Zarejestruj sie! | Haso ?
     

Poprzedni temat «» Nastpny temat

Tagi tematu: Brak tagw.

wakacyjne Tatry 2015
Autor Wiadomo
Asia 



Wiek: 37
Doczya: 19 Wrz 2011
czyli 4575 dni temu

Posty: 221
Tematy: 7
Otrzyma 13 piw(a)
Skd: Rzeszów
Wysany: 2015-10-04, 13:19   wakacyjne Tatry 2015

Znalazłam chwilkę czasu i pochwalę się zdjeciami z tegorocznego urlopu ;D

wycieczka I: Dolina Białego - Sarnia Skała - Siklawica - Dolina Strążyska

Pogoda była średnia, a od Czerwonej Przełęczy na przemian, to padało, to mżyło...



















wycieczka II: Dolina Chocholowska - Wołowiec - Rakoń - Grześ

Z Wołowcem miałam niewyrównane rachunki ;-) od 3 lat - co chciałam go zdobyć, to albo burze albo ulewy zawracały mnie z grani, więc w tym roku postanowiłam się na niego udać już bezpośrednio z Polany Chochołowskiej, a nie jak do tej pory z Grzesia i udało się :-D









































wycieczka III: Kasprowy Wierch - Beskid

W ten dzień planowałam udać się na Świnicę, niestety nie udało się. Już na początku, pogoda poczęstowała nas deszczem, a im głebiej w las ;-) tym pojawiała się coraz gęstsza mgła, dopiero przy podejściu pod szczyt Kasprowego, coś zaczęło prześwitywac... Na górze było bardzo zimno, co potęgował jeszcze wiejący wiatr, a góry, to się pojawiały, to znikały w chmurach i mgle... Wciąż rozważałam wejście na Świnicę ale siostra, z którą byłam, poprosiła abyśmy wracały, bo na górze i tak pewnie nie będzie widoczności. Przespacerowałyśmy się więc na Beskid (dałam sobie czas na sprawdzenie, czy coś się w warunkach poprawi, ale niestety...) i z powrotem. Na dół zjechałyśmy kolejką, bowiem moja siostra nigdy nią nie jechała i chciała spróbować jak, to jest, więc nie mogłam odmówić jej kolejnej przygody ;-) Na dole byłyśmy po 12, połaziłyśmy chwilkę po Kuźnicach i wtedy pogoda stwierdziła, że po raz kolejny spłata mi psikusa (żeby mi za dobrze, po tym zdobyciu Wołowca nie było) i momentalnie się rozpogodziło, tak że resztę popołudnia spędziłyśmy na opalaniu nóżek nad tamą ;-) a ja znów mam szczyt, z którym muszę wyrównac rachunki ;D



















wycieczka IV: Dolina Pięciu Stawów Polskich - Kozi Wierch - Zadni Granat - Hala Gąsienicowa - Dolina Jaworzynki

To była moja wisienka na torcie, spełnienie jednego z tatrzańskich marzeń - liźnięcie kawałka Orlej Perci. Na szlak wyszłam sama, bowiem moja siostra jest za mało doświadczona, żebym ryzykowała zabranie jej na tę trasę, ale jak to w Tatrach bywa na szlaku można poznać innych górołazów, więc na towarzystwo nie narzekałam ;-) emocji było co niemiara, jak na pierwszy raz przystało ;-) ale wyszłam, przeszłam i zeszłam praktycznie bez uszczerbku na ciele - dorobiłam się jedynie siniaka, ale to z własnej winy, bowiem wychodząc kominkiem, źle rozłożyłam ciężar ciała.

















































wyjazd był w 90% udanych, bo z trzech założonych celów (Wołowiec, Orla Perć i Śwnica) udało mi się zrealizować dwa :-) a Świnica musi poczekać na przyszły rok
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Wicej szczegw
Wystawiono 4 piw(a):
Iwon44, jabol, forever, Krzyś
forever 



Wiek: 48
Doczy: 21 Pa 2011
czyli 4543 dni temu

Posty: 102
Tematy: 2
Otrzyma 20 piw(a)
Skd: Poznań
Wysany: 2015-10-04, 16:35   

Jestem pod wrażeniem i dziękuję Asiu za tą relację! Bo o to właśnie na tym forum chodzi ;) Poza tym nie ukrywam, że zazdrość mnie zżera ;-) Ja od 4 lat jestem w górach tylko myślami a pojadę dopiero za rok! Dlatego namiastką tego są chociaż relacje i zdjęcia innych.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Krzyś 


Doczya: 17 Cze 2012
czyli 4303 dni temu

Posty: 100
Tematy: 12
Otrzyma 23 piw(a)
Skd: Białystok
Wysany: 2015-10-04, 17:00   

Asia , ja się podpisuję pod słowami forever

Co prawda tylko (a może aż) rok nie było mnie w Tatrach ale tęsknię za tymi widokami i każde fotorelacje cieszą mnie baaaaardzo :mrgreen:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wasio 



Wiek: 38
Doczy: 23 Lip 2014
czyli 3537 dni temu

Posty: 114
Tematy: 14
Otrzyma 13 piw(a)
Skd: Lublin
Wysany: 2015-10-04, 19:02   

Jak cudownie zobaczyć na tym forum świetny wpis osoby ze starej gwardii. Asiu super wycieczka - ogromnie zazdroszczę, bo ja w tym roku też niestety nie mam jak się pojawić w naszych Tatrach.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Asia 



Wiek: 37
Doczya: 19 Wrz 2011
czyli 4575 dni temu

Posty: 221
Tematy: 7
Otrzyma 13 piw(a)
Skd: Rzeszów
Wysany: 2015-10-04, 19:15   

właśnie te ostatnie wpisy o braku jakiejkolwiek wartościowej treści w pojawiających się postach skłoniły mnie do odświeżenia działu "Relacje z wyjazdów"... mimo że byłam na wakacjach, to i tak już mi się tęskni za Tatrami, a tu zima idzie i z wyjazdem trzeba czekać parę miesięcy... po cichu liczyłam na wyjazd w ten weekend ale niestety się nie udało i na pocieszenie miałam wycieczkę w Bieszczady
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
jabol 



Doczy: 06 Cze 2010
czyli 5045 dni temu

Posty: 607
Tematy: 15
Otrzyma 27 piw(a)
Skd: Katowice
Wysany: 2015-10-05, 07:14   

świetna relacja - Dzięki
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Moesz ciga zaczniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Statystyki wizyt
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Najlepsze Zakopane Forum
Pogoda Zakopane z serwisu

Tatry Forum