Zarejestruj sie! | Haso ?
     

Poprzedni temat «» Nastpny temat

Tagi tematu: dzieckiem, gory, niepelnosprawnym

W góry z dzieckiem niepełnosprawnym .
Autor Wiadomo
gration 


Doczy: 21 Cze 2014
czyli 3569 dni temu

Posty: 1
Tematy: 1
Skd: Gdańsk
Wysany: 2014-06-21, 20:34   W góry z dzieckiem niepełnosprawnym .

Witam. Wybieramy się w góry w sierpniu z dzieckiem nie do końca sprawnym fizycznie . Syn ma 14 lat , jest autystyczny z problemami napięcia mięśni . Chodzenie nie sprawia mu problemu ale za to wspinanie i ostre schodzenie już tak . W zeszłym roku weszliśmy na Nosal ( nie było łatwo schodzić, z wejściem nie było problemu ) , Sarnią Skałę i przeszliśmy dolinami Strążyską , Białego , drogą Pod Reglami .
Jakie szlaki polecacie na wycieczki górskie z dzieckiem niepełnosprawnym , gdzie się wybrać aby mógł podziwiać widoki , i pochwalić się że zdobył jakiś szczyt ? Gdzie wędrować , jakimi szlakami aby dziecko nie do końca sprawne dało sobie rade ? Z góry dziękuje za podpowiedzi .
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Majka M 



Doczya: 19 Lip 2012
czyli 4272 dni temu

Posty: 124
Tematy: 3
Otrzyma 6 piw(a)
Skd: Krakow
Wysany: 2014-06-22, 19:17   

Ludzi z dzieckiem niepełnosprawnym spotkałam np.na Ornaku, choć Zadni ominęli, ale reszta spoko i to było dziecko niepełnosprawne fizycznie.Na szlaku do Piątki od Doliny Roztoki też widziałam rodzinę z niepełnosprawną dziewczynką.Nie wiem jednak czy bym doradzała.
A to, co mogę podpowiedzieć, to na pewno Rusinowa Polana i być może Gęsia Szyja, Wielki Kopieniec też pewnie da radę, a widoki z niego piękne. Dolina Kościeliska, a w niej spokojnie Staw Smreczyński, może Hala Stoły, choć szlak dość męczący, ale niezbyt długi (niewiele ponad godzinę), a widoki też bardzo ładne.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
zakrun 


Wiek: 37
Doczy: 04 Sie 2014
czyli 3526 dni temu

Posty: 30
Tematy: 0
Skd: Lublin
Ostrzee:
 3/3/4
Wysany: 2014-08-04, 15:22   

Myślę,że to jednak trochę zbyt niebezpieczne
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Moesz ciga zaczniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Statystyki wizyt
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Najlepsze Zakopane Forum
Pogoda Zakopane z serwisu

Tatry Forum