Zarejestruj sie! | Haso ?
     

Poprzedni temat «» Nastpny temat

Tagi tematu: apartamenty, bacy

Apartamenty u bacy
Autor Wiadomo
derley 


Doczy: 28 Gru 2011
czyli 4497 dni temu

Posty: 3
Tematy: 0
Skd: warszawa
Wysany: 2011-12-28, 19:16   

dzis moj kolega byl sprawdzic czy na orkana 3 jest chociaż budynek... no i wlasnie...
NIE MA ORKANA 3 :) pani z pod 3a powiedziala ze tu mieszka i nigdy nie bylo orkana 3.
Poza tym radio, telewizja o tym mowi .. wiec idzcie wszyscy na swoje komendy i skladajcie donosy.. one zostaną podpięte pod donosy w zakopanym i idzie pozew zbiorowy wiem bo moj kolega byl dzis zlozyc donos...

Pozdrawiam
Derley
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
kamilox4 


Doczy: 28 Gru 2011
czyli 4497 dni temu

Posty: 7
Tematy: 0
Skd: janów lubelski
Wysany: 2011-12-28, 19:20   

Ma ktoś może jakieś inne numery gdzie są jeszcze wolne pokoje? Szkoda by zmarnować sylwestra :-/
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
kamilox4 


Doczy: 28 Gru 2011
czyli 4497 dni temu

Posty: 7
Tematy: 0
Skd: janów lubelski
Wysany: 2011-12-28, 19:35   

Trochę daleko :-/ nie jedziemy autem tylko busem i trochę daleko od centrum :-/
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
kamilox4 


Doczy: 28 Gru 2011
czyli 4497 dni temu

Posty: 7
Tematy: 0
Skd: janów lubelski
Wysany: 2011-12-28, 19:43   

nie ma wolnym miejsc w okresie sylwestrowym :-/ chyba pojedziemy na spontana, może się uda. Nas tylko jest 4 osoby.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
kamilox4 


Doczy: 28 Gru 2011
czyli 4497 dni temu

Posty: 7
Tematy: 0
Skd: janów lubelski
Wysany: 2011-12-28, 20:00   

W Willi Ewelina zajęte, Pani podała numer do sąsiadki, też zajęte, i Strążyńska 23 zajęte.
W każdym razie dzięki wszystkim za zainteresowanie ;-)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
plastuś 


Doczy: 28 Gru 2011
czyli 4497 dni temu

Posty: 5
Tematy: 0
Skd: Radom
Wysany: 2011-12-28, 20:14   

oglądając dziś całkiem przypadkiem wiadomości natrafiłem na temat oszustów i co? zobaczyłem swój zarezerwowany apartament u bacy :shock:
miałem wykupiony nocleg na 6osób+2dostawki na ul. do Tadziaków 1 30-12-02.01... zaliczka na 400zł przelana już dawno :( do zakopanego jedziemy i tak, oficjalnie 'pocałujemy klamkę' przed złożeniem sprawy na policji. orientuje się ktoś, czy jest realna szansa na odzyskanie pieniędzy?
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
kamilox4 


Doczy: 28 Gru 2011
czyli 4497 dni temu

Posty: 7
Tematy: 0
Skd: janów lubelski
Wysany: 2011-12-28, 20:24   

Ja dzwoniłem do zakopanego do policji i po zapytaniu jaka jest szansa na odzyskanie pieniędzy to powiedzieli "wie pan, można zgłosić ale taki sprawy ciągną się latami i nie ma żadnej gwarancji że w końcu odzyska się pieniądze"
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
plastuś 


Doczy: 28 Gru 2011
czyli 4497 dni temu

Posty: 5
Tematy: 0
Skd: Radom
Wysany: 2011-12-28, 20:45   

potwierdzenie zrobienia przelewu, w tytule termin na ile osób i moje dane, więc chociaż tyle. poza tym mam kilka smsów od Pani, która wydawała się bardzo miła :(
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
czajk_ 


Wiek: 101
Doczya: 08 Gru 2011
czyli 4517 dni temu

Posty: 24
Tematy: 0
Otrzyma 1 piw(a)
Skd: znajomi
Wysany: 2011-12-28, 20:56   

kikama napisa/a:
w Teleexpresie i w RMF FM :)

[ Dodano: 2011-12-28, 18:04 ]
czajk_ napisa/a:
http://www.stat.gov.pl/regon/

numer NIP 5811854218

wszystko jest napiane. Firma powstała w sierpniu 2011 roku ;>


a swoją drogą skąd czajk_ miałaś ich NIP???



Jak dzwoniłam do nich kiedyś jako "zainteresowana" poprosiłam aby podali mi nip i taki też otrzymałam.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
kasia6096 


Doczya: 28 Gru 2011
czyli 4497 dni temu

Posty: 2
Tematy: 0
Skd: Gliwice
Wysany: 2011-12-28, 22:19   

ja znalazłam dośc przystepna oferte na tym portału http://www.otowakacje.pl/...e-wifi-id515490 zadzwonilam, mila Pani powiwedziala ze oczywiscie sa wolne apartamenty to zarezerwowała, przeslalam smsa z nr konta i kwota zaliczki. pozniej kontaktowalam sie z nimi jeszcze raz poniewaz chcialam poprosic o dostawke jeszcze jednego lozka. nie bylo zadnego problemu. zapytalam o konkretna godzine zakwaterowania sie i jakies dokladne namiary i adres, a koles powiedzial ze mam jeszcze zadzwonic dzien przed przyjazdem. i dzisiaj od momentu gdy zobaczylam to w TV w sluchawce sychac tylko poczte glosowa. oferta na portalu gdzie znalazlam ogloszenie ma zakonczona emisje. nie podano mi zadnych nazwisk, jedynie w danych do przelwu bylo Przedsiebiorstwo wielobranzowe Impet. Orkana 1a. :-/ . pojde na policje to zglosic ale watpie czy cos uda im sie w tej sprawie zrobic. juz przeboleje fakt ze stracilam te pieniadze, ale boli mnie ze zostalam w taki perfindy sposob oszukana i teraz nie mam kompletnie zadnych pomyslow na sylwestra... gdzie dzwonie to wszystko juz zajete:/
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
forever 



Wiek: 48
Doczy: 21 Pa 2011
czyli 4565 dni temu

Posty: 102
Tematy: 2
Otrzyma 20 piw(a)
Skd: Poznań
Wysany: 2011-12-29, 00:14   

Więc powiem tak. Na tym forum jestem żółtodziobem i może powinienem stulić dziób :-D
Ale wybaczcie oszukani. Jest mi Was bardzo żal i współczuję. Jak Mieczyslawa czy też kleksiara napisała i stworzyła ten temat (przeniesiony przez adminów) to byłem pierwszym, który zasugerował wałek i oszustwo! Choć już sam tego swojego posta nie potrafię znaleźć.
A dziś patrzę i temat "Apartamenty u Bacy" ma 13 stron!! Tyle stron nie mają tematy naprawdę potrzebne nam, ludziom odwiedzającym Zakopane i Tatry. Które życie potrafią uratować, pomóc laikowi by wrócić ze szlaku itp.
O co mi chodzi. Daliście się oszukać i okraść. Nikt z Was nie był czujnym i ostrożnym. Zadecydowała chęć zaoszczędzenia paru złotych. A teraz na tym forum macie czas by wciąż pisać żale,mobilizować się, nawoływać do odwiedzin Policji? Nie lepiej było parę tygodni temu ten sam czas poświęcić sprawdzeniu tego , w co się ładujecie?

Naprawdę, bez złośliwości, ale myślcie czasem :-) Pozdro i Szczęsliwego Nowego Roku. Będzie dla Was niezapomniany. Za rok będzie lepiej..
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
mala-24 


Doczya: 19 Gru 2011
czyli 4506 dni temu

Posty: 4
Tematy: 0
Skd: Katowice
Wysany: 2011-12-29, 10:05   

Witam,
mam pytanie do osób, którym udało się całą sprawę zgłosić na policji bez wcześniejszego sprawdzenia osobiści podanych adresów, jak zostało przyjętę zgłoszenie. Dzisiaj rano byłam na komendzie i niestetty zostałam odprawiona z kwitkiem. Jeśli nie mam 100% pewności to nie przyjmą zgłoszenie, poradzili mi wyjazd do zakopanego i zgłoszenie tego na miejscu. Od dzisiaj miałam zarezerwowane noclegi do 2.01.
Pozdrawiam
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
kamilox4 


Doczy: 28 Gru 2011
czyli 4497 dni temu

Posty: 7
Tematy: 0
Skd: janów lubelski
Wysany: 2011-12-29, 11:28   

Wczoraj poszukiwałem noclegu, na szczęście znalazłem ;-) Ale jeśli są jeszcze osoby które szukają to niech zadzwonią pod ten numer: 788 904 478. To jest na ul. Gładkie 16, wolny jest pokój 4-os i dwa pokoje 2-os, 65 zł/os. Powodzenia i Szczęśliwego Nowego Roku :-)
  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
mala-24 


Doczya: 19 Gru 2011
czyli 4506 dni temu

Posty: 4
Tematy: 0
Skd: Katowice
Wysany: 2011-12-29, 11:32   

Dzwoniłam, bardzo miły pan policjant powiadomił mnie, że w miejscu zamieszkania powinni mi przyjąć takie zgłszenie. Mogę sie powołać na wykonany telefon na komende w zakopanem, że było więcej zgłoszeń odnosnie naszych nieszczęsnych apartamentów. Hmm.... ide odwiedzić ich jeszcze raz :) tak łatwo się mnie nie pozbędą :)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Euardo17 


Doczy: 29 Gru 2011
czyli 4496 dni temu

Posty: 1
Tematy: 0
Skd: Piotrków Trybunalski
Wysany: 2011-12-29, 21:39   

Witam Wszystkich!
Jest Taka sprawa owszem byli to oszukańcy. Chcieli zrobić dobry interes ale za nasze pieniądze to zrobili. PieS... ich.. je..... Byłem dzisiaj na policji kilka osób zostało złapanych w tej sprawie ale nie wszyscy. Jest taka prawda pieniądze będzie ciężko odzyskać ponieważ mieli kilka kont fikcyjnych. Mam jeszcze takie pytanko możecie podać nr konta na które pieniądze zostawali przelewane.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Moesz ciga zaczniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Statystyki wizyt
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Najlepsze Zakopane Forum
Pogoda Zakopane z serwisu

Tatry Forum