Zarejestruj sie! | Haso ?
     

Poprzedni temat «» Nastpny temat

Tagi tematu: apartamenty, bacy

Apartamenty u bacy
Autor Wiadomo
forever 



Wiek: 48
Doczy: 21 Pa 2011
czyli 4574 dni temu

Posty: 102
Tematy: 2
Otrzyma 20 piw(a)
Skd: Poznań
Wysany: 2011-12-11, 19:16   

Po tym, co napisała czajk_, trochę inaczej patrzę. Może to być prawdziwe. Teraz widzę sens i logikę. Ale za nasze wątpliwości, to sam właściciel jest winien. Skoro ma 30 takich lokali a na stronie jest mowa o 5 apartamentach, to może zmylić.

Mając tyle lokali, też może zbić z ceną, by upchnąć wszystkie. My tak naprawdę nie znamy sytuacji, tego jak te lokale są wykorzystywane w roku itp. Może nie są cały rok wynajmowane itp. Czasami lepiej słowo za mało powiedzieć, niż dwa za dużo ;-)

Szkoda, że nie wspomniałaś o tym forum. Może tu właściciel by rozwiał nasze wątpliwości lub chociaż dał nadzieję tym zaniepokojonym :-)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
czajk_ 


Wiek: 101
Doczya: 08 Gru 2011
czyli 4526 dni temu

Posty: 24
Tematy: 0
Otrzyma 1 piw(a)
Skd: znajomi
Wysany: 2011-12-11, 19:42   

Zasugerowałam właścicielowi, że skoro to co mówi jest prawdą to musi zadbać o wiarygodność, bo ludzie piszą na forum, przelewają wszystkie swoje obawy i to może odstraszać. Wczorajsza rozmowa mnie podbudowała. Facet podał imie i nazwisko, na kogo jest firma, jak się nazywa i czym się zajmuje. Jedynie co to mnie zastanawia to te IDEALNE zdjęcia. Są profesjonalnie zrobione, jeszcze dziewczyna z forum przesłała mi zdjęcia dodatkowe, które właściciel jej dosłał to równiez wspaniałe, niczym projekty. Dlatego zastanawiam się czemu taka słabo profesjonalna strona internetowa a takie cudowne zdjęcia. Może standard będzie odbiegał od opisu.

A może po prostu zbyt kombinujemy...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
forever 



Wiek: 48
Doczy: 21 Pa 2011
czyli 4574 dni temu

Posty: 102
Tematy: 2
Otrzyma 20 piw(a)
Skd: Poznań
Wysany: 2011-12-11, 21:30   

E tam. Zdjęciami bym się nie sugerował. Często jest tak, że zdjęcia odbiegają od rzeczywistości. Chyba, że to hotel *****.

Kiedyś w Rewalu miałem rezerwację. Telefonicznie uzgadniałem 2 razy, że za tą cenę 70/os ma być kibel. Jak przyjechałem z Poznania i zanim się rozpakowałem, Pan potwierdził, że pokój ok. Okazało się, że łazienka na dwa obce pokoje i do tego zamiast drzwi, zasłonka ;)) Odpuściłem ale jeszcze Pan właściciel na koniec mnie zje..ł, że mam żale. Było dobre lato, kupa turystów i mógł zeszmacić. Nie przewidział tylko tego, że nie trafił na frajera ;) Skończyło się tym, że nawet przeprosił i Niebieskich orłów nie wzywał, bo sam by pojechał..

Ale już więcej nic nie poradzę odnośnie Apartamentów u Bacy, bo zmieniłem temat i tak. A jednak na to forum wszedłem, by mądrzejszych poczytać ;)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
czajk_ 


Wiek: 101
Doczya: 08 Gru 2011
czyli 4526 dni temu

Posty: 24
Tematy: 0
Otrzyma 1 piw(a)
Skd: znajomi
Wysany: 2011-12-11, 23:54   

Kolejna osoba pisze o tym, że pokój który zarezerwowała jest nadal wolny (według telefonicznej rozmowy)

Słuchajcie. Jeśli to okaże się lipą to naprawdę musimy razem się trzymać i razem wnieść skargę itd.

Z tego co wiem nie jest to takie proste. Rozmawiałam już wstepnie w tej sprawie ze znajomą, którą pracuje na policji i takie sprawy naprawde są trudne i rzadko kiedy można liczyć na odzyskanie pieniędzy.

Bardzo bym chciała wierzyć, że apartamentu u bacy są uczciwym ogłoszeniem, jednak kolejny raz coś się nie zgadza.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
laMariano 


Wiek: 35
Doczy: 12 Gru 2011
czyli 4522 dni temu

Posty: 5
Tematy: 0
Skd: Brzeg
Wysany: 2011-12-12, 09:17   

Mną targają podobne wątpliwości ja znowu zamówiłem 2 apartamenty 6 osobowe gdzieś koło Listopada. Ofertę znalazłem na allegro przy pytaniu czy możliwa jest rezerwacja całego domku uzyskałem odpowiedź że nie które apartamenty są już zarezerwowane porozumiewałem się drogą mailową a odpowiedzi przy chodzi naprawdę szybko oczywiści rezerwując miejsce było trzeba wpłacić pewną sumę a zdradzę ze było to 400zł fakt faktem kasa z tego żadna ale nie chciałbym stanąć ze znajomymi w sytuacji że będziemy się tłukli 8 godzin w pociągu i będzie trzeba wracać bo nie będzie gdzie głowy położyć... jeżeli ktoś będzie miał świeższe niusy dawajcie znać zwłaszcza jeżeli ktoś będzie tam 22 żeby te apartamenty obejrzeć:]
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
czajk_ 


Wiek: 101
Doczya: 08 Gru 2011
czyli 4526 dni temu

Posty: 24
Tematy: 0
Otrzyma 1 piw(a)
Skd: znajomi
Wysany: 2011-12-12, 11:04   

http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=23252970

http://allegro.pl/sylwest...1866318615.html

Konto użytkownika zostało zawieszone :/
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
gora 


Doczya: 11 Gru 2011
czyli 4523 dni temu

Posty: 7
Tematy: 0
Skd: Pszczyna
Wysany: 2011-12-12, 11:04   

My też te apartament znaleźliśmy przez allegro niestety konto tego pana zostało zawieszone a oferty usunięte przed zakończeniem aukcji przez pracownika allegro. W tym wszystkim dziwne jest to że te apartamenty mnożą się z każdą chwilą bo na początku było 5 potem 15 a teraz już ok 30 .
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
kynek999 


Doczy: 11 Gru 2011
czyli 4523 dni temu

Posty: 4
Tematy: 0
Skd: Opole
Wysany: 2011-12-12, 11:50   

Spałbym spokojniej gdybym miał pewność że wszystko jest w porządku.
Tu już nie chodzi o pieniądze, tylko nastawienie całej grupy osób, że jedziemy do Zakopanego spędzimy sylwestra w bardzo fajnych warunkach. Niestety wszyscy mi zaufali i to ja wszystko załatwiłem, więc też będę wszystkiemu winny , bo jedzie ze mną 7 osób.
Jednak grupie nic nie zdradzałem na razie że coś może być nie tak, bo może są to tylko nasze chore obawy a wszystko potoczy się dobrze.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
magda-slask 


Wiek: 30
Doczya: 12 Gru 2011
czyli 4522 dni temu

Posty: 7
Tematy: 0
Skd: Dąbrowa Górnicza
Wysany: 2011-12-12, 15:04   

Witam! Ja również zarezerwowałam 8-osobowy apartament w terminie 29.12-01.01. Po przeczytaniu Waszych wiadomości jestem pełna obaw. Mam nadzieję, że jednak to nie jest żaden przekręt :-( Bądźmy dobrej myśli !!
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Danusia 


Wiek: 31
Doczya: 12 Gru 2011
czyli 4522 dni temu

Posty: 4
Tematy: 0
Skd: Dąbrowa Górnicza
Wysany: 2011-12-12, 15:34   

Prosiłabym aby osoby które obejrzą te apartamenty po 22.12 napisały cos na tym forum.
Aż boję się myśleć co zrobimy jeżeli na miejscu okarze się to ściemą...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
kynek999 


Doczy: 11 Gru 2011
czyli 4523 dni temu

Posty: 4
Tematy: 0
Skd: Opole
Wysany: 2011-12-12, 16:36   

A może jest nas więcej niż apartamentów.;o
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
gora 


Doczya: 11 Gru 2011
czyli 4523 dni temu

Posty: 7
Tematy: 0
Skd: Pszczyna
Wysany: 2011-12-12, 16:56   

A ma ktoś z was jakieś potwierdzenia rezerwacji. Bo my mamy jedynie potwierdzenie przez sms Pani tłumaczyła że jest aktualnie za granicą i nie ma dostępu do poczty elektronicznej. Albo macie jakieś dane do tej firmy IMPET adres lub nip ?
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
czajk_ 


Wiek: 101
Doczya: 08 Gru 2011
czyli 4526 dni temu

Posty: 24
Tematy: 0
Otrzyma 1 piw(a)
Skd: znajomi
Wysany: 2011-12-12, 17:33   

Właśnie dostałam maila na prośbę o dodatkowe zdjęcia. Sprawdziliśmy i domena jest założona w Niemczech a adres IP dostawcy internetu jest z Holandii. Poza tym Pani mi niegrzecznie odpisała, że przecież otrzymałam juz zdjęcia więc czego jeszcze chce, bo nie było prawdą, bo pisze do niej pierwszy raz ;/
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
gora 


Doczya: 11 Gru 2011
czyli 4523 dni temu

Posty: 7
Tematy: 0
Skd: Pszczyna
Wysany: 2011-12-12, 17:37   

Czyli raczej to będzie przekręt :( tylko co dalej robić?
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Fresa 


Wiek: 42
Doczya: 09 Gru 2011
czyli 4525 dni temu

Posty: 4
Tematy: 0
Skd: wawa
Wysany: 2011-12-12, 17:45   

Może poprostu poczekajmy do tego 20 bo widze, że każdy z nas w napięciu wysyła maile oraz dzwoni oni też czują pewien dyskomfort związany z naszym nagabywaniem. Ja też wyjeżdżam ze znajomymi będzie nasz aż 14 osób ale nie można też widzieć samych negatywów tego, również się boję bo chcę żeby wszystko się udało.
Dziś dostałam maila od Katarzyny Dudek, że zdjęcia budynku z zewnątrz otrzymam po 20 grudnia i jeśli chcę mogę się jeszcze wycofać z tej oferty.
Sama niewiem co myśleć ale mam nadzieje, że całą sytuacja znajdzie pozytywne rozwiązanie.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Moesz ciga zaczniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Statystyki wizyt
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Najlepsze Zakopane Forum
Pogoda Zakopane z serwisu

Tatry Forum