Zarejestruj sie! | Haso ?
     

Poprzedni temat «» Nastpny temat

Tagi tematu: opinie, willa, wisienka

Willa Wisienka - opinie
Autor Wiadomo
limak33 


Wiek: 38
Doczy: 07 Lis 2012
czyli 4186 dni temu

Posty: 19
Tematy: 6
Skd: Legionowo
Wysany: 2013-08-05, 08:51   

p. Dino o jakim egoizmie tej Pani p. pisze? Jeżeli umawia się z właścicielem że ma mieć pokój z widokiem i płaci za niego to po przyjechaniu powinna dostać ten pokój i żaden inny. Jeżeli właściciel się nie wywiązał z umowy zadatek musi być zwrócony bez gadania.
Jeżeli napiję się napoju alkoholowego z rodziną i będziemy sobie rozmawiać to już w Pana mniemaniu jestem pijakiem? podejrzewam, że jest Pan jedną z tych osób które jak usłyszą u sąsiada za głośno grający telewizor to telefon na policję jest nieunikniony. Egoizmem u Pana jest to, że jak pan wróci ze spaceru po górach chce Pan ciszy gdzie inni przyjechali np. się zrelaksować we własny sposób. Pozdrawiam i obyśmy se nigdy w drogę nie weszli.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Dino 


Doczy: 04 Sie 2013
czyli 3916 dni temu

Posty: 2
Tematy: 0
Skd: woj. pomorskie
Wysany: 2013-08-05, 14:10   

limak33 napisa/a:
p. Dino o jakim egoizmie tej Pani p. pisze? Jeżeli umawia się z właścicielem że ma mieć pokój z widokiem i płaci za niego to po przyjechaniu powinna dostać ten pokój i żaden inny. Jeżeli właściciel się nie wywiązał z umowy zadatek musi być zwrócony bez gadania.
Jeżeli napiję się napoju alkoholowego z rodziną i będziemy sobie rozmawiać to już w Pana mniemaniu jestem pijakiem? podejrzewam, że jest Pan jedną z tych osób które jak usłyszą u sąsiada za głośno grający telewizor to telefon na policję jest nieunikniony. Egoizmem u Pana jest to, że jak pan wróci ze spaceru po górach chce Pan ciszy gdzie inni przyjechali np. się zrelaksować we własny sposób. Pozdrawiam i obyśmy se nigdy w drogę nie weszli.


Cytuję ten mail jako swego rodzaju kuriozum. Myślę, że jego autor sam sobie wystawił laurkę, nie tylko poglądami ale i całym anturażem. Dodam od siebie, że ludzie cywilizowani (cały dawny świat państw k.k) aby się spotkać idzie do lokalu i tam pije piwo, wino czy wódeczkę a ciemni Polacy idą pod kiosk z piwem, w krzaki lub na chatę. Upłyną długie lata zanim prosty homo-sovieticus zrozumie co to kultura.
Pozdrawiam wszystkich a myślącym inaczej - życzę zdrowia
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
rgorecki 


Wiek: 45
Doczy: 19 Mar 2014
czyli 3689 dni temu

Posty: 1
Tematy: 0
Skd: fffffff
Wysany: 2014-03-19, 00:11   

Pobyt w Willa Wisienka z całą pewnością mogę podsumować jako najgorszy pobyt w pensjonacie. Nie polecam tej Willi z kilku powodów.
Żeby nie być gołosłowynym opiszę co mi się nie podobało.
1. Po pierwsze właściciel – bezczelny cham o usposobieniu ojca Rydzyka. Gdy się wprowadzaliśmy z żoną to wszystko było ok, ale jak już się zgłaszało jakieś problemy to już zmieniał się o 180 stopni i robił się chamski.
2. To co jest opisane na stronie internetowej ni jak się ma z prawdą. Po pierwsze odległość do Kuprówek jest podana 1 km a tak naprawdę jest prawie 2 km. O telewizji satelitarnej też możecie zapomieć mimo tego, że jest w opisie. Internet niby był ale trzeba było się codziennie o niego upominać bo koleś wyłączał go wieczorem bo bał się że router spowoduje pożar. W okolicy nie ma sklepów więc zapomnijcie o tym że rano będziecie wyskakiwać sobie po świeże bułeczki. Najbliższa restauracja też jest ok. 1 km od willi wisienka.
3. Wokół pensjonatu nie ma, żadnych atrakcji dla dzieci. Nie ma miejsca na grilla, jakiejś czy chociażby jakieś ławeczki nie wspominając już nawet o jakiejś piaskownicy dla dzieci.
4. W całym budynku są zamontowane kamery więc człowiek się czuje jak w bigbrotherze.
5. Teraz kilka słów o pokojach. Pokoje są ciasne. Łazienka również. W pokoju możecie zapomnieć o ciszy ponieważ lodówka miała zamontowany głośny wentylator który był włączony przez cały czas. No chyba że wyłączycie lodówkę wtedy będzie cicho.
6.Łóżka to też tragedia. Po kilku dniach odkryliśmy z żoną, że pod prześcieradłem są ceraty. Śpiąc na nich strasznie się człowiek poci. To świadczy o tym, że główna klientela tego pensjonatu to dziadki i babcie nietrzymające moczu. Zresztą tylko takich pensjonariuszy tam tylko widziałem tak więc, my jako osoby młoda nie mieliśmy z kim tam posiedzieć i pogadać przy grillu, którego i tak tam nie byłoby gdzie zrobić.
Mam nadzieję, że po przeczytaniu tego dosyć przydługiego opisu (ale niestety tyle wad się doszukałem), że już wiecie o tym, aby omijać pensjonat Willa Wisienka z daleka.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Moesz ciga zaczniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Statystyki wizyt
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Najlepsze Zakopane Forum
Pogoda Zakopane z serwisu

Tatry Forum