Zarejestruj sie! | Hasło ?

Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: kolacja, poprzedzona, romantyczna, zakopane, zareczynami

ZAKOPANE - Romantyczna kolacja poprzedzona zar?czynami
Autor Wiadomość
Noname 

czyli 3529 dni temu

Tematy: 1
Otrzymał 1 piw(a)
Wysłany: 2012-04-07, 11:32   ZAKOPANE - Romantyczna kolacja poprzedzona zar?czynami

Witam, w tym roku wyje?d?am na wakacje do Zakopanego ( 01.08.12 ) z moja ukochan?. Jako ?e jeste?my ju? ze sob? 5 lat i coraz cz??ciej rozmawiamy o wspólnej przysz?o?ci, postanowi?em si? jej o?wiadczy?. Góry kochamy oboje i wydaje mi si? to wyj?tkowym miejscem na t? okoliczno??. Wiec idziemy dalej..

Najtrudniejsze zadanie zosta?o wykonane, czyli zdobycie rozmiaru pier?cionka bez ?adnych podejrze? oraz wy?owienia tego jedynego z tego wielkiego oceanu ?wiecide?ek. Planuje o?wiadczy? si? na rysach mniejszych w miejscu z widokiem na czarny staw i morskie oko ( Oboje kochamy to magiczne miejsce ). Oczywi?cie moja luba ma uraz po wspinaczce na kasprowy wierch podczas której spotka?a nas burza. Wiec ?eby nic na si?? ogranicz? si? do wej?cia na czarny staw pod rysami. Alternatywnym miejscem jest uj?cie czarnego stawu z panorama na morskie oko. Oczywi?cie wczesnym rankiem tak ?eby nie by?o jeszcze zbyt wielu turystów. Jednak najtrudniejszy okaza? si? wybór restauracji/karczmy na romantyczny wieczór.. Najbardziej rozmy?lam nad karczm? Saba?a lub Sywor w ko?cielisku do którego udali by?my si? góralskim wozem z konikami co by doda?o dodatkowego uroku. No i na dodatek problem z kupnem kwiatów i zostawieniem ich w owej restauracji tak by niczego nie podejrzewa?a zw?aszcza, ?e nie mam szans wykra?? si? nigdzie bez jej obecno?ci. Bardzo bym prosi? was o rady odno?nie restauracji oraz tego najtrudniejszego.. Przemycie kwiatów.

Z góry dzi?kuj? wszystkim za pomoc
Postaw piwo autorowi tego posta

skierka187
[Usunięty]

Tematy: 221
Wysłany: 2012-04-07, 14:00   

Szyba dobrze mówi, w sierpniu w karczmach w centrum b?dzie ci??ko o stolik z intymn? atmosfer?. Trzeba poszuka? czego? dalej od centrum albo zorganizowa? co? w danej karczmie wcze?niej. Co do Karczmy po Zbóju to jakby co to mog? pomóc za?atwi? co? w tym miejscu.

Dalej od centrum jest Dwór ?lebody, na Krzeptówkach. Ma ?wietny wystrój, nie jest latem a? tak oblegany jak karczmy w centrum.

A co do kwiatów to nic innego poza poczt? kwiatow? nie przychodzi mi do g?owy. A samo dostarczenie kwiatów przez kelnera mo?na za?atwi? w karczmie. A mo?e kto? z Forumowiczów b?dzie w danym terminie w Zakopanem i móg?by pomóc w dostarczeniu kwiatów z kwiaciarni do karczmy.

Noname 

czyli 3529 dni temu

Otrzymał 1 piw(a)
Wysłany: 2012-04-07, 14:47   

Dzi?kuje bardzo za pomoc z kwiaciarnia.. Z tej opcji na pewno skorzystam.. Teraz tylko kwestia karczmy.. XYZ a czy w tej karczmie "Po zbóju" mo?na uzgodni? by na zarezerwowanym stoliku by?y ?wiece i by obs?uga wr?czy?a kwiaty wraz z zamówionym winem? Martwi? si? o to ?eby to wszystko wypali?o bo na odleg?o?? wydaje si? to trudne do realizacji.. a koniki.. no có? licz? si? z kosztami ale ta kobieta jest warta tego by ten jedyny dzie? prze?y?a jak ksi??niczka i by go wspomina?a do ko?ca ?ycia

skierka187
[Usunięty]

Tematy: 221
Wysłany: 2012-04-07, 14:48   

Noname, odezw? si? do Ciebie na PW ze szczegó?ami, a tu napisz? tyle, ?e da si? wszystko zorganizowa? :-)

Noname 

czyli 3529 dni temu

Otrzymał 1 piw(a)
Wysłany: 2012-04-07, 18:04   

Dzieki Miko?aj.. Z ta góralska kapela zrobi? podobnie my?l?, ?e b?dzie to dla niej mi?? dodatkow? atrakcj? i zostaje przy KPZ.. ju? mam wszystko zaplanowane ze XYZ. I miejsce tez mam wybrane :) Wi?c teraz musz? tylko prosi? Boga by szcz??liwie dojecha? i o pogod? by nam dopisa?a. Dzi?kuje wam wszystkim za pomoc!

Noname 

czyli 3529 dni temu

Otrzymał 1 piw(a)
Wysłany: 2012-04-09, 15:24   

kochamzakopane wiec równie? ?ycz? powodzenia w tym jak?e trudnym przedsi?wzi?ciu jakim jest organizacja kolacji na odleg?o??.. dodatkowo utrzymuj?c j? ca?y czas w tajemnicy :)

Odpowiedz do tematu