Zarejestruj sie! | Haso ?
     

Poprzedni temat «» Nastpny temat

Tagi tematu: tatralandia

Tatralandia
Autor Wiadomo
michal_wlkp 



Wiek: 40
Doczy: 14 Cze 2010
czyli 5066 dni temu

Posty: 78
Tematy: 0
Otrzyma 1 piw(a)
Skd: Pyrlandia
Wysany: 2010-07-27, 11:59   

Rzeczywiście ktoś trafił z tym pomysłem w same sedno, dla osób przebywających w górach tydzień albo dwa to jak znalazł, bo przecież przeciętnemu turyście niekonieczne chce się cały czas chodzić po górach.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
jabol 



Doczy: 06 Cze 2010
czyli 5074 dni temu

Posty: 607
Tematy: 15
Otrzyma 27 piw(a)
Skd: Katowice
Wysany: 2010-07-27, 13:47   

mareczek87 napisa/a:
Czy ktoś był może w tym parku wodnym?:) Jak wrażenia? Bo wybieramy się z dziewczyną w sierpniu

byłem w ubiegłym roku w połowie września - fajna zabawa na rozluźnienie mięśni
Jest to park wodny o prawdopodobnie największym w Europie zagęszczeniu rur i innych ślizgów do wody






tu właśnie pobiłem rekord świata :-P w zjeździe czarną rurą :-D


ciekawostka dla narciarzy:
wykupując w zimie pobyt w Tatralandii otrzymuje się karnet na wyciągi i bezpłatny transport autobusem do ośrodka narciarskiego Jasna-Chopok
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
mareczek87 



Wiek: 36
Doczy: 25 Lip 2010
czyli 5025 dni temu

Posty: 70
Tematy: 3
Otrzyma 3 piw(a)
Skd: Wrocław
Wysany: 2010-07-27, 14:08   

a mam 2 pytanka :)
Co z tą czarną, aż tak źle jest ?:D
I korzystał ktoś z parku linowego na terenie? Jak to działa przebierasz się i wracasz, bo chyba w majtkach nie będę łaził po przeszkodach :D
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
jabol 



Doczy: 06 Cze 2010
czyli 5074 dni temu

Posty: 607
Tematy: 15
Otrzyma 27 piw(a)
Skd: Katowice
Wysany: 2010-07-27, 14:15   

mareczek87 napisa/a:
a mam 2 pytanka :)
Co z tą czarną, aż tak źle jest ?:D
I korzystał ktoś z parku linowego na terenie? Jak to działa przebierasz się i wracasz, bo chyba w majtkach nie będę łaził po przeszkodach :D


w czarnej jak to w czarnej - ciemno jak w d...e, przy któtejś tam jeździe wystartowała przedemą taka trochę okrąglejsza kobitka i utknęła w środku a ja pełnym pędem ..........:shock: :lol: :mrgreen: :-P

do parku linowego było jak mi się wydaje osobne wejście
nie wiem dokładne bo nie korzystałem
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
michal_wlkp 



Wiek: 40
Doczy: 14 Cze 2010
czyli 5066 dni temu

Posty: 78
Tematy: 0
Otrzyma 1 piw(a)
Skd: Pyrlandia
Wysany: 2010-07-30, 13:13   

Lol, scena jak z kreskówki, rzeczywiście rekord :D
17 euro za wejście dla dorosłego, pewnie bym się skusił.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
luzerq 



Doczy: 23 Wrz 2010
czyli 4965 dni temu

Posty: 4
Tematy: 0
Skd: Toruń
Wysany: 2010-10-05, 11:54   

Super park wodny polecam wszystkim, ze względu na położenie... Porównując do innych parków, w których byłem (Kreta) to wcale nie jest gorszy. Co więcej jest kilka fajnych atrakcji, których nie można znaleźć gdzie indziej...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
PIWO
[Usunity]

Tematy: 221
Wysany: 2011-05-23, 15:41   

Byłem tam kiedyś z jednodniową wycieczką z Zakopanego wyjazd wstęp do parku i powrót kosztował mniej niż 100 zł . Najbardziej wkurzały mnie kolejki do zjeżdżalni . Sam raz tylko zjechałem a tak siedziałem na trawie . Pojechałem tam tylko ze względu na rodzinę .
 
 
ola's 



Wiek: 28
Doczya: 19 Maj 2010
czyli 5092 dni temu

Posty: 1762
Tematy: 4
Otrzyma 25 piw(a)
Skd: Głubczyce
Wysany: 2011-05-27, 17:06   

PIWO napisa/a:
Byłem tam kiedyś z jednodniową wycieczką z Zakopanego wyjazd wstęp do parku i powrót kosztował mniej niż 100 zł . Najbardziej wkurzały mnie kolejki do zjeżdżalni . Sam raz tylko zjechałem a tak siedziałem na trawie . Pojechałem tam tylko ze względu na rodzinę .


Czasy wyjazdów w rodziną zakończone i biedaczek jedzie sam... hihihi :-P
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
PIWO
[Usunity]

Tematy: 221
Wysany: 2011-05-27, 18:18   

eee tam biedaczek . samemu więcej możliwości i większa swoboda
 
 
Furi 


Wiek: 43
Doczy: 17 Cze 2011
czyli 4698 dni temu

Posty: 218
Tematy: 8
Otrzyma 1 piw(a)
Skd: Łeba
Wysany: 2011-08-26, 10:17   

Polecam wypad na Tatralandie. W tym roku jedziemy i to będzie jeden z punktów wypadowych hehhe czytaj odpoczynkowych. Super rozrywka. ja niestety trafiłem w zeszłym roku we wrześniu że część basenów była zamknięta bo był remont, ale za to wejście było za 17 euro a druga osoba za 1 euro. Pomimo zamkniętych basenów to i tak było gdzie się wybawić
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
VS84
[Usunity]

Tematy: 221
Wysany: 2011-09-18, 22:34   

Mi tam się udało być parę razy i muszę przyznać, że po całodziennym chodzeniu po górach czy zwiedzaniu czegokolwiek pomysł na zrelaksowanie się przed snem w cieplutkiej wodzie jak znalazł, a jak sił jeszcze wystarczy to akurat w tym parku wodnym można nieźle poszaleć i skorzystać z wielu atrakcji :). Chociaż nie polecam tam jeździć w weekendy bo ludzi masa i ciężko się dostać na jakąkolwiek atrakcję. No i po sezonie jakoś zamykają większość zewnętrznych basenów i atrakcji więc miejsca mniej ale za to jak się jest we dwie osoby to płaci Ci się jak za jedną praktycznie, więc to akurat na plus, pomimo że miejsca o wiele mniej niż w sezonie :)
 
 
DalliKK 



Wiek: 36
Doczy: 18 Lut 2012
czyli 4453 dni temu

Posty: 191
Tematy: 8
Otrzyma 19 piw(a)
Skd: Kezmarok/Kiezmark SK
Wysany: 2012-04-28, 22:33   Tropical Paradise

Rozpoczęła się budowa nowego obiektu TROPICAL PARADISE, który będzie się rozciągał na powierzchni 4 661 m2 /dla porównania boisko piłkarskie ma ok. 4 230 m2/. Budynek w kształcie muszli morskiej będzie wyróżniał się nowoczesną bryłą i interesującym wnętrzem. Przy budowie wykorzystywane są unikalne materiały. Na przykład tradycyjne pokrycie dachowe zastąpi specjalna folia dachowa, która zagwarantuje całkowitą przejrzystość. W naszym przypadku przejrzysty dach zapewni gościom widok na przepiękną panoramę Tatr Zachodnich i Niskich podczas odpoczynku na leżaku. Ponadto taki „dach” przepuszcza promieniowanie, co oznacza, że będziecie mogli opalać się w Tatralandii również zimą, zupełnie jakbyście spędzali zimowe wczasy w tropikach.
Całe wnętrze będzie wyobrażeniem skrawka karaibskiego tropikalnego raju z temperaturą 30 °C i oryginalną tropikalną florą. Już na początku 2013 bende Tropical Paradise otwarty.
Zrodlo i wiecej informacii na :http://tatralandia.sk/tropical-paradise-pl.html
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Joasia 



Zaproszone osoby: 1
Wiek: 42
Doczya: 09 Pa 2010
czyli 4949 dni temu

Posty: 2129
Tematy: 9
Otrzyma 12 piw(a)
Skd: Bukowice / Wrocław
Wysany: 2012-04-28, 22:46   

widok na Tatry z perspektywy leżaka???? i to w tropikach ???? czego to ludzie nie wymyślą :roll: :roll: :roll:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
DalliKK 



Wiek: 36
Doczy: 18 Lut 2012
czyli 4453 dni temu

Posty: 191
Tematy: 8
Otrzyma 19 piw(a)
Skd: Kezmarok/Kiezmark SK
Wysany: 2012-04-28, 22:50   

Wlastnie. :roll: Ono teraz jakysz trend w roznych termach budowac tropikaria.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Joasia 



Zaproszone osoby: 1
Wiek: 42
Doczya: 09 Pa 2010
czyli 4949 dni temu

Posty: 2129
Tematy: 9
Otrzyma 12 piw(a)
Skd: Bukowice / Wrocław
Wysany: 2012-04-28, 22:51   

ja się tam nie znam może, ale zwykle albo są tropiki, albo góry :!: razem to mi jakoś nie współgra
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Moesz ciga zaczniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Statystyki wizyt
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Najlepsze Zakopane Forum
Pogoda Zakopane z serwisu

Tatry Forum