Zarejestruj sie! | Haso ?
     

Poprzedni temat «» Nastpny temat

Tagi tematu: hurtowa, relacja

Hurtowa Relacja
Autor Wiadomo
stes 



Doczy: 24 Sty 2012
czyli 4469 dni temu

Posty: 196
Tematy: 11
Otrzyma 15 piw(a)
Skd: Zabrze
Wysany: 2012-05-06, 20:53   Hurtowa Relacja

Wy pewnie prawie wszyscy jesteście po długim weekendzie majowym.
Ja dopiero zaczynam w niedzielę, ale urodziny to przeciagnie sie wyjście w góry do wtorku.
Ale nie o tym.
Powiedzcie mi jakie były warunki w górach powyżej 1500m.


Może skorzystam (na leniucha) z Waszych wyjść propozycji które wykonaliście w czasie majówki????

Śnieg widze schodzi kapitalnie, ale powiedzcie w jakim sprzęcie wchodziliście, będe miał jakieś porównanie, czekan, raki.
Będe wiedział gdzie mam brać żelastwo.
Licze na Was Forumowicze
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
rynnn 



Wiek: 34
Doczya: 06 Wrz 2011
czyli 4609 dni temu

Posty: 76
Tematy: 3
Otrzyma 3 piw(a)
Skd: Rybnik
Wysany: 2012-05-06, 22:26   

szłam na szpiglasowy wierch od piątki, schodziłam do moka. śniegu dużo, miękki, sypki, śliski. miałam raki ale momentami szłam bez, i jak akurat ich nie miałam poślizgnęłam się i poleciałam w dół. bylo to w strone moka. nie miałam czekana nie miałam jak hamować i to był mój błąd. kijki miałam ale mi się w tym momencie nie przydały ani nie pomogły. na szczęscie trafiłam na kamień i uszłam z życiem inaczej wole nie myslec ale niewazne. także w wyższe partie radzę mieć i raki i czekan. i krem z filtrem, właśnie leczę się z pęcherzy na twarzy - koszmar. mimo tego że słońce wychodziło tylko co jakiś czas.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Parys 


Wiek: 67
Doczy: 28 Kwi 2012
czyli 4375 dni temu

Posty: 99
Tematy: 1
Otrzyma 12 piw(a)
Skd: Zakopane-Chicago
Wysany: 2012-05-06, 23:53   

:mrgreen: :mrgreen: moko,piatka :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
jabol 



Doczy: 06 Cze 2010
czyli 5066 dni temu

Posty: 607
Tematy: 15
Otrzyma 27 piw(a)
Skd: Katowice
Wysany: 2012-05-07, 09:14   

Parys napisa/a:
:mrgreen: :mrgreen: moko,piatka :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


Niech Będzie Pochwa JC jak to powiedział nowoczesny ksiądz na religii :mrgreen:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
stes 



Doczy: 24 Sty 2012
czyli 4469 dni temu

Posty: 196
Tematy: 11
Otrzyma 15 piw(a)
Skd: Zabrze
Wysany: 2012-05-07, 09:50   

Dzięki rynnn
Ja chce na leniwca, z Kasprowego na Beskid i pewnie Zawrat też padnie , ale to w następny dzień .
Ale to już pójdziemy.
Z tego co piszesz jednak trzeba brać żelastwo :-|

"Lepiej nosić niż się prosić" :mrgreen:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Joasia 



Zaproszone osoby: 1
Wiek: 42
Doczya: 09 Pa 2010
czyli 4941 dni temu

Posty: 2129
Tematy: 9
Otrzyma 12 piw(a)
Skd: Bukowice / Wrocław
Wysany: 2012-05-07, 14:12   

rynnn napisa/a:
poślizgnęłam się i poleciałam w dół. bylo to w strone moka. nie miałam czekana nie miałam jak hamować i to był mój błąd. kijki miałam ale mi się w tym momencie nie przydały ani nie pomogły. na szczęscie trafiłam na kamień i uszłam z życiem inaczej wole nie myslec ale niewazne. także w wyższe partie radzę mieć i raki i czekan. i krem z filtrem, właśnie leczę się z pęcherzy na twarzy - koszmar. mimo tego że słońce wychodziło tylko co jakiś czas.


rynn to chyba trochę strachu się najadłaś? :shock: nie zazdroszczę takich przygód
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
rynnn
Go
Tematy: 221
Wysany: 2012-05-07, 14:58   

trochę strachu to mało powiedziane...nie życzę nikomu takiej przygody. na razie mam traumę i przez jakiś czas chyba sobie odpuszczę wyjazd w wyższe góry :-(
 
 
Parys 


Wiek: 67
Doczy: 28 Kwi 2012
czyli 4375 dni temu

Posty: 99
Tematy: 1
Otrzyma 12 piw(a)
Skd: Zakopane-Chicago
Wysany: 2012-05-07, 15:01   

rynnn napisa/a:
trochę strachu to mało powiedziane...nie życzę nikomu takiej przygody. na razie mam traumę i przez jakiś czas chyba sobie odpuszczę wyjazd w wyższe góry :-(
Nie opowiadaj :mrgreen: ludzie gor takich takich przygod maja dziesiatki wiec i Ty staniesz sie zawodowcem :mrgreen: :mrgreen:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Ewyo 



Wiek: 39
Doczya: 03 Sie 2010
czyli 5008 dni temu

Posty: 674
Tematy: 8
Otrzyma 17 piw(a)
Skd: Poznań
Wysany: 2012-05-07, 19:26   

śnieg leży w wyższych partiach - i tam jest mokry, a w niższych takie brzydkie zlodowacenie. Tam, gdzie jest duże nasłonecznienie generalnie nie ma ani śniegu ani lodu. A na słońce trzeba uważać - polecam filtr 50+ (chociaż i tak się opaliłam...ale nie przypiekłam, jak większość turystów)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
gurszul 



Wiek: 62
Doczya: 27 Lis 2011
czyli 4527 dni temu

Posty: 59
Tematy: 0
Otrzyma 2 piw(a)
Skd: Kraków
Wysany: 2012-05-07, 22:22   

Szłam przez Grzesia, Rakoń do Wołowca. Śniegu było sporo w górnej części lasu i pod wierzchołkiem Grzesia, potem granią było suchutko jak w lecie. Dopiero troszkę śniegu na szczycie Wołowca, tak dla ozdoby, żeby fotki fajnie wyszły ;) Było tak cudownie, że nie chciało się wracać. Mieliśmy zamiar schodzić przez Wyżnią Dolinę Chochołowską, ale tam było bardzo dużo śniegu mokrego. Widzieliśmy kilkoro osób schodzących, nie ciekawie to wyglądało. Za to narciarze zjeżdżający w krótkich spodenkach wyglądali rewelacyjnie.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Stella 



Doczya: 06 Gru 2011
czyli 4518 dni temu

Posty: 207
Tematy: 10
Otrzyma 25 piw(a)
Skd: Beskid Sąd./Kraków
Wysany: 2012-05-14, 22:01   

gurszul napisa/a:
Szłam przez Grzesia, Rakoń do Wołowca.

My jedziemy 24-28 maja i też planujemy ta trase, ale prognozy mnie chwilowo przerazaja - ma dopadac teraz sniegu, potem zimno i deszcz... Marnie to widze, tym bardziej ze rakow, czekana czy stuputow to my sie jeszcze nie dorobilismy. Ale moze akurat pogoda nie bedzie zlosliwa i warunki na szlaku tez beda ok (pocieszy mnie ktos i powie, ze jest taka szansa?)...? Jak nie pozostaja doliny a Grzesia z Wolowcem i Czerwone Wierchy sobie tym razem odpuscimy...
  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
akm990 



Wiek: 44
Doczy: 21 Sie 2010
czyli 4990 dni temu

Posty: 514
Tematy: 14
Otrzyma 11 piw(a)
Skd: zakopane /dublin
Wysany: 2012-05-14, 23:36   

Stella napisa/a:
gurszul napisa/a:
Szłam przez Grzesia, Rakoń do Wołowca.

My jedziemy 24-28 maja i też planujemy ta trase, ale prognozy mnie chwilowo przerazaja - ma dopadac teraz sniegu, potem zimno i deszcz... Marnie to widze, tym bardziej ze rakow, czekana czy stuputow to my sie jeszcze nie dorobilismy. Ale moze akurat pogoda nie bedzie zlosliwa i warunki na szlaku tez beda ok (pocieszy mnie ktos i powie, ze jest taka szansa?)...? Jak nie pozostaja doliny a Grzesia z Wolowcem i Czerwone Wierchy sobie odpuscimy...
jak będzie padać to jakiś akwapark i Krupówki zostają
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Stella 



Doczya: 06 Gru 2011
czyli 4518 dni temu

Posty: 207
Tematy: 10
Otrzyma 25 piw(a)
Skd: Beskid Sąd./Kraków
Wysany: 2012-05-15, 12:11   

Cytat:
jak będzie padać to jakiś akwapark i Krupówki zostają

Aquapark mam w Krakowie, a na Krupówki zaglądam tylko na obiad bo za nimi nie przepadam - nie zmarnowałabym wyjazdu w góry żeby go przesiedzieć w Zakopanym ;-) Nawet przy deszczu się coś wymyśli ;-)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Moesz ciga zaczniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Statystyki wizyt
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - anime
Najlepsze Zakopane Forum
Pogoda Zakopane z serwisu

Tatry Forum