Zarejestruj sie! | Hasło ?

Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: gubalowce, na, saneczkowy, zjazd

Zjazd saneczkowy na Guba?ówce
Autor Wiadomość
wielbladzi 

czyli 4078 dni temu

Tematy: 1
Wysłany: 2011-08-02, 19:09   Zjazd saneczkowy na Guba?ówce

Witajcie. Przepraszam je?li wielk? zbrodni? robi? zak?adaj?c nowy temat w sumie na bardzo ma?o istotn? spraw?. Ale nie wiedzia?am gdzie to pytanie mog?abym dopisa?. A zale?y mi na odpowiedzi. Wiele lat temu by?am w Karpaczu ( jako dziecko) i bardzo mi?o wspominam zjazd saneczkowy. By?a to dla mnie dla mnie super frajda, a teraz dowiedzia?am si?, ?e równie? na Guba?ówce co? takiego zosta?o stworzone. Super. Tylko czy ja nie jestem na to za stara? mam dwadzie?cia kilka lat. M?odo si? czuj?, ale moje pytanie czy na ten zjazd wpuszczaj? ludzi starszych czy same dzieciaki mog? z tego korzysta?? Nie ukrywam, ?e napali?am si? na zabaw? na tym torze:) b?d? z bratem mój brat jest m?odszy, ale niestety jest to du?y ch?op wi?c kwestia te? tego czy nie ma tam ogranicze? wagowych? on wa?y prawie setk?. Nie chcielibysmy tam jaki? zniszcze? niechc?cy porobi?. Wiem, ?e najpeirw zje?d?a si? w dó?, a potem taki hak wci?ga sanczeki w gór? i w?a?nie czy to uci?gnie doros?ego osobnika jakim jest mój brat?? z góry dziekuje za odpowiedzi.
Postaw piwo autorowi tego posta

Ewyo 

czyli 4442 dni temu

Tematy: 8
Otrzymał 17 piw(a)
Wysłany: 2011-08-02, 19:45   

Nie ma ogranicze? wiekowych :-D wiem, bo jestem starsza od Ciebie, a mój m?? jeszcze starszy - i oboje zjechali?my :mrgreen: by?o suuuuper :!: tak?e polecam :!: zje?d?ali ludzie w bardzo ró?nym wieku i o bardzo ró?nych gabarytach - tak?e spokojnie - ?wietna zabawa Ci? nie ominie :-D

lapa 

czyli 4492 dni temu

Tematy: 0
Otrzymał 2 piw(a)
Wysłany: 2011-08-02, 20:34   

nie masz co si? obawia? - ja mam obecnie 36 wiosen i jak jad? z dzieciakami do wspomnianego przez Ciebie Karpacza (a mieszkam we Wroc?awiu) to nie ma wyjazdu abym nie kupi? karnetu na 20 zjazdów (po 10 na ka?de dziecko) Ostatnio jak by?em to widzia?em zje?d?aj?ce na rynnie dwie kobitki maj?ce tak na oko oko?o 60 - 70 lat. A wi?c nie masz czego si? obawia? - grunt to dobra zabawa

mareczek87 

czyli 4451 dni temu

Tematy: 3
Otrzymał 3 piw(a)
Wysłany: 2011-08-03, 00:19   

Masz 25 lat i pytasz czy mo?esz wej?? :P??
Ja b?d? mia? 50 i b?d? na takie rzeczy w?azi? to b?dzie siara dopiero :D
A jak mówi lapa wykupuj od razu najwi?kszy karnet, bardziej si? op?aca, bo na jednym zje?dzie si? nie sko?czy :)

ola's 

czyli 4518 dni temu

Tematy: 4
Otrzymał 25 piw(a)
Wysłany: 2011-08-03, 12:50   

Pewnie ?e nie ma si? czego obawia?....kilka lat temu ba?am si? zjecha? i jecha? ze mn? tata..mia? ju? po 40..tylko te saneczki by?y troszk? za ma?e bo tata jest wysoki..ale widzia?am tam du?o starszych....i w twoim wieku tez..pierwszy raz ba?a si? jecha?...ale pózniej tak mi si? spodoba?o ?e zapomnia?am na zakr?tach hamowa?....ale pózniej juz hamowa?am ;p

lapa 

czyli 4492 dni temu

Otrzymał 2 piw(a)
Wysłany: 2011-08-03, 20:49   

ola's, ?wi?ta racja bo jak to mówi mój trzylatek "trzeba zje?d?a? jak twardziele - zero hamowania" :)

Start.Zakopane 

czyli 4141 dni temu

Otrzymał 2 piw(a)
Wysłany: 2011-09-03, 10:13   

Taki zjazd to bardzo fajna sprawa,nie ma sie oczywi?cie czego ba?,a wr?cz przeciwnie. Jest ?agodnie i widzia?em ludzi z dzie?mi którzy ?wietnie si? bawili.

Furi 

czyli 4124 dni temu

Tematy: 8
Otrzymał 1 piw(a)
Wysłany: 2012-08-13, 18:38   

Ja w zesz?ym roku zje?d?a?em z 2 - latkiem. Mama krzycza?a na nas ?e poszli?my a ma?y krzycza? tata szybciej szybciej. A na koniec tata jedziemy jeszcze raz

mini 

czyli 2367 dni temu

Wysłany: 2016-04-16, 08:32   

Zawsze jak jestem w Zakopanem to zje?d?am z tego toru. ?wietna zabawa i nie tylko dla najm?odszych :)

ancia 

czyli 2374 dni temu

Wysłany: 2016-04-23, 15:00   

Zgadzam si?. Dzieci maj? radoch?, tylko szkoda, ?e portfel na tym cierpi, ale raz na jaki? czas mo?na zaszale?.

Odpowiedz do tematu