Zarejestruj sie! | Haso ?
     

Poprzedni temat «» Nastpny temat

Tagi tematu: karczmy, klimatem., poszukuje

Poszukuje karczmy z klimatem.
Autor Wiadomo
AGUŚ 



Wiek: 41
Doczya: 13 Maj 2011
czyli 4724 dni temu

Posty: 130
Tematy: 15
Otrzyma 2 piw(a)
Skd: Kępno
Wysany: 2012-02-22, 15:47   Poszukuje karczmy z klimatem.

Biorę w maju ślub w Zakopanem i chcieliśmy zabrać naszych świadków na obiad do fajnej karczmy. Osobiście znamy tylko Stek Chałupe, Starą Izbe,Zapiecek. Chcielibyśmy wupróbować coś nowego. Jeśli macie jakieś propozycje, piszcie :-) .
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Szyba1982
[Usunity]

Tematy: 221
Wysany: 2012-02-22, 15:58   

AGUŚ, przede wszystkim gratulacje :-) jeśli na Krupówkach to Karczma Po Zbóju :) a jeśli chciałabyś gdzieś dalej od centrum to ja bym zaproponował wizytę w Obrochtówce - z tym że w Obrochtówce zróbcie w razie czego wcześniej rezerwację
 
 
jag
[Usunity]

Tematy: 221
Wysany: 2012-02-22, 19:30   

AGUŚ...na tak piękną okoliczność musi być porządna karczma ;-) ...ja ostatnio "odkryłem" wspaniałą, moim zdaniem, w sam raz na takie przyjęcie karczma "Góralski Dworek". Jest to na ul. Spyrkówka, przy wyjeździe z Zakopanego w stronę Poronina po lewej stronie...nie sposób przeoczyć.
Duży parking, świetny wystrój, miła obsługa i co ważne, nie drogo. Nie wiem czy co dziennie, ale od godz 18-tej można posłuchać kapeli góralskiej na żywo. Karczmę można znaleźć na f/b a dodatkowo podaję Ci link do ich strony:

http://www.goralski-dworek.pl/restauracja.html
 
 
cezary2x 



Doczy: 22 Lut 2012
czyli 4439 dni temu

Posty: 26
Tematy: 3
Otrzyma 1 piw(a)
Skd: Płock
Wysany: 2012-02-23, 09:25   

Aguś to zależy jakiego tego klimatu poszukujesz ;-)
Ostatnio byłem np. na kameralnym przyjęciu weselnym na górnej sali w Karczmie Szymaszkowej z pięknym widokiem na Giewont :-)
Raczej nowocześnie ale klimat nadal utrzymany, bardzo czysto i dobre jedzenie :roll:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
AGUŚ 



Wiek: 41
Doczya: 13 Maj 2011
czyli 4724 dni temu

Posty: 130
Tematy: 15
Otrzyma 2 piw(a)
Skd: Kępno
Wysany: 2012-02-24, 12:50   

Dziękuję wszystkim za gratulacje :-) ,ale wracając do tematu bardzo byśmy chcieli żeby to była typowo góralska karczma z regionalnym jedzeniem. Nasz świadek pod tym względem jest bardzo wymagający :-D .Poza tym zależy nam na góralskiej muzyce na żywo. Wszystkie propozycje spisałam i muszę skonsultować z przyszłym mężem :-D . Osobiście bardzo zainteresowała mnie Karczma Szymoszkowa ze względu na widok na Giewont :mrgreen: .
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
AGUŚ 



Wiek: 41
Doczya: 13 Maj 2011
czyli 4724 dni temu

Posty: 130
Tematy: 15
Otrzyma 2 piw(a)
Skd: Kępno
Wysany: 2012-02-27, 11:45   

Mikołaj, rzeczywiście fajne miejsce :-D . Ceny do przyjęcia i ten piękny widok... :mrgreen: . No ale mój przyszły małżonek też ma głos :mrgreen: .

[ Dodano: 2012-03-06, 11:46 ]
Decyzja podjęta wybraliśmy Karczmę Szymoszkową :-D . Wielkie dzięki cezary2x :-D . Ten piękny widok przeważył.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
cezary2x 



Doczy: 22 Lut 2012
czyli 4439 dni temu

Posty: 26
Tematy: 3
Otrzyma 1 piw(a)
Skd: Płock
Wysany: 2012-03-07, 13:35   

AGUŚ napisa/a:
Mikołaj, rzeczywiście fajne miejsce :-D . Ceny do przyjęcia i ten piękny widok... :mrgreen: . No ale mój przyszły małżonek też ma głos :mrgreen: .

[ Dodano: 2012-03-06, 11:46 ]
Decyzja podjęta wybraliśmy Karczmę Szymoszkową :-D . Wielkie dzięki cezary2x :-D . Ten piękny widok przeważył.

Bardzo proszę, mam nadzieję że nie będę miał Was na sumieniu :mrgreen:
Z tego co pamiętam pyszny był tam m.in ser/"oscypek" z malinami...a tort jaki jaki jadłem tam na weselu w tamtym roku powalił mnie po prostu z nóg...pomimo że tortów nie lubię :-P
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
AGUŚ 



Wiek: 41
Doczya: 13 Maj 2011
czyli 4724 dni temu

Posty: 130
Tematy: 15
Otrzyma 2 piw(a)
Skd: Kępno
Wysany: 2012-03-08, 14:54   

Nie martw się cezary2x nie będziemy zgłaszać do Ciebie reklamacji :mrgreen: . Jeszcze raz dziękujemy :lol: .
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Moesz ciga zaczniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Statystyki wizyt
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - anime
Najlepsze Zakopane Forum
Pogoda Zakopane z serwisu

Tatry Forum