Zarejestruj sie! | Haso ?
     

Poprzedni temat «» Nastpny temat

Tagi tematu: czyli, do, droga, glowna, zakopanego, zakopianka

Zakopianka - czyli główna droga do Zakopanego
Autor Wiadomo
VS84
[Usunity]

Tematy: 221
Wysany: 2011-12-08, 15:20   

O tej porze roku w sobotnie popołudnie moim zdaniem do Zakopanego od Nowego Targu wjedziesz bez żadnych problemów. W piątek może byś ciut postał i w sobotę rano, po południu już będzie spokój moim zdaniem. A jeżdżę tam często to mniej więcej wiem jak to wygląda. Rano ludzie w góry pójdą, więc popołudniu będą co najwyżej wracać, a nie jechać do Zakopanego ;-) Ale ostatnio w ogóle mało coś turystów, szczególnie na szlakach, parkingi w Kuźnicach czy w Palenicy w weekendy prawie puste ;-) Droga owszem jest niebezpieczna ale jadąc z Krakowa, jak wjedziesz na nią w Nowym Targu to wszystkie zakręty ominiesz, a jak trochę przed Nowym Targiem to już Ci nie wiele ich zostanie, bo to już końcówka jest. A od Nowego Targu już cały czas prosto masz do Zakopanego, jedynie wybujały asfalt pozostawia wiele do życzenia, ale dziur jakiś szczególnie wielkich nie ma :-) Póki co nie ma też żadnych remontów :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: więc cała droga w pełni przejezdna.

Co do pogody to by Ci musiał ktoś z Zakopanego powiedzieć, albo śledź sobie temat "kamery" który też jest w tym dziale, tam na żywo będziesz widział jak wygląda w Zakopanem i samych Tatrach. Bo ja byłem jeszcze w ten poniedziałek i w Zakopanem i do co najmniej 1000 m.n.p.m. śniegu nie było praktycznie wcale, wyżej owszem trochę było :-) Ale mam wrażenie, że po wczorajszym dniu i nocy mogło się sporo zmienić ;-) a do weekendu jeszcze parę dni, więc śniegu może napadać :mrgreen:
 
 
Ewyo 



Wiek: 39
Doczya: 03 Sie 2010
czyli 5009 dni temu

Posty: 674
Tematy: 8
Otrzyma 17 piw(a)
Skd: Poznań
Wysany: 2011-12-08, 17:05   

...lub stopnieć...

a co do drogi - to jej zakorkowanie i niebezpieczeństwo - mam wrażenie, że jest trochę zmitologizowane - bo nawet wracając po Sylwestrze - nie miałam problemów z przejechaniem
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wicej szczegw
Wystawiono 1 piw(a):
Falconn
Falconn 


Wiek: 32
Doczy: 08 Gru 2011
czyli 4517 dni temu

Posty: 2
Tematy: 0
Skd: Żywiec
Wysany: 2011-12-08, 22:49   

Dlatego właśnie pytam ludzi, którzy mają styczność z tą drogą często lub i na codzień. Bo wiem jacy są ludzie... jeden palnie głupote, drugi puści to dalej i robi się plotka jaka ta droga jest zła i nie dobra. A ja tak naprawdę już lata tamtędy nie jeździłem więc wolałem sie upewnić czy warto pchać sie w weekend na zakopiankę, ale skoro tak mówicie to dziękuję serdecznie za odpowiedź :)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
VS84
[Usunity]

Tematy: 221
Wysany: 2011-12-08, 23:52   

No mi się w sumie przypomniało, że ja w tą sobotę co była, właśnie jechałem do Zakopanego około godziny 18:00 do samego centrum dojechałem bez żadnych korków, na pierwszym rondzie w Zakopanem może 2 auta przede mną stały :lol:

Ewyo napisa/a:
mam wrażenie, że jest trochę zmitologizowane


No trochę jest, bo w większości mówią to osoby, które jeżdżą tam w sezonie, a po za sezonem nie byli nigdy, więc myślą, ze tam tak zawsze :-P
 
 
iwondud123 


Doczya: 13 Sie 2018
czyli 2076 dni temu

Posty: 1
Tematy: 0
Skd: Warszawa
Wysany: 2018-08-13, 14:56   

Wszędzie są korki, jak jeżdżę do Austrii do tych bardziej znanych regionów, też stoję w korkach.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
jabol 



Doczy: 06 Cze 2010
czyli 5067 dni temu

Posty: 607
Tematy: 15
Otrzyma 27 piw(a)
Skd: Katowice
Wysany: 2018-08-30, 15:26   

iwondud123 napisa/a:
Austrii do tych bardziej znanych regionów


jakie regiony masz na mysli ?
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Moesz ciga zaczniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Statystyki wizyt
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Najlepsze Zakopane Forum
Pogoda Zakopane z serwisu

Tatry Forum