Zarejestruj sie! | Hasło ?

Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: czerwone, giewontu, na, powrotem..da, rade, wierccy

Z Giewontu na Czerwone Wierccy i z powrotem..da rad??
Autor Wiadomość
Kasiab225 

czyli 2612 dni temu

Tematy: 3
Otrzymał 1 piw(a)
Wysłany: 2014-06-12, 13:24   Z Giewontu na Czerwone Wierccy i z powrotem..da rad??

Prosz? o pomoc w kwestii takiego w?a?nie podej?cia. Rok temu wyruszy?am z Ko?cieliskiej przez Przys?op Mi?tusi, Wielk? Polan? Ma?o??ck? potem tras? na Giewont ale dosz?am jedynie do Kondrackiej Prze??czy..bo za?amanie pogody..zesz?am do schorniska na KOndratowej i do Ku?nic. I mam pytanie jak w temacie. Szlak taki: Z Ku?nic przez w??snie Hal? Kondratow?...potem do Kondrackiej Prze??czy ...na Giewont, z Giewontu na Czerwone wierchy i z powrotem, bo czyta?am, ?e zej?cie z Ciemniaka jest wyczerpuj?ce. Kilka lat jed?imy z m???m w Tatry, zaliczone kilkana?cie tras ale ta wydaje mi si? najd?u?sza wi?c pytam czy jest mo?liwo?? przej?cia tego szlaku w miar? spokojnie bez po?piechu. Dzi?kuj? z góry za odpowiedzi. :-)

[ Dodano: 2014-06-12, 13:58 ]
acha i jeszcze zapomnia?am, ?e z Mi?tusiego posz?am na Str??ysk? i Siklawic? ..i wiem ?e by?am na Wielkiej Polanie Ma?o??ckiej ..i z niej dosz?am w?a?nie na Kondrack? Prze??cz..no i tyle bo burza nadchodzi?a.
Postaw piwo autorowi tego posta

Majka M 

czyli 3191 dni temu

Otrzymał 6 piw(a)
Wysłany: 2014-06-12, 15:48   

Trasa jak najbardziej do zrealizowania.Ku?nice-Hala Kondratowa-Prze??cz Kondracka-Giewont-zej?cie z powrotem na prze??cz i dalej ?ó?tym szlakiem na Czerwone-zej?cie do Ko?cieliskiej zielonym lub czerwonym.Czerwony do?? mozolny,miejscami rzeczywi?cie wyczerpuj?cy, ale 'l?duje si?" na Wy?niej Kirze Mi?tusiej.Zielony natomiast ma swój koniec przy schronisku na Hali Ornak, wi?c spory kawa? drogi-ponad 5 kilometrów dra?owania do Kir.
Oczywi?cie nie musz? wspomina?,?e na taki szlak trzeba mie? dobr? kondycj? i wcze?nie wyj??, bo w sezonie kolejki pod Giewontem kilometrowe, a trasa do?? d?uga i m?cz?ca.

Z Wielkiej Polany Ma?o??ckiej te? mo?na doj?? ?ó?tym szlakiem na Prze??cz Kondrack? i dalej tak jak opisa?am.Osobi?cie wol? tamt?dy schodzi? ni? w?azi?.Mniej m?cz?ce podej?cie jest od Ku?nic.

Kasiab225 

czyli 2612 dni temu

Otrzymał 1 piw(a)
Wysłany: 2014-06-12, 18:42   Dzi?kuj?

Dzi?kuj? za odpowied? i mam jeszcze jedno pytanie. Tak si? w?a?nie z m??em zastanawia?am ..czyn podejscie na Ciemniaka jest trudne? Bo je?i nie to mo?e t? tras??

Lothar 

czyli 2510 dni temu

Tematy: 6
Otrzymał 14 piw(a)
Wysłany: 2014-06-12, 19:54   

Podej?cie na Ciemniaka nie jest trudne technicznie. Mo?e jednak okaza? si? wymagaj?ce pod wzgl?dem kondycyjnym. Spore przewy?szenia, szczególnie pod koniec.

Kasiab225 

czyli 2612 dni temu

Otrzymał 1 piw(a)
Wysłany: 2014-06-12, 22:28   

Przeyw?szenia czyli tylko kondycja (z t? jest dobrze) czy ?a?cuchy i drabinki?Chodzi mi o m??a

Lothar 

czyli 2510 dni temu

Tematy: 6
Otrzymał 14 piw(a)
Wysłany: 2014-06-12, 23:00   

Nie , nie ma tam ani ?a?cuchów ani drabinek. Tylko mozolnie pod gór? i to w wi?kszo?ci "po schodkach" wi?c na pewno daci? rad?.

Kasiab225 

czyli 2612 dni temu

Otrzymał 1 piw(a)
Wysłany: 2014-06-13, 18:17   

No to idziemy ..dzi?kuj? za rady :mrgreen:

zakrun 

czyli 2445 dni temu

Tematy: 0
Ostrzeżeń:
 3/3/4
Wysłany: 2014-08-04, 20:12   

Super informacja. Mam koleg? mniej sprawnego i nie wiedzia?em, czy go zabiera? czy nie:)

max85 

czyli 691 dni temu

Tematy: 0
Wysłany: 2019-05-24, 13:35   

Tez ch?tnie si? dowiem wi?cej na ten temat. Prosz? o wskazówki i porady. B?dzie to cenne dla mnie i u?atwi mi spraw? ?K?zda wskazówka na wag? z?ota. Z góry dzieckuj?

Apart 

czyli 1713 dni temu

Tematy: 4
Wysłany: 2019-05-28, 14:04   

max85 napisał/a:
Tez ch?tnie si? dowiem wi?cej na ten temat. Prosz? o wskazówki i porady. B?dzie to cenne dla mnie i u?atwi mi spraw? ?K?zda wskazówka na wag? z?ota. Z góry dzieckuj?

Jakie informacje konkretnie ci? interesuj?? Ch?tnie pomog?.

Odpowiedz do tematu