Zarejestruj sie! | Haso ?
     

Poprzedni temat «» Nastpny temat

Tagi tematu: zakopanem, zareczyny

Zaręczyny w Zakopanem
Autor Wiadomo
horolec 


Doczya: 14 Maj 2010
czyli 5097 dni temu

Posty: 16
Tematy: 1
Skd: Bieruń
Wysany: 2011-08-26, 10:08   

A ja słyszałam często, o tym, iż górale zaręczają się w czasie pasterki na Wiktorówkach....
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
mareczek87 



Wiek: 36
Doczy: 25 Lip 2010
czyli 5025 dni temu

Posty: 70
Tematy: 3
Otrzyma 3 piw(a)
Skd: Wrocław
Wysany: 2011-08-26, 22:04   

Wasio napisa/a:
Atam kasa- miłość jest najważniejsza ;-)

Utopia :D
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Start.Zakopane 



Doczy: 01 Cze 2011
czyli 4714 dni temu

Posty: 230
Tematy: 0
Otrzyma 2 piw(a)
Skd: Zakopane
Wysany: 2011-12-01, 09:24   

Morskie Oko to faktycznie piękne miejsce do zaręczyn,ale w zeszłym roku widziałem jeszcze zaręczyny na Giewoncie-nie było dużo ludzi,robili zdjęcia i bili brawo :-)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Ash 


Doczya: 08 Sty 2012
czyli 4493 dni temu

Posty: 6
Tematy: 0
Skd: Polska centralna
Wysany: 2012-01-08, 22:56   

Chochołowska z krokusami....świetny pomysł ;-) dorzuciłabym do tego Dolinę Małej Łąki, choć to mój subiektywny kobiecy pomysł; jak wiadomo-miejsce na zaręczyny-niespodziankę wybiera zazwyczaj mężczyzna :-P
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Stella 



Doczya: 06 Gru 2011
czyli 4526 dni temu

Posty: 207
Tematy: 10
Otrzyma 25 piw(a)
Skd: Beskid Sąd./Kraków
Wysany: 2012-01-20, 23:47   

Mikołaj napisa/a:
bo była pierwszy raz w Tatrach

Muszę przyznać, że wybrać na oświadczyny miejsce, w którym wybranka jest pierwszy raz i nie ma się pewności czy jej się spodoba to ryzykowne posunięcie ;-) Oj, znam kobiety które później 'nietrafione zaręczyny' czy ślub albo wesele, które się odbyły w warunkach nie pokrywających się całkowicie z jej marzeniami wypominają biednemu facetowi nawet po wielu latach (a wręcz im więcej czasu upływa tym pretensje większe). Nie żebym była jakąś wielką miłośniczką ogółu mężczyzn i niektórych typowo samczych zachowań, ale niektóre kobiety to straszne cholery - pamiętliwe, trudne i zawzięte :-P

Cóż chcąc się oświadczyć trzeba zastanowić się najpierw dobrze nad gustem i predyspozycjami partnerki i znać ją na tyle, żeby umieć dostosować do niej sposób oświadczyn (a nie jedynie do własnego gustu) ;-)

Mam koleżankę której chłopak oświadczył się w grudniu, na Wielkiej Polanie Małołąckiej, po ciężkim przedzieraniu się przez śnieg i była zachwycona (mimo zmęczenia i 'niewyjściowego stroju'), a mam znajomego, który oświadczył się swojej dziewczynie pięknego, letniego dnia, na Czerwonych wierchach (po wyjechaniu kolejką na Kasprowy, żeby się nie męczyła), a ona mu zrobiła awanturę "jak on jej mógł to zrobić - tak nieuroczyście, bez drogiej restauracji, garnituru i fotografa, bez świadków (znaczy bez zaszpanowania przed rodzina i znajomymi), kiedy ona jest taka zgrzana, rozmazana, rozczochrana - jak ona potem pokaże koleżankom zdjęcia?!" - całe szczęście ten związek długo nie potrwał ;)

Tak czy siak nie zazdroszczę Wam zadania Panowie :-P
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Stella 



Doczya: 06 Gru 2011
czyli 4526 dni temu

Posty: 207
Tematy: 10
Otrzyma 25 piw(a)
Skd: Beskid Sąd./Kraków
Wysany: 2012-02-07, 17:25   

Szyba1982 napisa/a:
Dlatego oświadczać się trzeba kobiecie, która kocha góry tak samo jak jej partner ja sobie nie wyobrażam małżeństwa z kobietą, która nie kocha gór. Nie umiałbym i nie chciałbym wybierać - wakacje w górach czy wakacje z żoną w Egipcie.

Mój tata był właśnie ofiarą takiego 'niedobrania geograficznego' i mimo, ze kochał góry to w Tatrach byliśmy na wakacjach tylko raz, tak to jeździliśmy nad morze bo moja mama jest miłośniczką morza, gór nie ;-) Choć w sumie mama też na tym układzie stratna, bo z gór chciała się wyrwać, zaczęła się spotykać z marynarzem, a tata rzucił wojsko i sprowadził się do niej w Beskidy :-P
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
ancia 


Doczya: 02 Kwi 2016
czyli 2947 dni temu

Posty: 8
Tematy: 0
Skd: Ząb
Wysany: 2016-04-22, 15:06   

I właśnie to mnie też nurtuje. Ja lubię góry, kocham góry, a mój mąż morze i nie możemy się pogodzić.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Krzyś 


Doczya: 17 Cze 2012
czyli 4332 dni temu

Posty: 100
Tematy: 12
Otrzyma 23 piw(a)
Skd: Białystok
Wysany: 2016-04-22, 19:02   

Ale skoro mieszkacie w Zębie to chyba jednak wybraliście góry. Czy mąż mieszka tam na siłę?
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
ancia 


Doczya: 02 Kwi 2016
czyli 2947 dni temu

Posty: 8
Tematy: 0
Skd: Ząb
Wysany: 2016-04-23, 14:58   

Staramy się iść na kompromis tak na prawdę, każdy z czegoś zrezygnował, nie mieszka na siłę, chociaż ciężko mu się zaaklimatyzować, ale małymi kroczkami do przodu.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Goldzik 


Doczy: 02 Sie 2016
czyli 2825 dni temu

Posty: 1
Tematy: 0
Skd: Warszawa
Wysany: 2016-08-02, 18:15   odp

Polecam Morskie Oko
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Moesz ciga zaczniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Statystyki wizyt
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Najlepsze Zakopane Forum
Pogoda Zakopane z serwisu

Tatry Forum