Zarejestruj sie! | Haso ?
     

Poprzedni temat «» Nastpny temat

Tagi tematu: co, forum, naszym

Co z naszym forum?
Autor Wiadomo
Wasio 



Wiek: 38
Doczy: 23 Lip 2014
czyli 3559 dni temu

Posty: 114
Tematy: 14
Otrzyma 13 piw(a)
Skd: Lublin
Wysany: 2015-04-29, 18:48   Co z naszym forum?

Chciałem zwrócić Wam uwagę na pewien temat związany z tym forum.
Kilka lat temu założyłem tutaj konto uznając, że jest to idealne miejsce do wymiany poglądów, podpytania, czy generalnie dowiedzenia się czegoś o naszym ukochanym miejscu na ziemi. Na forum aktywnych było wtedy wielu bardzo doświadczonych użytkowników, którzy chętnie dzielili się swoja wiedzą o Tatrach i Zakopanym. Jednak potem wybuchła cała ta afera ze sztucznymi loginami, większość osób, które wnosiły coś do tego forum odeszła, więc i z czasem ja zrobiłem to samo.
Po pewnym czasie czując wielki głód wymiany poglądów na tematy górskie, postanowiłem założyć tutaj ponownie konto (żadne inne forum nie trzyma dobrego poziomu). I o ile jeszcze w okolicach wakacji ubiegłego roku, pisały tutaj osoby z dużym doświadczeniem górskim (Majka M, jabol, Asia), tak teraz obecnie moim zdaniem poziom tego forum zszedł bardzo, ale to bardzo nisko. Czemu tak sądzę? Otóż większość osób, które się obecnie tu rejestruje ma na celu wyłącznie ukrytą reklamę czegoś(ostatni przykład użytkownik slązaczka: 6 postów i 6 z kryptoreklamą) - administrator nie robi nic z taki osobami - Joasiu czy ty w ogóle jeszcze żyjesz - ostatnia aktywność luty 2014 - troszkę dziwne jak na administratora?. Tematy, które obecnie są najczęściej tutaj poruszane to Co kupić mamie na urodziny, czy salon masażu - ja rozumiem, że są one w dziale na każdy temat, ale dla mnie to trochę żałosne, że zaglądając ostatnimi czasy tutaj, nie mogę przeczytać nic o tym, czego dotyczy to forum.
Może uznacie, że się wymądrzam itd. ale uważam, że jako osoba z ilością prawie 100 (moim zdaniem merytorycznych) postów mam prawo oczekiwać czegoś więcej od tego forum. Chciałbym, żeby to było miejsce, gdzie naprawdę każdy znajdzie odpowiedź na pytanie związane z Zakopanym i Tatrami. Niestety na obecną chwilę moim zdanie forum całkowicie schodzi na koty (zbyt mocno kocham psy, żeby napisać w tym miejscu psiaki). Podejrzewam, że użytkownicy z większym stażem niż mój mają podobne odczucia. Natomiast jeżeli jest osamotniony w tej kwestii, to serdecznie przepraszam i bije się w piersi.
Pozdrawiam
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wicej szczegw
Wystawiono 3 piw(a):
liczek, jabol, Asia
forever 



Wiek: 48
Doczy: 21 Pa 2011
czyli 4565 dni temu

Posty: 102
Tematy: 2
Otrzyma 20 piw(a)
Skd: Poznań
Wysany: 2015-04-29, 21:35   

Nie uważam, że się wymądrzasz! Wręcz przeciwnie- Twój post spowodował, że napisałem cokolwiek od chyba ponad roku (pamięć może mnie mylić a nie potrafię sprawdzić kiedy ostatnio pisałem na forum) W 100% mam podobne myśli do Twoich, podobnie mam odczucia. Choć nie byłem długoletnim użytkownikiem ale do wspomnianej afery, to forum było fajną odskocznią od problemów codziennych.

Aż żal (_!_) ściska jak wspomnę ilu fajnych ludzi tu pisało. Przede wszystkim mądrzejszych i bardziej doświadczonych ode mnie w klimatach górskich. Było kogo zapytać, poradzić się, ot po prostu pogadać!
Teraz jak wspominasz, to forum stało się reklamą. A jak już ktoś o coś zapyta, to zero odpowiedzi.
PO PROSTU NIE MA KTO PISAĆ!!! Wszyscy doświadczeni lub jak ja amatorzy-pasjonaci olali forum.

Ale domyślam się, że podobnie jak ja, Ci pozostali czytają forum nie udzielając się. Więc może ten Twój post będzie iskrą która rozpali ognisko i ta ekipa wróci ;) Ja zrobiłem pierwszy krok- inne nicki pamiętam :) Pozdrawiam.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wicej szczegw
Wystawiono 3 piw(a):
liczek, Wasio, Asia
Krzyś 


Doczya: 17 Cze 2012
czyli 4325 dni temu

Posty: 100
Tematy: 12
Otrzyma 23 piw(a)
Skd: Białystok
Wysany: 2015-04-30, 17:21   

Forum jest wystawione na sprzedaż (ogłoszenie na górze strony) - Admin nie ma czasu...

Kiedyś faktycznie było tu fajnie, tętniło życiem...

eeeech.... to se ne vrati :(
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wicej szczegw
Wystawiono 1 piw(a):
jabol
jabol 



Doczy: 06 Cze 2010
czyli 5067 dni temu

Posty: 607
Tematy: 15
Otrzyma 27 piw(a)
Skd: Katowice
Wysany: 2015-05-04, 14:47   

Krzyś napisa/a:
Forum jest wystawione na sprzedaż (ogłoszenie na górze strony) - Admin nie ma czasu..(

mam nadzieję że nowy właściciel przyczyni się do zmartwychwstania forum
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wojtek1ish 


Doczy: 10 Maj 2015
czyli 3268 dni temu

Posty: 5
Tematy: 0
Skd: Kutno
Wysany: 2015-05-10, 19:22   

Również mam nadzieje, ze nowy właściciel wniesie coś nowego w to forum i stanie się ono oderwaniem od rzeczywistości bo co jak co ale góry to nieprzerwany temat do rozmów :)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Iwon44 



Wiek: 39
Doczy: 07 Maj 2012
czyli 4366 dni temu

Posty: 30
Tematy: 1
Otrzyma 5 piw(a)
Skd: Świdnik/ Lubelskie
Wysany: 2015-05-11, 17:21   

Też jestem tego zdania co Wy. Zaglądam tu codziennie szukając nowych postów. Mam nadzieje że nowy właściciel się znajdzie, i forum nie zostanie zamknięte.

[ Dodano: 2015-05-23, 13:17 ]
Jest nowy właściciel? Aukcja skończyła się wczoraj po 19.
Pasuje żeby pojawiła się jakaś informacja.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Administrator 



Wiek: 36
Doczya: 10 Maj 2012
czyli 4363 dni temu

Posty: 10
Tematy: 2
Skd: Polska
Wysany: 2015-05-27, 13:29   

Forum zostało sprzedane.
W ciągu najbliższego tygodnia, max 10 dni, forum zostanie przekazane nowemu właścicielowi.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Agika 


Doczya: 28 Maj 2015
czyli 3250 dni temu

Posty: 1
Tematy: 0
Skd: Polska
Wysany: 2015-05-28, 13:49   

Witajcie.
Byłam tu zarejestrowana od początku powstania forum aż do pamiętnej afery.....wtedy usunęłam konto. Wchodzę tu od czasu do czasu bo jednak nadal czuję jakiś sentyment do tego forum,spędziłam tu dwa lub trzy lata, poznałam wiele fajnych osób, z którymi do dnia dzisiejszego utrzymuję kontakty :)
Faktycznie, większość osób usunęła swoje konta, ze "starej gwardii" została dosłownie garstka ...
Szkoda wielka, bo kiedyś była tu wspaniała atmosfera, wspaniali ludzie, być może nowy admin ożywi forum, doprowadzi je do normalności.
Pozdrawiam Agusia ;)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
akm990 



Wiek: 44
Doczy: 21 Sie 2010
czyli 4991 dni temu

Posty: 514
Tematy: 14
Otrzyma 11 piw(a)
Skd: zakopane /dublin
Wysany: 2015-06-07, 13:02   

o jak mnie tu dawno nie było , a tu takie zmiany
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Krzyś 


Doczya: 17 Cze 2012
czyli 4325 dni temu

Posty: 100
Tematy: 12
Otrzyma 23 piw(a)
Skd: Białystok
Wysany: 2015-06-17, 18:58   

Ciekawe kiedy nowy Administrator się ujawni....
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Iwon44 



Wiek: 39
Doczy: 07 Maj 2012
czyli 4366 dni temu

Posty: 30
Tematy: 1
Otrzyma 5 piw(a)
Skd: Świdnik/ Lubelskie
Wysany: 2015-06-17, 21:07   

Mineło dwa tygodnie od sprzedania forum. Może nowy admin uczy się pozycjonowania, administracji, itd? bo mnie też to zastanawia czy w końcu coś się zacznie dziać...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
adaada 


Doczya: 18 Cze 2015
czyli 3229 dni temu

Posty: 3
Tematy: 1
Skd: katowice
Wysany: 2015-06-18, 22:04   

Forum jak forum :-)
To jak życie :-)
Zresztą użytkownicy który są tutaj aktywni wiedzą o czym piszę.
Człowiek się cieszy, chce się podzielić , myślą,opinią,wydarzeniem itd.
Jestem i byłam już na różnych forach.
Czasem tak bywa że nic się nie dzieje.
Tak to już jest, to jak w życiu :-)
Wcześniej byłam tutaj bardzo aktywna, teraz jestem w innym miejscu :D
Niestety kiedy to forum wcześniej istniało, tamtego nie było - no i odwrotnie.
Czasem jest tak że zmiana admina czy hostingu stwarza problemy, to normalne.
Kiedy wszystko się znormalizuje, forum wskoczy na swój tor i będzie wszystko OK.
Cierpliwości.
Nie ocówajcie się kiedy są problemy.
Pamiętajcie że to forum jest tak samo wasze jak i admina.
Bez was to forum nie istnieje.
Chwilowe problemy miną, a życie zacznie dudnić !

[ Dodano: 2015-06-21, 21:21 ]
Hejka :-)
Admin jest na forum , sprawdziłem :-) )))
Trochę podstępnie, ale mi się udało.
(za co przepraszam admina :-)
Kwestia tylko, aby się pojawił na dobre i będzie ok.

Czekamyyy :-)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
ŚpiącyRycerz 



Wiek: 38
Doczy: 15 Lut 2013
czyli 4083 dni temu

Posty: 39
Tematy: 2
Otrzyma 3 piw(a)
Skd: z Tatr
Wysany: 2015-06-30, 02:13   

Macie pretensje, że nic się na forum nie dzieje. Jest to trochę zabawne, bo forum tworzą ludzie, a nie tylko sam admin. Admin sam ze sobą nie będzie przecież rozmawiał. Na co liczycie? Że nowy admin przyjdzie i będzie rozkręcał dyskusje? To społeczność forum powinna dyskutować, a nie liczyć na to że admin pobudzi dyskusje.
Czekacie na aktywność admina, a rolą admina jest raczej kwestia porządków, usuwania spamu, ewentualne zmiany graficzne/techniczne. Dyskusje są zadaniem forumowiczów.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Krzyś 


Doczya: 17 Cze 2012
czyli 4325 dni temu

Posty: 100
Tematy: 12
Otrzyma 23 piw(a)
Skd: Białystok
Wysany: 2015-07-01, 19:55   

OK, Admin nie będzie rozmawiał sam ze sobą, nikt też nie wymaga aby rozkręcał dyskusje....
Ale wypadałoby chyba aby się przywitał :-D
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
kolessdz 



Wiek: 44
Doczy: 28 Maj 2010
czyli 5076 dni temu

Posty: 33
Tematy: 1
Otrzyma 1 piw(a)
Skd: Sdz
Wysany: 2015-07-20, 09:35   

Pewnie że nie będzie rozkręcał ale powinien się przedstawić itd. Jeżeli ktoś się zdecydował kupić to forum to powinien mieć przynajmniej jakiś plan działania rozwoju itd chyba że kupił bo w aukcji było napisane ile to nie można zarobić na tym forum:)).

Jeżeli tak dalej będzie to nie zarobi nawet na domenę i serwer bo ludzie odejdą, forum działało świetnie jak była XYZ rozkręcała forum były konkursy itd. wybuchła afera z kontami sztucznymi i padło wszystko tylko ludzie nie zdają sobie sprawy że na większości for aby się rozkręciły piszą tematy i posty te same osoby:).
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wicej szczegw
Wystawiono 1 piw(a):
ŚpiącyRycerz
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Moesz ciga zaczniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Statystyki wizyt
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Najlepsze Zakopane Forum
Pogoda Zakopane z serwisu

Tatry Forum