Zarejestruj sie! | Haso ?
     

Poprzedni temat «» Nastpny temat

Tagi tematu: Brak tagw.

Wyjazd w góry ze zwierzakiem
Autor Wiadomo
makserwus 


Doczy: 22 Kwi 2010
czyli 5110 dni temu

Posty: 73
Tematy: 0
Otrzyma 3 piw(a)
Skd: Z Daleka
Wysany: 2010-05-23, 11:04   

A jakbym skusił się na wyjazd z góry z moim kotem, no to gdzie mam go zostawiać, jak bym gdzieś po górach chodził. Mam go brać ze sobą czy co?
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
monkami 


Wiek: 43
Doczya: 20 Maj 2010
czyli 5082 dni temu

Posty: 23
Tematy: 0
Otrzyma 1 piw(a)
Skd: Poznan
Wysany: 2010-05-23, 14:34   

makserwus kot to nie pies ;-) ...jak to mówia kot zawsze sobie rade da :-P
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
makserwus 


Doczy: 22 Kwi 2010
czyli 5110 dni temu

Posty: 73
Tematy: 0
Otrzyma 3 piw(a)
Skd: Z Daleka
Wysany: 2010-05-24, 19:05   

No tak. Ale mój kot to taki domowy. On na dworze nie śpi, a jak go bym nie wpuścił do domu to sobie pewnie nie poradzi. No ale to mam go puścić luzem w Zakopanym?
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
monkami 


Wiek: 43
Doczya: 20 Maj 2010
czyli 5082 dni temu

Posty: 23
Tematy: 0
Otrzyma 1 piw(a)
Skd: Poznan
Wysany: 2010-05-24, 19:41   

Nooo makserwus, mój pies tez jest taki domowy co z kurami chodzi spać :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Potraktój swojego kotka dokładnie ta samo jak my swoje psy ;-) ;-) ;-)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
makserwus 


Doczy: 22 Kwi 2010
czyli 5110 dni temu

Posty: 73
Tematy: 0
Otrzyma 3 piw(a)
Skd: Z Daleka
Wysany: 2010-05-25, 21:15   

A to najwyżej pojadę z kotem w Zakopanym go puszczę i na smyczy mam go prowadzać? A ten twój pies co z kurami śpi to super! :mrgreen: :-P :-D :arrow:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
monkami 


Wiek: 43
Doczya: 20 Maj 2010
czyli 5082 dni temu

Posty: 23
Tematy: 0
Otrzyma 1 piw(a)
Skd: Poznan
Wysany: 2010-05-26, 09:10   

makserwus napisa/a:
A ten twój pies co z kurami śpi to super!

hahha a nooo ;-) ...sharpki tak maja,śpią gdzie popadnie :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: ...dodam,ze mają nawet coś z kota :-P
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
skierka187
[Usunity]

Tematy: 221
Wysany: 2010-07-17, 13:18   

kilka dni temu moja koleżanka wróciła z Zakopanego i mówiła, że widziała na szlaku panią w klapkach, która niosła w torbie yorka wchodząc w upale na Kasprowy Wierch :-/
 
 
jabol 



Doczy: 06 Cze 2010
czyli 5066 dni temu

Posty: 607
Tematy: 15
Otrzyma 27 piw(a)
Skd: Katowice
Wysany: 2010-07-17, 13:59   

XYZ napisa/a:
kilka dni temu moja koleżanka wróciła z Zakopanego i mówiła, że widziała na szlaku panią w klapkach, która niosła w torbie yorka wchodząc w upale na Kasprowy Wierch :-/


to było znęcanie się nad zwierzętami :mrgreen:
należało złożyć donos organom ścigania :-D
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
martiana 



Wiek: 36
Doczya: 22 Lut 2010
czyli 5169 dni temu

Posty: 299
Tematy: 8
Otrzyma 7 piw(a)
Skd: Murzasichle
Wysany: 2010-07-28, 10:10   

Poza tym miłośnicy psów musicie mi wybaczyć, ale nie każdy lubi "nie swoje" psy (albo ich zapach), a niektórzy wręcz się ich boją, bez względu na to czy ma obrożę, kaganiec, smycz itp. Ocierający się o nogę obcy pies wcale nie jest przyjemnością, a dzieci mogą reagować paniką, co w górach jest nie wskazane.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
martiana 



Wiek: 36
Doczya: 22 Lut 2010
czyli 5169 dni temu

Posty: 299
Tematy: 8
Otrzyma 7 piw(a)
Skd: Murzasichle
Wysany: 2010-08-07, 04:46   

Mnie akurat nie obchodzi czy pies jest górala czy nie, czyj jest, itp. uważam po prostu, że do parku nie powinny wchodzić psy (przysłowiowe rano mogę przeboleć), chyba że muszą: psy, które ratują ludzi czy też pies pasterski, który bynajmniej nie służy do straszenia ludzi (co innego jak nikt go nie pilnuje...) tylko do ochrony przed zwierzyną czy też do zaganiania owiec, żeby się po lesie nie rozłaziły. Chcecie oscypki? Wszędzie indziej lubię psy, chyba że jest to obcy pies pijanego właściciela bez kagańca w autobusie mpk, który ociera mi się o nogę i pieron go wie czy jest równie agresywny jak właściciel... Natomiast co do psów w górach: jako dziecko/nastolatek czym szybciej wynosiłam się z miejsca, w którym obok siedział pies i zamiast odpoczywać w schronisku szłam dalej, zwyczajnie bałam się psa, który jest obcy i nie każdy miał kaganiec. Natomiast jedne z moich znajomych, które zostały pogryzione przez psa (często własnego), reagowały panicznie (inaczej się tego nie da nazwać) na jakiegokolwiek psa, wystarczyło że widziały psa.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
michal_wlkp 



Wiek: 40
Doczy: 14 Cze 2010
czyli 5057 dni temu

Posty: 78
Tematy: 0
Otrzyma 1 piw(a)
Skd: Pyrlandia
Wysany: 2010-08-10, 10:51   

Psom w górach również mówię tak, nie powinno być zakazu, ale za to solidne przepisy i uwarunkowania ich przebywania. Jeśli pies jest pilnowany (smycze, kagańce, ogólnie nie jest agresywny) to nie widzę przeciwwskazań. Że "siuśki" w lasach? A gdzie załatwiają się turyści, bo jakoś nie wierzę, że czekają na powrót do schroniska. Jak człowieka ściśnie to i przewodnik nie wytrzyma. Że ludzie się boją? Cóż, jeśli ktoś boi się psa do takiego stopnia, że go to paraliżuje to nie powinien iść w góry z tak słabymi nerwami, co będzie jak na drodze pojawi się inny zwierz i omyłkowo zostanie pomylony z psem?
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
kolaszek 


Wiek: 31
Doczy: 18 Lip 2010
czyli 5023 dni temu

Posty: 88
Tematy: 3
Otrzyma 2 piw(a)
Skd: Radomsko/Wrocław
Wysany: 2010-08-10, 15:09   

Gorzej jak pies zrobi na brązowo na środku szlaku ( kurde nie wiedziałem jak to ująć :) )
Człowiek się chyba jednak powstrzyma ;)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
michal_wlkp 



Wiek: 40
Doczy: 14 Cze 2010
czyli 5057 dni temu

Posty: 78
Tematy: 0
Otrzyma 1 piw(a)
Skd: Pyrlandia
Wysany: 2010-08-11, 16:17   

Góry to oczywiście więcej niż komercja, ale też tam jest obecna. Nie można oczywiście przesadzać, jak z odśnieżaniem szlaków :) Jak ktoś nie umie zachować się z pieskiem w górach, to zza drzewa powinien wyjść strażnik i wlepić mu mandat 500 złotych. Znacząco to by ukróciło nieodpowiedzialność ludzką :)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
mkacper 


Wiek: 39
Doczy: 10 Sie 2010
czyli 5000 dni temu

Posty: 4
Tematy: 0
Skd: Birmingham
Wysany: 2010-08-13, 18:21   zwierzaki

osobiście uważam, że nie nic złego w tym, by zabierać ze sobą zwierzaki w góry. Trzeba liczyć się z ich komfortem i komfortem innych turystów. Trzeba również podchodzić do tego rozważnie, przecież zwierzęta ludziom nie muszą wchodzić w drogę i odwrotnie.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
ola's 



Wiek: 28
Doczya: 19 Maj 2010
czyli 5083 dni temu

Posty: 1762
Tematy: 4
Otrzyma 25 piw(a)
Skd: Głubczyce
Wysany: 2010-09-28, 15:00   

Jak zanim wyjade w góry najpierw szukam sobie pensjonatu dzwoniac tam pytam sie o cene o pokój i o mojego pieska jezeli sie zgodza a jest pokój i odpowiada mi cena rezerwuje jezeli jest za drogo nie ma pokóju lub nie mozna ze zwierzaczkiem to rezygnuje ale duzo ludzi zgadza sie dla pieniedzy bo jak jedziemy to jest nas 3
a jezli juz z nim tam pojade to wychodzac z pokoju zostawiam go i ide w góry pies nawet nie szczeka nic nie rozwala
(odrazu mówie ze mam psa rasy Shit-tzu ) :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Moesz ciga zaczniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Statystyki wizyt
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - recenzje mang
Najlepsze Zakopane Forum
Pogoda Zakopane z serwisu

Tatry Forum