Zarejestruj sie! | Haso ?
     

Poprzedni temat «» Nastpny temat

Tagi tematu: 36, mrowce, zakopane

Zakopane - Mrowce 36 A
Autor Wiadomo
gabrys1234 


Doczy: 01 Sie 2011
czyli 4623 dni temu

Posty: 1
Tematy: 1
Skd: Pierdziszewice
Wysany: 2011-08-01, 18:00   Zakopane - Mrowce 36 A

Witam Państwa.
W internecie szukałem kwatery na urlop w Zakopanym. Zachęciła mnie oferta Państwa Zofii i Mariusza Dawidów. Zadzwoniłem do nich , zamawiając pokój oraz wpłaciłem zaliczkę na konto. Spytałem również czy nie ma potrzeby kontaktowania się z państwem przed wyjazdem. Szanowna Pani Zofia powiedziała , że nie ma potrzeby kontaktowania się oraz zapraszała na przyjazd. Gdy zajechaliśmy na miejsce okazało sie, że pokoju dla mnie NIE MA. Pani Zofia zaproponowała mi kwaterę u jej siostry, ale bez wyżywienia a dobrze Państwo wiedzą, że na urlop wyjeżdża się wypocząć , a nie po to by stać przy kuchni. Poprosiłem o zwrot zaliczki i pojechałem szukać nowej kwatery. Zaledwie kilometr dalej znalazłem uroczą kwaterę gdzie miło spędziłem urlop.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
zonika 


Doczya: 17 Cze 2011
czyli 4669 dni temu

Posty: 13
Tematy: 0
Skd: Warszawa
Wysany: 2011-08-09, 12:42   

Takich ludzi - nieuczciwych jest dużo, są tak chciwi na dutki, że to aż obrzydliwe.Wszystkim bieda- a chałupy po 3 piętra wywalone- ja nie zazdroszcze, ale jak się wynajmuje- to nie karmi się gości zupą i plackami - albo drożdzowymi albo ziemniaczanymi naprzemian lub mielonymi.Zawsze miałam ogromną sympatię dla Górali- ale niestety sami pracują na swoją opinię.

Najlepsza była kiedyś gaździna- która wyskoczyła w pyskówką czy mamy pozwolenie na filmowanie Krupówek :lol:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
zonika 


Doczya: 17 Cze 2011
czyli 4669 dni temu

Posty: 13
Tematy: 0
Skd: Warszawa
Wysany: 2011-08-09, 13:35   

Aniu ja obdzwoniłam ostatnio co najmniej 15 kwater - nikt nie chciał wynająć dla rodziny na dobę - bo się nie opłaca zarobić 150zł za nocleg, a z wyżywieniem przecież więcej by wyszło- to co ja mam powiedzieć?, a opisany powyżej jeden z przypadków doświadczyłam osobiście.Nie wiem czy wiesz, że Zakopane jest tak samo zakopcone jak przemysłowe miasto na Śląsku- a my płacimy klimatyczne za trucie bo w domach najczęściej węglem palą - o jaki świeżym powietrzu mówimy?.Opłata powinna być w kwocie jaką płacimy za wejścia na szlaki.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
agataaa31 


Wiek: 41
Doczya: 12 Sie 2011
czyli 4612 dni temu

Posty: 1
Tematy: 0
Skd: warszawa
Wysany: 2011-08-12, 22:54   

W moim przypadku było podobne została wpłacona zaliczka 2 miesiące wcześniej pokój na zdjęciach wyglądał bardzo ładnie a w rzeczywistości było jak w oborze, smród, brak łazienki, kuchni. Właścicielka która nas powitała była bardzo nie przyjemna.Okazało się ze sprzedała nasze miejsce po wyższej cenie innym ludziom a nam oddala zaliczkę z bólem i kazała opuścić parking.Kto wybiera się na urlop do zakopanego radze omijać ten adres FHU Leszek Nalepa ul Sobczakowka 8D i 11.:(:(:(:(:(:(:(
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
turysta_górski 


Doczy: 01 Kwi 2011
czyli 4746 dni temu

Posty: 10
Tematy: 0
Skd: Zakopane
Wysany: 2011-08-14, 23:05   

Zauważyłem, że jest naprawde dużo takich przypadków. Myśle że pomocne będzie wymaganie otrzymania potwierdzenia rezerwacji noclegu na piśmie z podpisem. Co o tym myślicie?
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
martiana 



Wiek: 36
Doczya: 22 Lut 2010
czyli 5148 dni temu

Posty: 299
Tematy: 8
Otrzyma 7 piw(a)
Skd: Murzasichle
Wysany: 2011-08-15, 00:39   

Zależy jak na to popatrzeć... czasami zaliczka działa w dwie strony, na korzyść dla właściciela, bo gdyby coś to jednak nie jest na minusie, ale i na korzyść dla turysty, który gdyby coś ma potwierdzenie, że zapłacił zaliczkę (przelew, przekaz pocztowy, cokolwiek - wszystko jest potwierdzeniem). Natomiast potwierdzenie rezerwacji na piśmie z podpisem -> biura podróży podpisują umowy, ale za to jest drożej (płaci się pośrednikowi).
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
tymuniek24 


Wiek: 40
Doczy: 20 Sie 2011
czyli 4604 dni temu

Posty: 5
Tematy: 0
Skd: stargard
Wysany: 2011-08-20, 22:33   

WITAM to może ja opisze swoja przygodę Szukaliśmy kwatery na 5 osób za pośrednictwem wakacje allegro znalazłam i w opisie pisało mało wiec się dopytywałam o rożne rzeczy np. czy są ręczniki lodówka czy wspólna kuchnia czy osobna czy balkon czy są gary itp, w opisie aukcji tak biednie było napisane ale pisało woda ciepła czy tez gorąca 24h,,,Po czym zrobiłam rezerwacje zalicytowałam aukcje wpłaciłam zaliczkę w wysokości 100zł po czym dostaje tel po kilku dniach,, wieczór,,,MOze niech pani zrezygnuje bo u nas nie ma wody kilka godzin rannych a po za tym w pani pokoju jest słabe ciśnienie a po za tym to co ja bym chciała mieć w pokoju bo ciągle się dopytuje he miejscówka ok 3km od zakopanego ,,, O jaki koszmar sobie myślę jadę pierwszy raz w góry z rodzina zabieram jeszcze kol córkę i gdzie tu teraz szukać przepłakałam cała nockę az znalazłam Mam nadzieje że żałować nie będziemy nasz podroż będzie trwała 14 godzin prawie :-P ZAKOPANE Noclegi POKOJE wakacje WILLA KRZESANICA LOKALIZACJA OBIEKTU UL.STACHONIE 30A 34-500 ZAKOPANE :evil: ta miejscówka to tam gdzie nie radze jechać :roll:
Podsumowanie zaliczka została mi zwrócona po czym dostaje mejla że moja oferta aukcji została wycofana zgoda obu stron :-?
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Ewyo 



Wiek: 39
Doczya: 03 Sie 2010
czyli 4986 dni temu

Posty: 674
Tematy: 8
Otrzyma 17 piw(a)
Skd: Poznań
Wysany: 2011-08-21, 14:22   

ja szczerze powiedziawszy myślę, że właściciele zachowali się uczciwie informując o niedostatkach miejsca i zwracając zaliczkę - gdyby byli nieuczciwi, to albo bez słowa pozwoliliby na Wasz przyjazd, albo nie zwróciliby zaliczki, tłumacząc to kosztami, także jak dla mnie ta historia raczej dobrze o nich świadczy - choć oczywiście mogli najpierw nie kręcić
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
tymuniek24 


Wiek: 40
Doczy: 20 Sie 2011
czyli 4604 dni temu

Posty: 5
Tematy: 0
Skd: stargard
Wysany: 2011-08-21, 18:07   

Mogli mnie poinformować przed wplata zaliczki i opisać w aukcji co się u nich dzieje takim sposobem ludzie mogą czuć się oszukani po zalicytowaniu aukcji dopiero raczyli wyjaśnić sytuacje jak dla mnie nie do końca są uczciwi...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Ewyo 



Wiek: 39
Doczya: 03 Sie 2010
czyli 4986 dni temu

Posty: 674
Tematy: 8
Otrzyma 17 piw(a)
Skd: Poznań
Wysany: 2011-08-21, 18:47   

to prawda - do końca w porządku nie byli - tu się w pełni zgadzam ;-) czasem jednak jest tak, że napisane jest, że zaliczka nie podlega zwrotowi (co w sumie jest niezgodne z prawem - bo tylko zadatek jest bezzwrotny) i tu jest dopiero pole do nieuczciwości :evil:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
tymuniek24 


Wiek: 40
Doczy: 20 Sie 2011
czyli 4604 dni temu

Posty: 5
Tematy: 0
Skd: stargard
Wysany: 2011-08-21, 19:20   

No są ludzie co mówią prawdę odrazu a są co niektórzy i lubią kręcić sama sprzedaje na allegro i zawsze w opisach moich rzeczy pisze jeśli jest coś nie tak ale to tylko rzeczy a Nie wakacje...Taki ktoś straci klientów jeśli nie powie na samym początku o co chodzi ale trudno wybraliśmy już inne miejsce :-)mamy nadzieje że będzie dobrze:-)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Yoshi_ 


Doczya: 23 Sie 2011
czyli 4602 dni temu

Posty: 3
Tematy: 0
Skd: Bielsk Podlaski
Wysany: 2011-08-23, 11:03   

Witam. Jestem po urlopie w Zakopcu i miałam ostatnio kwaterę na Nowotarskiej 63a, trafił nam się pokoik 3 osobowy, niezbyt czysty, ściany widać zaniedbane, łazienka to minimum miejsca, że obrócić się w niej to echhh cieżko, bez dywanu w pokoju czy też wykładzinki chociaż, w sezonie po 40 zł od osoby, w sumie nie było najgorzej, ale też we wcześniejszych wyjazdach trafiały mi się za mniejsze pieniądze lepsze warunki.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Moesz ciga zaczniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Statystyki wizyt
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Najlepsze Zakopane Forum
Pogoda Zakopane z serwisu

Tatry Forum