Zarejestruj sie! | Haso ?
     

Poprzedni temat «» Nastpny temat

Tagi tematu: dni, na, zakopane

Zakopane na 7 dni
Autor Wiadomo
Go

Tematy: 221
Wysany: 2010-08-08, 19:27   Zakopane na 7 dni

Wybieram się po raz pierwszy do Zakopanego z czego wynikam że jestem trochę zielona w temacie szlaków.Co prawda zakupiłam przewodnik z propozycjami wycieczek.Noclegi mamy zarezerwowane na ul.krzeptowskiego.

A to propozycje z przewodnika:

MORSKIE OKO

Palenica Białczyńska->czerwonym szlakiem do Wodogrzmotów Mickiewicza->zielonym szlakiem do Schroniska Pięciu Stawów->niebieskim do schroniska nad M.Okiem->czerwonym nad Czarny Staw pod Rysami->powrót nad M.Oko i do Palenicy już asfaltem

CZARNY STWA GĄSIENICOWY

Kuźnice->niebieskim szlakiem do schroniska Murowaniec->niebieski nad czarny staw gąsienicowy->czarny do Karbu->kawałek niebieskim szlakiem->czarnym do zielonego stawu ->powrót niebieskim szlakiem

KASPROWY WIERCH

Kuźnice->zielony szlak na Kasprowy->żółty do schroniska murowaniec->niebieski do przełęczy między kopami->żółty przez polane jaworzynka do Kuźnic

W planach jest także dolina kościeliska :)

Jak myślicie czy te szlaki są do przejscia dla zaczynających swoją przygodę w górach??
I nurtuje mnie jeszcze takie pytanie czy jest co wybierać się na Giewont za pierwszym razem??
 
 
kolaszek 


Wiek: 31
Doczy: 18 Lip 2010
czyli 5003 dni temu

Posty: 88
Tematy: 3
Otrzyma 2 piw(a)
Skd: Radomsko/Wrocław
Wysany: 2010-08-08, 19:40   

Ja szedłem do Doliny 5 Stawów więc mogę powiedzieć, że szlak jest łatwy, dalej nie szedłem.
Do Murowańca droga jest łatwa, potem czarny staw gąsienicowy również, dalej nie szedłem
Na Kasprowy natomiast wchodziłem w ramach w/w wycieczki

Na pierwszy raz jak najbardziej trasy się nadają :)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
martiana 



Wiek: 36
Doczya: 22 Lut 2010
czyli 5149 dni temu

Posty: 299
Tematy: 8
Otrzyma 7 piw(a)
Skd: Murzasichle
Wysany: 2010-08-08, 23:52   

Ja również uważam, że trasy są do w porządku, aczkolwiek po pierwszej z nich większość gości przychodzi bardzo zmęczona, zmęczenia "nie czuje się" dopóki nie wejdzie się na ten nieszczęsny asfalt. Mniej wytrwali nie idą już nad Czarny Staw nad Morskim Okiem, kwestia wytrwałości i kondycji.

Drugi jest bardzo, ale to bardzo przyjemny, jeden z moich ulubionych rejonów, w sam raz na odpoczynek po wcześniejszej wycieczce.

Trzeci jest ok ;) leniwi wolą jechać kolejką na dół :P
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Moesz ciga zaczniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Statystyki wizyt
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Najlepsze Zakopane Forum
Pogoda Zakopane z serwisu

Tatry Forum