Zarejestruj sie! | Hasło ?

Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: chlopkiem, mieguszowiecka, pod, przelecz

Mi?guszowiecka Prze??cz pod Ch?opkiem
Autor Wiadomość
VS84
[Usunięty]

Tematy: 221
Wysłany: 2011-10-03, 23:47   Mi?guszowiecka Prze??cz pod Ch?opkiem

Tak sobie czytam ogólnie o szlakach nieco trudniejszych i o dziwo nie wiem dlaczego ale s? osoby, które przesz?y Orl? Per? bez problemu, a na Ch?opka si? wahaj?, ?eby wej??. Wynika z tego, ?e u niektórych jak wida? ten szlak budzi wi?kszy respekt, ni? niby najtrudniejsza Orla Per?. Czy rzeczywi?cie tak jest ? Bo strasznie mnie kr?ci, ?eby tam wej??, ale zupe?nie nie wiem czego si? spodziewa? po tym szlaku. Po za tym ma?o kto o tym szlaku mówi w ogóle, czy?by by? tak straszny, czy po prostu ma?o popularny ? Czy kto? z Was tam by? i mo?e co? powiedzie? na temat trudno?ci tego szlaku ? Wiem tyle, ?e nie ma tam ?a?cuchów podobno, tylko same klamry jak ju? co?, ale to akurat wcale nie musi by? utrudnieniem, bo ?a?cuchy czasami tylko przeszkadzaj?, a skoro ich tam nie ma to chyba nie s? po prostu potrzebne ? I jeszcze jedno pytanie, czy ten szlak jest trudniejszy pod wzgl?dem technicznym, czy po prostu bardziej o ekspozycj? chodzi ni? trudno?ci techniczne ?

borsuk6x9 

czyli 3922 dni temu

Tematy: 6
Otrzymał 15 piw(a)
Wysłany: 2011-10-04, 12:12   

podobno to najtrudniejszy szlak w polsce. orla na drugim miejscu. klamry na macanego a widok jak na fotce. po gzymsiku oko?o 20-30 cm.

opis tutaj http://www.tatry.info.pl/...d_chlopkiem.php
Postaw piwo autorowi tego posta

VS84
[Usunięty]

Wysłany: 2011-10-04, 12:14   

borsuk6x9 napisał/a:
podobno to najtrudniejszy szlak w polsce.

Tego mog?e? mi nie pisa?, bo poczu?em si? zobowi?zany :mrgreen: ?eby tam wej?? jak najszybciej :-> a widok niesamowity ten na Twoim zdj?ciu... podobno stamt?d te? ?wietnie wida? Rysy i plus taki, ?e nie ma tam t?umów, tak jakby inny ?wiat w przeciwie?stwie do Rysów a tak nie daleko...

borsuk6x9 

czyli 3922 dni temu

Otrzymał 15 piw(a)
Wysłany: 2011-10-04, 15:29   

no ja osobi?cie nie by?em tylko opisy czyta?em. jeszcze si? nie czuj? tym bardziej ?e mam ekip? pod opiek? i nie mog? szale?. sam bym pewnie da? rad? ale ....

VS84
[Usunięty]

Wysłany: 2011-10-04, 16:47   

No w?a?nie kto? przed chwil? zda? relacj? z tego szlaku tu na forum :) i nie stwierdzi? tam za wielkich trudno?ci :)

borsuk6x9 

czyli 3922 dni temu

Otrzymał 15 piw(a)
Wysłany: 2011-10-04, 20:03   

bo dla jednego nie ma problemu a drugi nie da rady. :mrgreen: grunt ?eby zna? swoje mozliwo?ci. szpiglasow? prze??cz dwa razy przesz?a moja córka (pierwszy raz jak mia?a 7 lat) i da?a rad? a laska z p?aczem schodzi?a a w?a?ciwie zje?d?a?a na ty?ku i ch?opakowi mówi?a ?e mu tego nie daruje.

PIWO
[Usunięty]

Wysłany: 2011-10-05, 15:21   

Trudno?ci techniczne s? jedynie przy wej?ciu na Kazalnice . S? tam o ile dobrze pami?tam 3 czy 4 ?elastwa ska?a g?adka ma?o stopni do podparcia jednak przy dobrej pogodzie nie powinno by? ?adnego problemu . Dalsza cz??? od Kazalnicy na prze??cz bez trudno?ci ,ale jest troch? ekspozycji .

POLECAM ?WIETNY SZLAK !

VS84
[Usunięty]

Wysłany: 2011-10-05, 15:26   

PIWO napisał/a:
Dalsza cz??? od Kazalnicy na prze??cz bez trudno?ci ,ale jest troch? ekspozycji .

To jest chyba w?a?nie jeden z powodów dla którego chce si? i?? na takie szlaki, jedni si? ekspozycji boj?, a dla innych to jest niesamowita przyjemno?? które pot?guje emocje i widoki :mrgreen:

PIWO
[Usunięty]

Wysłany: 2011-10-05, 15:35   

Droga z Kazalnicy na prze??cz

VS84
[Usunięty]

Wysłany: 2011-10-05, 15:42   

Szczególnie to drugie zdj?cie robi wra?enie, a? chce si? tamt?dy i?? :-)

Bartek. 

czyli 3684 dni temu

Tematy: 0
Wysłany: 2011-10-06, 17:12   

Swietne jest te drugie zdjecie :d widok z niego na szlak robi wrazenie ;d
VS84 napisał/a:
a? chce si? tamt?dy i?? :-)

Dokladnie :)

PIWO
[Usunięty]

Wysłany: 2011-10-06, 17:24   

Cytat:
podobno to najtrudniejszy szlak w polsce. orla na drugim miejscu

Nie jest tak ?le . Po pierwsze Orla per? jest du?o d?u?sza prawie ca?? trasa jest trudna technicznie do tego towarzyszy nam spora ekspozycja przez wi?ksz? cz??? szlaku . Mi?guszowiecka Prze??cz ma mo?e 3 miejsca które mog? sprawi? problemy.

Nawet nie stawia? bym prze??czy na drugim miejscu bo wi?ksze trudno?ci sprawi? mi czarny szlak ?lebem Kulczy?skiego pierwsza cz??? drogi ( mo?e dlatego ?e Kulczy?skim szed?em w deszczu by?o cholernie ?lisko i zimno a chwytów bardzo ma?o )

Szlak na Prze??cz jest pi?kny jednak wed?ug mnie widok jest gorszy od tego z Rysów

amroz 

czyli 3728 dni temu

Tematy: 4
Otrzymał 2 piw(a)
Wysłany: 2011-12-25, 21:35   

hmm, dobrze by?oby to zaliczy? w przysz?ym roku :-) Zawsze jak si? wybieram w tamtym kierunku to nie mog? trafi? na dobr? pogod? :-(

gurszul 

czyli 3619 dni temu

Tematy: 0
Otrzymał 2 piw(a)
Wysłany: 2012-01-16, 20:23   

amroz napisał/a:
hmm, dobrze by?oby to zaliczy? w przysz?ym roku :-) Zawsze jak si? wybieram w tamtym kierunku to nie mog? trafi? na dobr? pogod? :-(

okres "zaliczania" wprawdzie mam ju? za sob? i dobrze ;)
szlak jest bardzo pi?kny, co do trudno?ci to musia?abym wiedzie? co dla Was jest trudne. na pewno lepiej wybra? si? przy ?adnej pogodzie ;)
powiem tylko, ?e mam czasem problem z l?kiem wysoko?ci ;(
a tu s? moje fotki z tego szlaku przy pi?knej pogodzie:
http://picasaweb.google.c...feat=directlink

a tu z ta?cz?cymi chmurami :
https://picasaweb.google.com/104533461854496332923/20110716PrzeEczPodChOpkiem#
pozdrawiam :)

VS84
[Usunięty]

Wysłany: 2012-01-19, 07:54   

No prosz? tylko pogratulowa?, zdj?cia pi?kne a szlak jeszcze lepszy :-)

Odpowiedz do tematu