Zarejestruj sie! | Hasło ?

Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: ale, noclegu, poza, szukam, taniego, tatrach, zakopanem

szukam taniego noclegu w tatrach ale poza zakopanem
Autor Wiadomość
cantona21 

czyli 3146 dni temu

Tematy: 1
Wysłany: 2013-03-13, 23:37   szukam taniego noclegu w tatrach ale poza zakopanem

Witam
Wko?cu po wielu latach zwiedzania ró?nych polskich gór da?em sie namówi? na wyjazd w Tatry ( zawsze je omoja?em ze wzgl?du na t?umy ) i poszukuje noclegu tylko niechce nocowa? w Zakopanem
Jak by mi kto? móg? doradzi? jak? mioejscowo?? wybra?
Moje wymagania co do miejscowo?ci s? nast?puj?ce
1 ?yby mijesowo?? ta by?a jednak jak najbli??j tatr i Zakopanego oraz z ?adnym widoczkiem na tatry
2 ?yby nie by?o w niej wilekich t?umów - ?eby by?o w maire cicho i spokojnie ale ?eby by?o gdzie wyj?c i pospacerowa? z dzieckiem i zje?c co? w klimatycznej tatrza?skiej knajpie
3 no i ?eby by?o w mair? tanio
Mo?e moje wymagania s? ogromne ale có? czego sie nie robi dla ?ony i dziecka ( osobi?ci wola? bym spa? w schroniskach )
Tak patrz?c na map? zwróci?em uwag? na takie miejscowo?ci
1 Ko?cielisko
2 Toporowa cyrhla
3 Ma?e ciche
4 Murzasichle
5 ?ysa polana
CO s?dzicie o moich propozycjach ???
Zaznaczma ?e w tatrach by?em raz jako dziecko 4 dni w zakopanem
Pozdrawiam
Z góry wielkie dzi?ki
Postaw piwo autorowi tego posta

liczek 

czyli 3359 dni temu

Tematy: 5
Otrzymał 2 piw(a)
Wysłany: 2013-03-14, 18:25   

Ja w ubieg?ym roku by?am w podobnej sytuacji, jak Ty - postanowi?am "?askawie" odwiedzi? Zakopane i Tatry po wieku latach nieobecno?ci i z marnym nastawieniem.
Wybra?am Ko?cielisko, pensjonat Orze?.
Pensjonat bardzo ok - wygodnie, cicho, pi?kny widok na góry nie zas?oni?ty innymi budynkami. Mo?na siedzie? przy stole za budynkiem i napawa? si? widokami. Sauna i jaccuzi (z widokiem na Giewont) do w?asnej dyspozycji (pokój rezerwuje godziny indywidualnego pobytu w tych przybytkach).
Ko?cielisko zw?aszcza rankiem urocze. Dobry dojazd busami wsz?dzie. Blisko do Doliny Ko?cielskiej i rzut kamieniem do Drogi pod Reglami, gdzie mo?na rozpocz?? spacer w ka?d? stron?.

Sam pensjonat mo?e tani nie jest, ale w Ko?cielisku pewnie s? te? ta?sze.

O innych miejscach si? nie wypowiem.
Pomimo fatalnego nastawienia - zakocha?am si? w Tatrach i na najbli?szy wyjazd wybra?am dla odmiany apartament przy Krupówkach... :lol:

[ Dodano: 2013-03-14, 18:27 ]
I jest tam góralska knajpa obok, gdzie go?cie z tego pensjonatu maj? chyba 15 czy 20% upustu...

Grzesiek42 

czyli 3212 dni temu

Tematy: 2
Otrzymał 2 piw(a)
Wysłany: 2013-03-15, 09:48   

@cantona21 takie ?eczy to tylko w ..... :mrgreen:
Zw?aszcza z tymi t?umami to ci??ko b?dzie chyba ?e wybierzesz jaki? ma?o "komercyjny" termin wyjazdu,a to te? nie gwarantuje niczego,bo zielone-bia?e szko?y,bo wyjazdy integracyjne itp itd.
Ja wybra?em Murzasichle i jestem zadowolony.W miar? cicho i spokojnie.Jedzonko w pensjonacie(pycha)
gorzej z knajpami i jakimi? atrakcjami dla dzieci.
No i raczej nie widze tego bez swojego samochodu.
Pozdrawiam

liczek 

czyli 3359 dni temu

Tematy: 5
Otrzymał 2 piw(a)
Wysłany: 2013-03-15, 11:04   

No to ja jeszcze plusy Ko?cieliska: na pocz?tku wrze?nia by?o absolutnie spokojnie, ?adnych t?umów.
Spokojny by? tak?e ogólnodost?pny, nowy plac zabaw - poni?ej zdj?cie - plac niedu?y, ale ?liczny, ze 100 m od naszego pensjonatu...

[ Dodano: 2013-03-15, 11:12 ]
No i nie wiem dlaczego zdj?cie nie chce mi si? zamie?ci?...
tu link:
http://www.fotosik.pl/pok...522c4d71e7.html

kamno 

czyli 2928 dni temu

Tematy: 0
Ostrzeżeń:
 1/3/4
Wysłany: 2013-10-23, 16:20   Re: szukam taniego noclegu w tatrach ale poza zakopanem

Ja podobnie jak TY nie przepadam za t?umem i zawsze zatrzymuj? si? w okolicach zat?oczonych miejscowo?ci:) Mo?esz spróbowa? z?o?y? zapytanie o nocleg tutaj i na maila sp?yn? Ci oferty, fajna sprawa, bo ja w?a?nie cz?sto co? tak znajduj?:)

limak33 

czyli 3272 dni temu

Tematy: 6
Wysłany: 2013-10-24, 08:24   

Witam. Moge polecic toporowa cyrhle cicho spokojnie jest tam chyba tylko jedna knajpka 7 kotow jedzonko dobre (sledz po japonsku pycha) co do noclegu bylem w pensjonacie U Heliosa 2 i moge polecic ten pensjonat z czystym sumieniem. Jezeli chodzi o widoki z pensjonatu to jak sie wezmie pokoj od strony tatr z balkonem to co nie co widac. Pozdrawiam

Furi 

czyli 3781 dni temu

Tematy: 8
Otrzymał 1 piw(a)
Wysłany: 2013-10-25, 09:48   

polecam odpoczynek w najwy?ej po?o?onej miejscowo?ci czyli w Z?bie.Widoki i miejsce super poza tym cisza i spokój

Odpowiedz do tematu