Zarejestruj sie! | Haso ?
     

Poprzedni temat «» Nastpny temat

Tagi tematu: do, wyjazd, zakopanego

Wyjazd do Zakopanego
Autor Wiadomo
Annett 


Doczya: 17 Maj 2014
czyli 3604 dni temu

Posty: 2
Tematy: 1
Skd: Polska
Wysany: 2014-05-17, 09:40   Wyjazd do Zakopanego

Dzień dobry, mam pewien dylemat, jutro zaczynam urlop i w planach miałam przyjazd do Zakopanego, lecz pogoda trochę pokrzyżowała te plany. Jak myślicie jest sens jechać na ten tydzień do Zakopanego czy jednak sobie darować? Myślałam jecze nad Karpaczem, ale coś czuję że tam o tej porze to nawet bary, puby zamykają o 18:P Pozdrawiam
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
AGUŚ 



Wiek: 41
Doczya: 13 Maj 2011
czyli 4704 dni temu

Posty: 130
Tematy: 15
Otrzyma 2 piw(a)
Skd: Kępno
Wysany: 2014-05-17, 17:08   

Witaj. To zależy co chcesz robić w Zakopanem, bo o tym nie piszesz...czy to ma być rozrywka na Krupówkach czy góry. Jeśli chodzi o to pierwsze to jak najbardziej Zakopane jest odpowiednim miejscem tam bary i puby zawsze są otwarte :mrgreen: , a jeśli chodzi o góry to raczej nie pochodzisz ale to zależy też gdzie byś chciała iść. Od poniedziałku ma być coraz cieplej więc nic tylko jechać :-P .

Życzę udanego urlopu ;-) .
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
malinka72 


Wiek: 51
Doczya: 05 Mar 2011
czyli 4773 dni temu

Posty: 175
Tematy: 2
Skd: pomorskie
Wysany: 2014-05-17, 17:51   

Zakopane,jak najbardziej jechać.Zapowiada się ładna pogoda :-)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Annett 


Doczya: 17 Maj 2014
czyli 3604 dni temu

Posty: 2
Tematy: 1
Skd: Polska
Wysany: 2014-05-18, 09:14   

Bylam nastawiona na chodzenie po gorach, ale przy tych warunkach to mozna zapomniec raczej. A moze mozecie podpowiedziec gdzie moznaby sie wybrac w gory przy takich warunkach?
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
kolessdz 



Wiek: 44
Doczy: 28 Maj 2010
czyli 5054 dni temu

Posty: 33
Tematy: 1
Otrzyma 1 piw(a)
Skd: Sdz
Wysany: 2014-05-21, 05:22   

W górach pogoda zmienia się z dnia na dzień ja bylem w tamtym roku w Zakopanem w maju było ładnie a dwa lata temu coś koło 20 maja i śnieg padał z deszczem ale tylko chwile:), teraz to bary raczej tylko w Zakopanem długo po otwierane w Szklarskiej byłem w kwietniu i październiku i po 18 to nie było gdzie iść posiedzieć
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Skoczek87 


Wiek: 38
Doczy: 14 Maj 2014
czyli 3607 dni temu

Posty: 3
Tematy: 0
Skd: Lubin
Wysany: 2014-05-21, 13:34   

Ja byłem tej zimy i jakoś szału nie było, ludzie trochę przesadzają... Może to po prostu nie mój klimat bo wole ciepłe plaże ale tak czy inaczej jest tam wszystko za bardzo komercyjne... Szkoda gadać...
____________
wycieczki do gruzji i armenii
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Majka M 



Doczya: 19 Lip 2012
czyli 4271 dni temu

Posty: 124
Tematy: 3
Otrzyma 6 piw(a)
Skd: Krakow
Wysany: 2014-05-21, 15:51   

Skoczek87 napisa/a:
Ja byłem tej zimy i jakoś szału nie było, ludzie trochę przesadzają... Może to po prostu nie mój klimat bo wole ciepłe plaże ale tak czy inaczej jest tam wszystko za bardzo komercyjne... Szkoda gadać...
____________
wycieczki do gruzji i armenii


Wszystko zależy od tego, po co się tam jedzie. Jeśli ktoś kocha góry, a tu raczej spotkasz takie osoby, to komercja nie przeszkadza, bo jedzie się w innym celu niż chodzenie po knajpach czy po Krupówkach. Jeśli Tatry nie są Twoją pasją, wolisz leżeć na plaży, to lepiej dać sobie spokój, bo dla takich osób rzeczywiście "szału nie ma".
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Górska Przystań 


Doczya: 14 Maj 2014
czyli 3607 dni temu

Posty: 4
Tematy: 0
Otrzyma 1 piw(a)
Skd: Zakopane
Wysany: 2014-05-25, 14:22   

Jeśli chodzi o pogodę to najwięcej słonecznych dni w Tatrach przypada na wrzesień i październik oraz oczywiście najmniej opadów. Jednakże pogoda jest nieprzewidywalna i coraz częściej odbiega od schematów, więc nigdy nie można mieć pewności. Niestety trzeba się liczyć z tym, że w sierpniu na szlakach są niesamowite tłumy więc jeśli nie ma takiej konieczności ze względu na urlop lepiej unikać terminów wakacyjnych i wszelakich majówek, sylwestra itp. Polecam przyjazd w październiku lub maju, czerwcu, szczególnie tym którzy nie lubią tłumów. Wprawdzie na wiosnę w Zakopanem sporo pada ale zwykle są to opady przelotne. Turystów wówczas nie ma zbyt wielu i można spokojnie pochodzić po górskich szlakach. Nie ma też zazwyczaj potrzeby rezerwowania noclegów z dużym wyprzedzeniem ze względu na niewielką liczbę gości. Można więc na bieżąco monitorować pogodę i bez problemu zarezerwować nocleg z kilkudniowym wyprzedzeniem lub nawet dzień przed wyjazdem :)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wicej szczegw
Wystawiono 1 piw(a):
jabol
Lotnik 



Doczy: 06 Cze 2017
czyli 2488 dni temu

Posty: 2
Tematy: 0
Skd: Wrocław
Wysany: 2017-06-06, 09:05   Re: Wyjazd do Zakopanego

Annett napisa/a:
Dzień dobry, mam pewien dylemat, jutro zaczynam urlop i w planach miałam przyjazd do Zakopanego, lecz pogoda trochę pokrzyżowała te plany. Jak myślicie jest sens jechać na ten tydzień do Zakopanego czy jednak sobie darować? Myślałam jecze nad Karpaczem, ale coś czuję że tam o tej porze to nawet bary, puby zamykają o 18:P Pozdrawiam


Karpacz to wcale nie taki zły pomysł i nie zgodzę się z tym, że większość lokali zamykana jest o 18 :) Miałem przyjemność być w Karpaczu kilka razy i zawsze świetnie się bawiłem. Jeśli jednak ktoś woli chodzić po górach to również będzie mógł skorzystać z takiej możliwości, bo znajduje się tam masa szlaków turystycznych o różnym stopniu trudności. Jak ktoś będzie więc planował wyjazd do Karpacza to polecam zatrzymać się w pensjonacie Daglezja, w którym sam też często bywałem. Dobra lokalizacja, świetne jedzenie i miła obsługa to największe atuty tego miejsca.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
liczek 



Wiek: 55
Doczya: 12 Sie 2012
czyli 4247 dni temu

Posty: 89
Tematy: 5
Otrzyma 2 piw(a)
Skd: Wrocław
Wysany: 2017-09-03, 20:50   

łeee, ale kryptoreklama...

Mam Karpacz rzut beretem i uważam, że porównywanie Karpacza z Zakopanem jest zupełnie bez sensu..... zwłaszcza na forum dotyczącym Zakopanego
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Preson99 


Wiek: 41
Doczy: 05 Wrz 2017
czyli 2397 dni temu

Posty: 1
Tematy: 0
Skd: krakow
Wysany: 2017-09-05, 14:06   

A co sądzicie o wyprawie na rysy we wrześniu , wybierać się czy już za krotki dzień na to
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
ElStefano 


Doczy: 15 Maj 2016
czyli 2875 dni temu

Posty: 21
Tematy: 0
Skd: Góry
Wysany: 2017-09-06, 10:43   

Preson99 napisa/a:
A co sądzicie o wyprawie na rysy we wrześniu , wybierać się czy już za krotki dzień na to


To zależy jakie masz tępo.
W zeszłym roku wszedłem na rysy właśnie we Wrześniu. Ale to było z jednym noclegiem na dziko ;)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
tala 


Doczya: 25 Wrz 2015
czyli 3108 dni temu

Posty: 2
Tematy: 0
Skd: Zakopane
Wysany: 2017-10-10, 07:51   

O to zuch!
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
kresu78 


Wiek: 31
Doczy: 12 Mar 2015
czyli 3305 dni temu

Posty: 9
Tematy: 0
Skd: Wisła
Wysany: 2017-10-16, 10:48   

Wrzesień spoko, ale już wtedy na Kasprowym spadł śnieg. Tak ze trzeba to brać pod uwagę, ze w Tatrach zima zaczyna się o wiele szybciej niż w reszcie kraju przychodzi jesień...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
VGorsky 


Doczya: 18 Lis 2017
czyli 2323 dni temu

Posty: 2
Tematy: 0
Skd: Zakopane
Wysany: 2017-11-18, 11:12   

W Zakopanem w listopadzie może być śnieg, to raczej nie jest pogoda na chodzenie po górach ale jest dużo innych opcji na spędzanie czasu na Podhalu :) Rzeczywiście najlepszy czas na górskie wędrówki to wrzesień.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Moesz ciga zaczniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Statystyki wizyt
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - recenzje anime
Najlepsze Zakopane Forum
Pogoda Zakopane z serwisu

Tatry Forum