Zarejestruj sie! | Haso ?
     

Poprzedni temat «» Nastpny temat

Tagi tematu: kolacja, poprzedzona, romantyczna, zakopane, zareczynami

ZAKOPANE - Romantyczna kolacja poprzedzona zaręczynami
Autor Wiadomo
Noname 



Wiek: 35
Doczy: 07 Kwi 2012
czyli 4374 dni temu

Posty: 37
Tematy: 1
Otrzyma 1 piw(a)
Skd: Łódź
Wysany: 2012-04-07, 11:32   ZAKOPANE - Romantyczna kolacja poprzedzona zaręczynami

Witam, w tym roku wyjeżdżam na wakacje do Zakopanego ( 01.08.12 ) z moja ukochaną. Jako że jesteśmy już ze sobą 5 lat i coraz częściej rozmawiamy o wspólnej przyszłości, postanowiłem się jej oświadczyć. Góry kochamy oboje i wydaje mi się to wyjątkowym miejscem na tę okoliczność. Wiec idziemy dalej..

Najtrudniejsze zadanie zostało wykonane, czyli zdobycie rozmiaru pierścionka bez żadnych podejrzeń oraz wyłowienia tego jedynego z tego wielkiego oceanu świecidełek. Planuje oświadczyć się na rysach mniejszych w miejscu z widokiem na czarny staw i morskie oko ( Oboje kochamy to magiczne miejsce ). Oczywiście moja luba ma uraz po wspinaczce na kasprowy wierch podczas której spotkała nas burza. Wiec żeby nic na siłę ograniczę się do wejścia na czarny staw pod rysami. Alternatywnym miejscem jest ujście czarnego stawu z panorama na morskie oko. Oczywiście wczesnym rankiem tak żeby nie było jeszcze zbyt wielu turystów. Jednak najtrudniejszy okazał się wybór restauracji/karczmy na romantyczny wieczór.. Najbardziej rozmyślam nad karczmą Sabała lub Sywor w kościelisku do którego udali byśmy się góralskim wozem z konikami co by dodało dodatkowego uroku. No i na dodatek problem z kupnem kwiatów i zostawieniem ich w owej restauracji tak by niczego nie podejrzewała zwłaszcza, że nie mam szans wykraść się nigdzie bez jej obecności. Bardzo bym prosił was o rady odnośnie restauracji oraz tego najtrudniejszego.. Przemycie kwiatów.

Z góry dziękuję wszystkim za pomoc
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
skierka187
[Usunity]

Tematy: 221
Wysany: 2012-04-07, 14:00   

Szyba dobrze mówi, w sierpniu w karczmach w centrum będzie ciężko o stolik z intymną atmosferą. Trzeba poszukać czegoś dalej od centrum albo zorganizować coś w danej karczmie wcześniej. Co do Karczmy po Zbóju to jakby co to mogę pomóc załatwić coś w tym miejscu.

Dalej od centrum jest Dwór Ślebody, na Krzeptówkach. Ma świetny wystrój, nie jest latem aż tak oblegany jak karczmy w centrum.

A co do kwiatów to nic innego poza pocztą kwiatową nie przychodzi mi do głowy. A samo dostarczenie kwiatów przez kelnera można załatwić w karczmie. A może ktoś z Forumowiczów będzie w danym terminie w Zakopanem i mógłby pomóc w dostarczeniu kwiatów z kwiaciarni do karczmy.
 
 
Noname 



Wiek: 35
Doczy: 07 Kwi 2012
czyli 4374 dni temu

Posty: 37
Tematy: 1
Otrzyma 1 piw(a)
Skd: Łódź
Wysany: 2012-04-07, 14:47   

Dziękuje bardzo za pomoc z kwiaciarnia.. Z tej opcji na pewno skorzystam.. Teraz tylko kwestia karczmy.. XYZ a czy w tej karczmie "Po zbóju" można uzgodnić by na zarezerwowanym stoliku były świece i by obsługa wręczyła kwiaty wraz z zamówionym winem? Martwię się o to żeby to wszystko wypaliło bo na odległość wydaje się to trudne do realizacji.. a koniki.. no cóż liczę się z kosztami ale ta kobieta jest warta tego by ten jedyny dzień przeżyła jak księżniczka i by go wspominała do końca życia
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
skierka187
[Usunity]

Tematy: 221
Wysany: 2012-04-07, 14:48   

Noname, odezwę się do Ciebie na PW ze szczegółami, a tu napiszę tyle, że da się wszystko zorganizować :-)
 
 
Noname 



Wiek: 35
Doczy: 07 Kwi 2012
czyli 4374 dni temu

Posty: 37
Tematy: 1
Otrzyma 1 piw(a)
Skd: Łódź
Wysany: 2012-04-07, 18:04   

Dzieki Mikołaj.. Z ta góralska kapela zrobię podobnie myślę, że będzie to dla niej miłą dodatkową atrakcją i zostaje przy KPZ.. już mam wszystko zaplanowane ze XYZ. I miejsce tez mam wybrane :) Więc teraz muszę tylko prosić Boga by szczęśliwie dojechać i o pogodę by nam dopisała. Dziękuje wam wszystkim za pomoc!
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Noname 



Wiek: 35
Doczy: 07 Kwi 2012
czyli 4374 dni temu

Posty: 37
Tematy: 1
Otrzyma 1 piw(a)
Skd: Łódź
Wysany: 2012-04-09, 15:24   

kochamzakopane wiec również życzę powodzenia w tym jakże trudnym przedsięwzięciu jakim jest organizacja kolacji na odległość.. dodatkowo utrzymując ją cały czas w tajemnicy :)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Nie moesz ciga zacznikw na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Statystyki wizyt
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - forum anime
Najlepsze Zakopane Forum
Pogoda Zakopane z serwisu

Tatry Forum