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Najlepsze Zakopane Forum
Pogoda Zakopane z serwisu

Tatry Forum