Zarejestruj sie! | Haso ?
     

Poprzedni temat «» Nastpny temat

Tagi tematu: zakopanem, zareczyny

Zaręczyny w Zakopanem
Autor Wiadomo
AGUŚ 



Wiek: 41
Doczya: 13 Maj 2011
czyli 4726 dni temu

Posty: 130
Tematy: 15
Otrzyma 2 piw(a)
Skd: Kępno
Wysany: 2011-11-08, 13:13   

Z miejsc gdzie można dobrze i nie drogo zjeść to polecam restauracje Pstrąg Górski Krupówki 6A.Jadłam tam genialne żeberka.Porcja jest ogromna i z powodzeniem posilą się tą porcją dwie osoby.W karcie danie nazywa się ŻEBRO Z GRILLA.Podawane jest na dużym talerzu z drewna :-D .Z kolei z miejsc na romantyczny wieczór mogę polecić Karczmę Po Zbóju.Mam cudowne wspomnienia z tego miejsca.Wytańczyłam się tam przy góralskiej muzyce za wszystkie czasy :mrgreen: .Jeśli chodzi o coś do pica to polecam grzane wino.Mnie nigdzie nie smakuje tak dobrze jak w Zakopanem.Jeszcze raz michaltlw życzę powodzenia i trzymam kciuki żeby wszystko wyszło tak jak sobie zaplanowałeś :-D .
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
michaltlw 



Wiek: 43
Doczy: 30 Pa 2011
czyli 4556 dni temu

Posty: 13
Tematy: 1
Otrzyma 1 piw(a)
Skd: Włoszczowa
Wysany: 2011-11-09, 10:54   

Ok to ja spadam odezwę się w przyszłym tygodniu dzięki jeszcze raz za informacje.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wicej szczegw
Wystawiono 1 piw(a):
juniorka
ola's 



Wiek: 28
Doczya: 19 Maj 2010
czyli 5085 dni temu

Posty: 1762
Tematy: 4
Otrzyma 25 piw(a)
Skd: Głubczyce
Wysany: 2011-11-09, 13:44   

Powodzenia :mrgreen:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
juniorka 



Wiek: 36
Doczya: 14 Lis 2011
czyli 4541 dni temu

Posty: 3
Tematy: 0
Otrzyma 1 piw(a)
Skd: Włoszczowa
Wysany: 2011-11-14, 20:20   

Witam wszystkich, na początku chciałam Wam podziękować za życzenia... a dalej trochę opowiedzieć. Tak jak Michał już Wam wspominał, postanowił że oświadczy mi się na szczycie Kasprowego. Wiedziałam nieco o jego planach ale i tak było cudownie. Pogoda była wtedy, tzn. 10 listopada po prostu nieziemska... Na dole mgła, nic nie było widać. Stojąc w kolejce do kasy, myślałam sobie niezapomniany dzień - i zapewne "niecodzienny" widok. Ale ku mojemu, Michałka i wszystkich towarzyszy w wagoniku zaskoczeniu po przesiadce naszym oczom ukazał się niebiański (dosłownie Niebiański!) widok... wszystko poniżej nas było przykryte gęstą warstwą mgły a to co było przed nami zapierało dech w piersiach. Bezgraniczny błękit nieba, Słońce i szczyty gór... Czuliśmy się jak na dachu świata... jak w Boeing`u. Po prostu byliśmy w niebie!!! Wrażenia niezapomniane zwłaszcza że ten dzień zapamiętamy razem do końca życia, to właśnie tam na samym szczycie w towarzystwie tych pięknych widoków Michał zapytał czy zostanę jego żoną! Dziewczyny, w największych marzeniach nie myślałam, że tak to będzie wyglądało. Polały się łzy szczęścia, potem wspomniany już szampan... który nie potrzebował zbytnio chłodzenia bo było strasznie mroźno. Jestem dumna i pod wrażeniem, że Michał - Mój Narzeczony coś takiego wymyślił! Romantyzm tej chwili na szczycie trwał aż do wieczora, kiedy to zostałam zaproszona na kolację do Sabały, spełniliśmy tam kolejny punkt otóż spróbowaliśmy - w końcu - kwaśnicy! Świece, góralska kapela przygrywająca gościom coś pięknego! Będziemy mieli co opowiadać wnukom. Na pewno nie jeden raz jeszcze tam wrócimy... Kochanie to może teraz idąc za ciosem i trzymając się klimatu - wesele w górach, albo chociaż z góralska muzyką.


PS. Zdjęciami oczywiście tez się pochwalimy, tylko musimy je wybrać :)
  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wicej szczegw
Wystawiono 1 piw(a):
Asia
michaltlw 



Wiek: 43
Doczy: 30 Pa 2011
czyli 4556 dni temu

Posty: 13
Tematy: 1
Otrzyma 1 piw(a)
Skd: Włoszczowa
Wysany: 2011-11-14, 20:39   

Jeszcze jak ktoś nam powie jak dodać zdjęcie to wrzucimy coś ciekawego
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
VS84
[Usunity]

Tematy: 221
Wysany: 2011-11-14, 20:42   

Wrzuć na www.imageshack.us kilkasz "browse" wybierasz zdjęcie normalnie z dysku, klikasz prześlij teraz i wyświetli Ci się link do forum, będzie więcej linków ale kopiujesz ten gdzie będzie pisało "kod forum" , który tutaj wkleisz w swoim nowym poście ;-)
 
 
VS84
[Usunity]

Tematy: 221
Wysany: 2011-11-14, 20:53   

annawidera5 napisa/a:
można też tak : klikasz "podgląd" a nastepnie "kliknij aby dodać zdjęcie do wiadomości", wybierasz opcję "zdjęcie 500xp po czym "przeglądaj"


Ale wtedy będzie małe i nie będziemy ich w całej okazałości widzieć :lol: :lol: :lol:
 
 
michaltlw 



Wiek: 43
Doczy: 30 Pa 2011
czyli 4556 dni temu

Posty: 13
Tematy: 1
Otrzyma 1 piw(a)
Skd: Włoszczowa
Wysany: 2011-11-14, 20:58   







Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
VS84
[Usunity]

Tematy: 221
Wysany: 2011-11-14, 21:00   

No te może chmur......... rewelacja :-) Chyba na lepszy dzień się trafić nie dało :-D mam tylko nadzieje, że po tym szampanie nie próbowaliście po tym chodzić :mrgreen: bo tak kusząco to wygląda ;-)
 
 
michaltlw 



Wiek: 43
Doczy: 30 Pa 2011
czyli 4556 dni temu

Posty: 13
Tematy: 1
Otrzyma 1 piw(a)
Skd: Włoszczowa
Wysany: 2011-11-14, 21:06   

W miejscu gdzie spaliśmy mieliśmy widok na Kasprowy przez cały pobyt nie było już takiej pogody jak 10 listopada mieliśmy szczęście
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
VS84
[Usunity]

Tematy: 221
Wysany: 2011-11-14, 21:12   

No tak ja takiego szczęścia nie mam, tyle razy byłem i jeszcze takiego czegoś na żywo nie widziałem ;-) W zasadzie to nawet nad sobą nigdy chmur nie widzę, tylko czyste niebo i słońce :-P
 
 
mareczek87 



Wiek: 36
Doczy: 25 Lip 2010
czyli 5018 dni temu

Posty: 70
Tematy: 3
Otrzyma 3 piw(a)
Skd: Wrocław
Wysany: 2011-11-14, 22:20   

Widzę kolega zrealizował mój podobny pomysł do górskich zaręczyn :)
Gratulację :)
Mi pewnie jak się nie uda na Mont Blanc to zostaną jakieś Rysy czy coś :P
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
VS84
[Usunity]

Tematy: 221
Wysany: 2011-11-14, 23:43   

mareczek87 napisa/a:
Mi pewnie jak się nie uda na Mont Blanc to zostaną jakieś Rysy czy coś :P


Mi tam na Orlej bardziej by pasowało, najlepiej na Kozim Wierchu, tylko nie wiem czy kieliszki i butelkę tam doniosę :-P no i potem jeszcze trochę drogi na Krzyżne :mrgreen: Ale póki co dopiero szukam chętnej :lol: :lol: :lol:
 
 
michaltlw 



Wiek: 43
Doczy: 30 Pa 2011
czyli 4556 dni temu

Posty: 13
Tematy: 1
Otrzyma 1 piw(a)
Skd: Włoszczowa
Wysany: 2011-11-15, 10:02   

VS84 Co do kieliszków zdziwił byś się, plastikowe takie składane było łatwiej. Dzięki wielkie za słowa otuchy.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
juniorka 



Wiek: 36
Doczya: 14 Lis 2011
czyli 4541 dni temu

Posty: 3
Tematy: 0
Otrzyma 1 piw(a)
Skd: Włoszczowa
Wysany: 2011-11-15, 22:48   

dołączam się do Michałka - kieliszki z plastiku super na taki wypad plenerowy... Ulka - dzięki za miłe słowa
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Nie moesz ciga zacznikw na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Statystyki wizyt
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - opowiadania
Najlepsze Zakopane Forum
Pogoda Zakopane z serwisu

Tatry Forum