Zarejestruj sie! | Haso ?
     

Poprzedni temat «» Nastpny temat

Tagi tematu: apartamenty, bacy

Apartamenty u bacy
Autor Wiadomo
Mieczysława 


Doczya: 01 Gru 2011
czyli 4502 dni temu

Posty: 9
Tematy: 2
Skd: kraków
Wysany: 2011-12-04, 16:42   Apartamenty u bacy

Cześć!

Pytałam o opinie innych forumowiczów i ewentualne doświadczenia. Jeżeli chodzi o moje, to zrezygnowałam z przyjazdu do Apartamentów u bacy z kilku względów: bardzo trudno jest dodzwonić się pod podany numer, jak rozmawia się z właścicielem bardzo trudno uzyskać jakiekolwiek informacje. W terminie sylwestrowym ma zaskakująco dobrą ofertę: 50 zł za noc w bardzo przyzwoitym apartamencie. Kiedy zapytałam czy mogę zobaczyć apartament teraz (na początku grudnia), dostałam info, że wszystkie (a właściciel twierdzi że ma 15 apartamentów) są zajęte, tymczasem w najbardziej gorącym terminie sylwestrowym można bez problemu znaleźć miejsce. Wydało mi się to podejrzane, dlatego napisałam na forum. W wiadomości prywatnej od [wiadomość wymoderowano na prośbę nadawcy wiadomości, który nie udzielił zgody na publikację prywatnej korespondencji]

Dlatego piszę ten post. Do niczego nie namawiam, niczego nie sugeruję. Każdy podejmuje decyzje sam, ale bądźcie ostrożni i dokładnie sprawdzajcie oferty. Nikogo nie reklamuję, apeluję tylko o ostrożność i rozwagę!
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Mikołaj
[Usunity]

Tematy: 221
Wysany: 2011-12-06, 17:02   

Sprawdziłem jak wyglądają te apartamenty i według mnie to jest naciągana oferta. 50 zł za apartament w Sylwestra i to w takiej lokalizacji :?: Nie ma szans. Właśnie dlatego zawsze zanim dokonam rezerwacji to najpierw sprawdzam opinie na forach. Niedawno nocowałem w Balbinie na Krzeptówkach.
3 lata temu na Sylwestra nocowałem za 140 zł za dobę w centrum, ale w znacznie gorszych warunkach niż te prezentowane w ofercie u Bacy. Pamiętajmy, że święta i Sylwester to żniwo dla oszustów noclegowych
 
 
Szyba1982
[Usunity]

Tematy: 221
Wysany: 2011-12-07, 14:55   

wygląda mi to na przekręt. Oferując taki poziom apartamentów raczej wypadałoby zainwestować w profesjonalną stronę internetową, oferta nie jest sprawdzona więc lepiej omijać.
 
 
czajk_ 


Wiek: 101
Doczya: 08 Gru 2011
czyli 4495 dni temu

Posty: 24
Tematy: 0
Otrzyma 1 piw(a)
Skd: znajomi
Wysany: 2011-12-08, 13:53   

Mamy rezerwacje na okres między świętami. Moja mama zadzwoniła tam i zapytała czy na moje nazwisko przyszły już pieniądze. Pan szybko odpowiedzial, że tak, że WCZORAJ i, że zapamiętał te nazwisko, ponieważ ma taką znajomą... HAHAHAH dobre sobie. Po pierwsze ze znajomymi wysłaliśmy pieniądze już dawno, po drugie moim nazwiskiem nikt się nie posługiwał, bo robiliśmy rezerwację na inne.
Jestem naprawdę pełna podejrzeń. Bo Również chcieliśmy obejrzeć apartamenty, co nie było możliwe, ponieważ podobno do 24.12 ktoś tam mieszka. Wysłaliśmy kolegę, który mieszka w Zakopanym pod dany adres. Ok wszystko niby się zgadza. Na miejscu stoi blok, starszy, ale odnowiony i to nam dało nadzieję, że może to jednak prawda.

Faktycznie ciężko się tam dodzwonić, po drugie ciągle odbiera ktoś inny.
Chciałabym spędzić miło sylwestra w tym miejscu, ale jak na razie mamy ze znajomymi pełno wątpliwości, tym bardziej, że jedziemy w 8 osób i ciężko będzie nam znaleźć coś w ciemno. NIE WIEM...

Wrzucajcie wszystko co wiecie, piszcie do mnie nawet prywatnie. Wspierajmy się, bo nie chciałabym pojechać do Zakopanego i na miejscu zobaczyć, że to jedna wielka LIPA :evil:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Fresa 


Wiek: 42
Doczya: 09 Gru 2011
czyli 4494 dni temu

Posty: 4
Tematy: 0
Skd: wawa
Wysany: 2011-12-09, 13:47   

Witam !!!

Również zamówiłam tam apartemnty i po przeczytaniu waszych opinii naszły mnie obawy. Mężczyzna, z którym się kontaktowałam odbierał telefon normalnie, odpisał również na maila z potwierdzeniem rezerwacji i wysłał mi dodatkowe zdjęcia lokali.
Boję się jednak, że okaże się to picem na wodę a nie chciałabym rozczarować siebie i znajomych, gdyż jedzie nas spota grupa osób.
Proszę o wszelakie informacje na temat tych apartamentów, można również pisać na moje gg, które jest podane w moim profilu.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
czajk_ 


Wiek: 101
Doczya: 08 Gru 2011
czyli 4495 dni temu

Posty: 24
Tematy: 0
Otrzyma 1 piw(a)
Skd: znajomi
Wysany: 2011-12-09, 18:11   

A czy Pan przesłał również zdjęcia budynku na zewnątrz ? Nie wiem, gryzę się z myślami.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Fresa 


Wiek: 42
Doczya: 09 Gru 2011
czyli 4494 dni temu

Posty: 4
Tematy: 0
Skd: wawa
Wysany: 2011-12-09, 18:35   

Nie dostałam tylko zdjęcia wnetrza mieszkan. Proszę o kontakt na gg, gdyż po wejściu na to forum naszły mnie wielkie obawy zwłaszcza ze wzgledu na to, że już wpłaciliśmy zaliczkę. ;)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
skierka187
[Usunity]

Tematy: 221
Wysany: 2011-12-09, 23:19   

nie wiem czy to pomoże ale sprawdziłam stronę www.apartamentyubacy.pl i ta strona istnieje od: 2011.10.05 16:05:53 czyli króciutko i jakoś tak dziwnie przed okresem świątecznym się pojawiła... nieładnie mi to pachnie...
 
 
VS84
[Usunity]

Tematy: 221
Wysany: 2011-12-10, 08:13   

XYZ napisa/a:
i ta strona istnieje od: 2011.10.05 16:05:53 czyli króciutko


A wygląda jakby była stworzona w 1996 roku i to przez kogoś kto nie ma o tym zielonego pojęcia :-P
 
 
czajk_ 


Wiek: 101
Doczya: 08 Gru 2011
czyli 4495 dni temu

Posty: 24
Tematy: 0
Otrzyma 1 piw(a)
Skd: znajomi
Wysany: 2011-12-10, 09:13   

Wcześniej jak dzwoniliśmy właściciel twierdziłł, że oni dopiero co to odnowili.
najbardziej podejrzana jest CENA!!! Rozmawiałam z ludźmi z Zakopanego i to niewiarygodne, że spanie o takim standardzie, w centrum jest takie tanie. Zostało kilka tygodni i nie mam pomysłu jak ich sprawdzić, aby już na miejscu nie wkopać się na minę. :-/
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Mieczysława 


Doczya: 01 Gru 2011
czyli 4502 dni temu

Posty: 9
Tematy: 2
Skd: kraków
Wysany: 2011-12-10, 16:58   

Zwróćcie uwagę że na stronie apartamentów na zdjęciach z apartamentu 2 i 5 jest ta sama kuchnia sfotografowana z innej strony ( te same kafelki, okrągły zlew i zielony pojemnik na mydło ). Wydaje się to bardzo podejrzane.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Mortimer 


Doczy: 11 Gru 2011
czyli 4492 dni temu

Posty: 5
Tematy: 0
Skd: Bieruń
Wysany: 2011-12-11, 13:32   

Witam,

również jestem jednych z nieszczęśników, który zarezerwował tam miejsce (apartament 8 osób - ulica Do Tadziaków 1) i coraz bardziej mi to wygląda na szwindel. Dzwoniłem tam wczoraj i okazało się, że ten apartament w terminie sylwestrowym jest nadal wolny i dostępny. Na dwa tygodnie przed sylwestrem...

Czy ktoś już tam był? Będzie w najbliższym czasie?
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
kynek999 


Doczy: 11 Gru 2011
czyli 4492 dni temu

Posty: 4
Tematy: 0
Skd: Opole
Wysany: 2011-12-11, 14:05   

Nie wiem czy w dzisiejszych czasach ktoś pozwoli sobie na tak otwarty przekręt.
Po danych konta można dojść wszystkiego. Więc wydaje mi się że nie ma się czego obawiać.:) Jak dla mnie jest to troszke dziwne, ale jestem dobrej myśli, że dojadę i położę się po długiej podróży w tej oferowanej sypialni.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
forever 



Wiek: 48
Doczy: 21 Pa 2011
czyli 4543 dni temu

Posty: 102
Tematy: 2
Otrzyma 20 piw(a)
Skd: Poznań
Wysany: 2011-12-11, 17:15   

Przede wszystkim życzę tego by było jak napisał kynek999. Dojechać i położyć się ze spokojem!

Jednak nie zgodzę się z tym, że w dzisiejszych czasach taki wałek, to problem. A myślicie, że ludzie którzy biorą na raty sprzęt, telefony za darmo lub towar z hurtowni jak myślą? Że cięgi za ich matactwa zbierze podstawiony słup, który np za parę butelek wódki udostępni konto, dane itp.

Szkoda, że nikt miejscowy nie jest wstanie sprawdzić, czy na miejscu jest coś takiego. Bo są dwie opcje. Albo tego tam nie ma wcale, albo ktoś się podszywa pod istniejące Apartamenty, stworzył własną stronę, wynajem za pieniądze jak na warunki mało realne i właściciel nawet o tym nie wie. Trzecia opcja, ze ktoś tu robi właścicielowi czarną reklamę ;-) No ale dziwi brak jakiejś innej/prawdziwej strony internetowej.

Bo nadal śmierdzi mi to. Tylko na tym forum są 3/4 osoby które zrobiły zaliczki :shock:
A gdzie reszta z Polski?
A apartamentów jest 5 i nadal nie wszystkie są na sylwestra zajęte, w centrum Zakopanego i za śmieszne pieniądze?

No nic. W Nowy Rok się przekonamy. Jeśli to wałek, to życzę cwaniaczkom wczasów we Wronkach. Takich na parę lat..
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
czajk_ 


Wiek: 101
Doczya: 08 Gru 2011
czyli 4495 dni temu

Posty: 24
Tematy: 0
Otrzyma 1 piw(a)
Skd: znajomi
Wysany: 2011-12-11, 18:28   

Wczoraj rozmawiałam z właścicielem. Powiedziałam jakie mamy obawy, że jest nas więcej, że myślimy nawet, aby skontaktować się z policją, by sprawdzili czy faktycznie takie apartamenty istnieją i czy nikt nas nie oszukał. Pan grzecznie odpowiedział, że niczego się nie boi, że rozumie, że się boimi itd, ale prowadzi firmę wielobrażową, która odnajmuje mieszkania od osób, które na dłużej wyjeżdzają z zakopanego i przerabiają je na swój styl po czy je wynajmują. Mają ich około 30 w Zakopanym. Na pytanie czemu nikt nie może w tej chwili tego obejrzeć odpowiedział, że w tej chwili mieszka tam firma itd.Wszystkie oględziny będą możliwe od 22 grudnia, ponieważ będzie już tam na miejscu.

Naprawdę z jednej strony facet wszystko jasno przedstawił, ma to jakiś sens, jest w tym logika, jednak budzicie we mnie kolejne obawy.

On powiedział apropo ceny, że faktycznie na początku ceny były niższe jednak teraz przytrzymał część apartamentów, aby cena była wyższa i na ten moment cena od osoby wynosi od 70 do 100 zł.
Przesłałam maila z zapytaniem o dodatkowe zdjęcia. Jak na razie bez odpowiedzi. Będziemy chcieli, aby ktoś 22 grudnia spotkał sie z tym panem w Zakopanem i zobaczył co jest grane.

Z jednej strony byłam wczoraj trochę uspokojona, jednak obawy pozostają.

[ Dodano: 2011-12-11, 18:31 ]
Dodam, że mój kuzyn mieszkający tam był pod adresem Orkana 5a i faktycznie stoi tam blok.Jednak nie znał numery mieszkania, dlatego zobaczył to wszystko tylko z zewnątrz. Więc blok stoi, ale co dalej???
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Moesz ciga zaczniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Statystyki wizyt
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Najlepsze Zakopane Forum
Pogoda Zakopane z serwisu

Tatry Forum