Zarejestruj sie! | Haso ?
     

Poprzedni temat «» Nastpny temat

Tagi tematu: dzieckiem, ewentualnie, gdzie, park, podejsc, zakopane

Park Zakopane, ewentualnie gdzie podejść z dzieckiem
Autor Wiadomo
defx 


Wiek: 41
Doczy: 11 Sie 2011
czyli 4636 dni temu

Posty: 4
Tematy: 1
Skd: Krosno
Wysany: 2013-05-29, 09:57   Park Zakopane, ewentualnie gdzie podejść z dzieckiem

Witam! W przyszłym tyg jadę z rodziną do zakopanego. Parę razy dziecko będę chciał z babcią zostawić a my wybierzemy się gdzieś dalej... Pytanko... Gdzie by mogła z takim 3 letnim szkrabem podejść by się pobawił? Jakiś plac zabaw? Coś w tym stylu... Oczywiście na lekkie spacery będzie z nami chodzić, jednak kilka wypadów będzie musiał z babcią zostać... Możecie polecić jakieś miejsce w centrum?

Oprócz tego skoro zaczynam już wątek... Co na spacerki polecacie z takim dzieciaczkiem? Dolinki planujemy. W sumie myślę, że i tak będzie w sam raz na początki...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
bocian 


Doczy: 21 Mar 2013
czyli 4047 dni temu

Posty: 68
Tematy: 2
Skd: Radom
Wysany: 2013-05-29, 21:55   Re: Park Zakopane, ewentualnie gdzie podejść z dzieckiem

defx napisa/a:
Witam! W przyszłym tyg jadę z rodziną do zakopanego. Parę razy dziecko będę chciał z babcią zostawić a my wybierzemy się gdzieś dalej... Pytanko... Gdzie by mogła z takim 3 letnim szkrabem podejść by się pobawił? Jakiś plac zabaw? Coś w tym stylu... Oczywiście na lekkie spacery będzie z nami chodzić, jednak kilka wypadów będzie musiał z babcią zostać... Możecie polecić jakieś miejsce w centrum?

Oprócz tego skoro zaczynam już wątek... Co na spacerki polecacie z takim dzieciaczkiem? Dolinki planujemy. W sumie myślę, że i tak będzie w sam raz na początki...


Placów i innych miejsc zabawa w Zakopanem jest sporo. Może coś dokładniej? Natomiast z trasami wcale nie jest takie oczywiste, że z takim dzieckiem tylko w doliny. :D Polecam chociaż spróbować wejść na jakieś małe górki, choć pora jest teraz nieciekawa. :( Na pewno wchodźcie, nie wjeżdżajcie na Gubałówkę. Z innymi ostrożnie, rzecz jasna. Ja z takim dzieckiem na pewno dokładnie bym zwiedził dolinki reglowe przy Drodze pod Reglami i spróbował przejść Ścieżkę nad Reglami. Jakoś nigdy nie ma na to czasu. ;)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
akm990 



Wiek: 44
Doczy: 21 Sie 2010
czyli 4990 dni temu

Posty: 514
Tematy: 14
Otrzyma 11 piw(a)
Skd: zakopane /dublin
Wysany: 2013-05-30, 10:21   Re: Park Zakopane, ewentualnie gdzie podejść z dzieckiem

bocian napisa/a:
defx napisa/a:
Witam! W przyszłym tyg jadę z rodziną do zakopanego. Parę razy dziecko będę chciał z babcią zostawić a my wybierzemy się gdzieś dalej... Pytanko... Gdzie by mogła z takim 3 letnim szkrabem podejść by się pobawił? Jakiś plac zabaw? Coś w tym stylu... Oczywiście na lekkie spacery będzie z nami chodzić, jednak kilka wypadów będzie musiał z babcią zostać... Możecie polecić jakieś miejsce w centrum?

Oprócz tego skoro zaczynam już wątek... Co na spacerki polecacie z takim dzieciaczkiem? Dolinki planujemy. W sumie myślę, że i tak będzie w sam raz na początki...


Placów i innych miejsc zabawa w Zakopanem jest sporo. Może coś dokładniej? Natomiast z trasami wcale nie jest takie oczywiste, że z takim dzieckiem tylko w doliny. :D Polecam chociaż spróbować wejść na jakieś małe górki, choć pora jest teraz nieciekawa. :( Na pewno wchodźcie, nie wjeżdżajcie na Gubałówkę. Z innymi ostrożnie, rzecz jasna. Ja z takim dzieckiem na pewno dokładnie bym zwiedził dolinki reglowe przy Drodze pod Reglami i spróbował przejść Ścieżkę nad Reglami. Jakoś nigdy nie ma na to czasu. ;)
ale te place to przeważnie prywatne przy hotelach i pensjonatach
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
bocian 


Doczy: 21 Mar 2013
czyli 4047 dni temu

Posty: 68
Tematy: 2
Skd: Radom
Wysany: 2013-05-31, 12:50   

Tak, ale jest kilka też takich ogólnodostępnych przy podstawówkach i bodajże w parku miejskim i na pewno jeszcze w paru innych miejscach. Jakiś czas temu słyszałem, że coś miało takiego powstać na Równi Krupowej. Ktoś się orientuje, czy to wypaliło?
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Furi 


Wiek: 43
Doczy: 17 Cze 2011
czyli 4690 dni temu

Posty: 218
Tematy: 8
Otrzyma 1 piw(a)
Skd: Łeba
Wysany: 2013-06-01, 18:57   

Kiedyś był plac zabaw i korty przy Grunwaldzkiej. Teraz wiem że coś tam budują a może już skończyli bo byłem we wrześniu. poprzednie lata właśnie tam zabierałem dziecko.

polecam wejście z dzieckiem na Rusinową Polanę. Mój 3 latek szedł prawie całą trase z kijkami i był mega zadowolony.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
akm990 



Wiek: 44
Doczy: 21 Sie 2010
czyli 4990 dni temu

Posty: 514
Tematy: 14
Otrzyma 11 piw(a)
Skd: zakopane /dublin
Wysany: 2013-06-01, 21:41   

co do parku miejskiego to niedawno byłem i jeszcze nie skończyli , z parę miesięcy im zajmie
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Apartamenty 


Doczy: 04 Cze 2013
czyli 3972 dni temu

Posty: 96
Tematy: 0
Skd: Zakopane
Wysany: 2013-06-26, 06:34   

Fakt,jeszcze nie jest ukończony,wiec ta opcja raczej odpada,ale przeciez w miejscu pensjonacie w którym będziecie,powinien być plac zabaw dla dzieci,wiec nie trzeba szukac daleko. Warto też krzewić od małego zapał do wyjścia w góry,przejdźcie się chociażby z wózkiem do doliny Kościeliskiej.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Furi 


Wiek: 43
Doczy: 17 Cze 2011
czyli 4690 dni temu

Posty: 218
Tematy: 8
Otrzyma 1 piw(a)
Skd: Łeba
Wysany: 2013-06-26, 19:48   

Dokładnie tez jestem za. Mój maluszek jak miał 3 latka to sam szedł z kijkami na Rusinową. Z powrotem już niestety na tzw. "barana" ale i tak byłem z niego dumny a jak on się cieszył to nieocenione.
Z wózeczkiem też bym się wybrał na Kościeliską lub Chochołowską lub do MOka
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Zakopaneo 


Doczy: 24 Kwi 2013
czyli 4014 dni temu

Posty: 29
Tematy: 0
Skd: Warszawa
Wysany: 2013-07-08, 14:23   

Na Morskim Oko jak zawsze będą tłumy osób,również tych spacerujących z wózkami i dziećmi,wiec miejmy to na uwadze. Polecam także w tym celu Dolinę chochołowską o której moa powyżej,tam można tez znaleźć kilka fajnych tras dla całej rodziny z małymi dziećmi.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
akm990 



Wiek: 44
Doczy: 21 Sie 2010
czyli 4990 dni temu

Posty: 514
Tematy: 14
Otrzyma 11 piw(a)
Skd: zakopane /dublin
Wysany: 2013-07-12, 21:06   

tak wspomnę ,że na dolnej równi zaczęli robić park ten plac zabaw
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Apartamenty 


Doczy: 04 Cze 2013
czyli 3972 dni temu

Posty: 96
Tematy: 0
Skd: Zakopane
Wysany: 2013-09-05, 17:40   

Zależy też od sezonu,bo podczas jego pełni- faktycznie będą tłumy,ale powiedzmy tak we wrześniu już zdecydowanie lepiej,w Kościeliską z wózkiem będzie w sam raz a wrześniowa pogoda temu sprzyja:)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Moesz ciga zaczniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Statystyki wizyt
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Najlepsze Zakopane Forum
Pogoda Zakopane z serwisu

Tatry Forum