Zarejestruj sie! | Haso ?
     

Poprzedni temat «» Nastpny temat

Tagi tematu: nie, tylko, zakopane..ale

Zakopane..ale i nie tylko
Autor Wiadomo
wars 



Doczy: 24 Wrz 2011
czyli 4589 dni temu

Posty: 19
Tematy: 2
Skd: Warszawa
Wysany: 2011-10-01, 14:17   

Zamki w Niedzicy i Czorsztynie jak najbardziej do zwiedzenia podczas pobytu w Zakopanem. Udało nam się to zrobić bo niestety bolące kolano nie do końca pozwoliło wyruszyć na szlak :( Świetnie pochodzić po zameczkach szczególnie podsłuchując przewodnika jakiejś grupy ludzi ;)))





A co do Bieszczad to polecam jak najbardziej - jedyną przeszkodą może być brak busów ;)

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Start.Zakopane 



Doczy: 01 Cze 2011
czyli 4704 dni temu

Posty: 230
Tematy: 0
Otrzyma 2 piw(a)
Skd: Zakopane
Wysany: 2012-08-06, 14:30   

ja również z chęcią zwiedziłam bym Wadowice i Oświęcim. Te miejsca mają swój specyficzny klimat. Jak już jest się w ich pobliżu to wydaje mi się, że warto poświęcić trochę czasu i odwiedzić te miejsca.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Furi 


Wiek: 43
Doczy: 17 Cze 2011
czyli 4687 dni temu

Posty: 218
Tematy: 8
Otrzyma 1 piw(a)
Skd: Łeba
Wysany: 2012-09-01, 20:49   

Start.Zakopane napisa/a:
ja również z chęcią zwiedziłam bym Wadowice i Oświęcim. Te miejsca mają swój specyficzny klimat. Jak już jest się w ich pobliżu to wydaje mi się, że warto poświęcić trochę czasu i odwiedzić te miejsca.


Ja mam wielka chęć zwiedzić Oświęcim lecz moja przeszkoda jest 3 letni maluszek a wg mnie to nie jest zwiedzanie dla dziecka. Za to Wadowice jak najbardziej
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
smutaska 


Doczya: 14 Lip 2015
czyli 3199 dni temu

Posty: 4
Tematy: 0
Skd: Zabrze
Wysany: 2015-09-02, 12:25   

Niecałe dwie godzinki autem i jesteśmy w Nowym Sączu. Tam też jest co zwiedzać, np klasztor, synagoga, sporo kościółow, sam rynek i jego kamieniczki. Dla mnie jeszcze jedna przyjemność to restauracja Mekong, ze wspaniałą kaczką.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
kresu78 


Wiek: 31
Doczy: 12 Mar 2015
czyli 3323 dni temu

Posty: 9
Tematy: 0
Skd: Wisła
Wysany: 2016-05-06, 10:22   

Ja lubię zagraniczne wojaże. Ostatnio zamarzyła mi się wycieczka do Australii. Ten ciepły kontynent pociąga nie tylko wielbicieli nurkowania czy turystyki samej w sobie, ale i fanów flory i fauny. Mnie bardzo interesuje możliwość zobaczenia zwierząt w ich naturalnym środowisku - kangury, koala, krokodyle! Wiele biur podróży oferuje możliwość wycieczek objazdowych i zobaczenia większości najciekawszych miejsc kraju. Mnie zainteresowała propozycja objazdowych wycieczek NovaGra, bo oferują bardzo fajne ceny :) Nawet po dodaniu biletów, nadal wychodzi mniej kasy niż w większości biur podróży. Jeszcze trochę zbierania kasy i pojadę :-P
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
neon 


Wiek: 28
Doczy: 30 Maj 2019
czyli 1783 dni temu

Posty: 3
Tematy: 0
Skd: Zielona Góra
Wysany: 2019-05-30, 15:12   

Koło Zakopanego jest wiele miejscowości, które oferują atrakcję. Jest w okolicy bardzo dużo basenów termalnych, polecam zobaczyć. A co do Oświęcimia to jest raczej punkt obowiązkowy do zobaczenia dla każdego.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Banasiak 



Wiek: 32
Doczy: 06 Maj 2020
czyli 1442 dni temu

Posty: 3
Tematy: 0
Skd: Sztum
Wysany: 2020-05-07, 12:44   Re: Zakopane..ale i nie tylko

jabol napisa/a:
speedy napisa/a:
No właśnie, Zakopane, Zakopane. Zwiedzamy Zakopane, ale czy tylko ? ;-) Czy może robicie wycieczki będąc w Zakopanym gdzieś dalej no dajmy na to np Wadowice.

wg. mnie bez sensu jak już przebiłeś się Zakopianką,
na północ od Zakopanego to najwyżej na targ w Nowym Targu, Przełom Białki, Pieniny
natomiast warto pojechać na południe:
Orawski Zamek
Dolny Kubin
Rużomberok
Liptowski Mikulasz
Dolina Demianowska
Poprad
Levocza
Spiski Zamek


Super, dzięki wielkie! O taką listę mi chodziło. Wiem że odświeżam temat ale naprawdę, szkoda że w biuletynach podróżniczych nie ma takich list jak Twoja :)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Nie moesz ciga zacznikw na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Statystyki wizyt
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Najlepsze Zakopane Forum
Pogoda Zakopane z serwisu

Tatry Forum