Zarejestruj sie! | Haso ?
     

Poprzedni temat «» Nastpny temat

Tagi tematu: dobre, koscielisko, kwatera, nocleg, spanie, widoki, wypoczynek, zakopane

Dobre Spanie
Autor Wiadomo
śmieszka 


Doczya: 15 Wrz 2015
czyli 3140 dni temu

Posty: 1
Tematy: 1
Skd: Kraków
Wysany: 2015-09-15, 18:25   Dobre Spanie

Witam :)

Potrzebuje porady. Wybieram się z chłopakiem do Zakopanego i szukamy jakiegoś noclegu. Problem w tym, że niby tego wszystkiego dużo ale ciężko mi coś wybrać. I szczerze to nie wiem nawet czego chce. Czy lepiej wynająć coś w centrum, czy na obrzeżach czy może w sąsiedniej wsi?? Lepszy jest hotel, pensjonat, willa, jakiś pokój u jakiegoś górala czy może apartament?? Chce zapłacić za możliwość spokojnego wypoczynku ale nie za jakąś klitkę :P
Doradźcie coś :mrgreen:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Iwon44 



Wiek: 39
Doczy: 07 Maj 2012
czyli 4366 dni temu

Posty: 30
Tematy: 1
Otrzyma 5 piw(a)
Skd: Świdnik/ Lubelskie
Wysany: 2015-09-15, 19:34   

Witaj, dużo zależy od tego w jakim celu jedziecie do Zakopanego, czy w Tatry, pochodzić po dolinkach lub pospacerować po mieście, barach, itd. Jeżeli jesteście nastawieni na Krupówki, to bardziej centrum miasta, ale jest drożej, jak na obrzeżach.
W pensjonatach macie pełne wyżywienie, śniadanie i obiado-kolacja, czego już raczej nie będzie w pokojach do wynajęcia. W hotelu i willi nigdy nie byłem, więc się nie wypowiem. W zależności jakich standardów oczekujecie, i zasobu portfela wybór jest ogromny. Ja od siebie polecam pokoje do wynajęcia u górali, lub pensjonaty u górali.
Od kilku lat jeździmy regularnie w jedno miejsce na Pardałówce, zdala od ulicy, dużo zieleni, wolnego miejsca, cisza, spokój. Dokładniej mój nocleg jest na Paryskich.
Poszukaj sprawdzonego noclegu z dobrymi komentarzami, i będziecie zadowoleni. Czy to w centrum, czy dalej od centrum, to musicie sobie sami uzgodnić jak Wam wygodniej, i co macie zamiar robić w ciągu dnia.
Mam nadzieje że trochę pomogłem.
Pozdrawiam
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wicej szczegw
Wystawiono 1 piw(a):
jabol
essm 


Doczy: 07 Pa 2015
czyli 3118 dni temu

Posty: 10
Tematy: 3
Skd: Zakopane
Ostrzee:
 2/3/4
Wysany: 2015-10-07, 06:52   

Pomogłeś, zgadzam się z Tobą kolego.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Kocham Tatry 


Doczya: 06 Pa 2013
czyli 3849 dni temu

Posty: 6
Tematy: 1
Skd: Zakopane
Wysany: 2016-01-16, 16:46   

Witam, mogę polecić ciekawe kultowe do niedawna miejsce ale w nowej odsłonie - hotel aries w centrum zakopanego jeśli cena będzie dla ciebie akceptowalna, na pewno nie dostaniesz klity, ale komfortowy pokój w samym centrum.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
kowal92 


Doczy: 19 Mar 2016
czyli 2954 dni temu

Posty: 2
Tematy: 1
Skd: Poznań
Wysany: 2016-03-19, 13:21   

Polecam Willę Carlton - super miejsce, tradycja itp. Pokój naprawdę dobry w super cenie - ok. 160 zł/doba (WEEKEND!). Bardzo blisko Krupówek
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
stara 


Doczya: 26 Lis 2014
czyli 3433 dni temu

Posty: 8
Tematy: 1
Otrzyma 1 piw(a)
Skd: stąd
Wysany: 2016-04-13, 11:13   

My preferujemy noclegi w miarę blisko centrum tak aby można było dojść na piechotę ale jednocześnie w spokojniejszych dzielnicach. Na wakacjach lubię wypoczywać a nie słuchać wieczornych imprez i dotyczy to każdego miejsca, do którego się wybieramy.

W Zakopanem polecam Willę Ryś.Wypoczywałam tam już wiele razy. Naprawdę dobry standard, niezłe położenie i dobre ceny. Właściciele przemili,zawsze doradzą gdzie się wybrać.
http://willarys.pl/
  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
jabol 



Doczy: 06 Cze 2010
czyli 5067 dni temu

Posty: 607
Tematy: 15
Otrzyma 27 piw(a)
Skd: Katowice
Wysany: 2016-04-14, 15:12   

polecam Wojciechowo
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Joanna Maczek 


Wiek: 47
Doczya: 06 Maj 2016
czyli 2906 dni temu

Posty: 3
Tematy: 0
Skd: Warszawa
Wysany: 2016-05-09, 14:40   

Witam, planuję wakacje z mężem i dwójką dzieci w sierpniu i szukam opcji nie tylko na nocleg ale też miejsca gdzie zapewnione będzie dobre wyżywienie (chociaż śniadania i obiadokolacje) w końcu matka też musi odpocząć od garów. Zależy mi na jakiś atrakcjach dla dzieci, jak basen, plac zabaw wewntrzny i zewnętrzny. Liczę się, że będzie trzeba zapłacić ale marzę o porządnym wypoczynku w miejscu gdzie dzieciaki nie będą się nudzić. Podrzucicie coś ciekawego?
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
KatarzynkaS 


Wiek: 46
Doczya: 10 Maj 2016
czyli 2902 dni temu

Posty: 1
Tematy: 0
Otrzyma 1 piw(a)
Skd: Wrocław
Wysany: 2016-05-10, 14:37   

Witaj, ja z moją gromadką byłam w zeszłym roku na wakacje w hotelu Kasprowy i byłam bardzo mile zaskoczona. W tym roku widziałam, że mają podobną ofertę. W cenie jest basen termalny przed hotelem, rafting, jazda konna u jeszcze jakies inne rzeczy. Moi chłopcy byli zachwyceni w zeszłym roku. Wszystkie oferty i opis co jest w ramach znajdziesz na ich stronie. Jedzenie też bardzo dobre i codziennie obiadokolacja w innym klimacie, raz włoska, raz góralska. Moim zdaniem warto, sprawdź sobie. Cenowo też nie jakiś kosmos :)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wicej szczegw
Wystawiono 1 piw(a):
jabol
Joanna Maczek 


Wiek: 47
Doczya: 06 Maj 2016
czyli 2906 dni temu

Posty: 3
Tematy: 0
Skd: Warszawa
Wysany: 2016-05-11, 10:02   

Dziękuję za podpowiedź. Na pewno sprawdzę Hotel Kasprowy. Ktoś jeszcze coś poleca?
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
ElStefano 


Doczy: 15 Maj 2016
czyli 2897 dni temu

Posty: 21
Tematy: 0
Skd: Góry
Wysany: 2016-05-15, 14:07   

Joanna Maczek napisa/a:
Dziękuję za podpowiedź. Na pewno sprawdzę Hotel Kasprowy. Ktoś jeszcze coś poleca?


Polecam również willę józef. Mają bilard, ping-pong, boisko do siatkówki, boisko do koszykówki, basen kąpielowy odkryty, saunę, piaskownicę, huśtawkę.

No i jak chcesz odpocząć od "garów" to jest szwedzki stół, śniadanie, obiad, kolacja :)

Mają dużo pozytywnych opinii, więc może warto spróbować.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Joanna Maczek 


Wiek: 47
Doczya: 06 Maj 2016
czyli 2906 dni temu

Posty: 3
Tematy: 0
Skd: Warszawa
Wysany: 2016-05-17, 11:49   

Dzięki! Sprawdzę wille Józef. A w jakiej okolicy Zakopanego ona jest?
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
ElStefano 


Doczy: 15 Maj 2016
czyli 2897 dni temu

Posty: 21
Tematy: 0
Skd: Góry
Wysany: 2016-05-24, 18:01   

Joanna Maczek napisa/a:
Dzięki! Sprawdzę wille Józef. A w jakiej okolicy Zakopanego ona jest?


Herenda. Sprawdź na google maps. Dodał bym link do mapy ale jest ograniczenie na forum.

Jest kawałek od centrum, ale spełnia sporą część Twoich oczekiwań.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
ladyinred 


Doczya: 29 Cze 2016
czyli 2852 dni temu

Posty: 2
Tematy: 0
Skd: Gdynia
Wysany: 2016-06-29, 09:05   

Gorąco polecam Ci portal nocujznami.pl. Mają naprawdę bogatą bazę noclegów w Zakopanem. Sama często korzystam, bo szybko można znaleźć coś odpowiedniego. Dwa lata temu nocowałam w góralskiej chatce za 25 zł. Poszperaj, na pewno znajdziesz coś przytulnego w dobrej cenie. :)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
jabol 



Doczy: 06 Cze 2010
czyli 5067 dni temu

Posty: 607
Tematy: 15
Otrzyma 27 piw(a)
Skd: Katowice
Wysany: 2016-06-29, 15:55   

ladyinred napisa/a:
Dwa lata temu nocowałam w góralskiej chatce za 25 zł. )

Opisz proszę dokładniej tą chatkę, gdzieś w Tatrach była albo na Podtatrzu ?
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Moesz ciga zaczniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Statystyki wizyt
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Najlepsze Zakopane Forum
Pogoda Zakopane z serwisu

Tatry Forum