Zarejestruj sie! | Haso ?
     

Poprzedni temat «» Nastpny temat

Tagi tematu: gubalowka, oszusci

Uwaga na oszustów pod Gubałówką!!!
Autor Wiadomo
asiek1503 


Doczya: 03 Wrz 2011
czyli 4612 dni temu

Posty: 1
Tematy: 0
Skd: Niemcy
Wysany: 2011-09-03, 10:31   

Prawda jest taka że gdyby policja chciała toby im tak uprzykrzyła
życie że nie mieliby ochoty tam stać z moich obserwacji jest prosta sprawa z tymi oszustami wszystko jest w porządku gdy mieszający krążkami ich potem nie dotyka, po dotknięciu krążka czerwone serce znika zaproponujcie gościowi że po przemieszaniu krążków ich nie dotyka a kasę dajcie obcej osobie do potrzymania tylko nie pani (ładnej szczupłej blondynie pani która jest na zdjęciu w czarnej czapeczce i płaszczu starszej babci oraz trzem grubym facetom ten skład się nigdy nie zmienia) a zobaczycie że wasza wygrana jest murowana a pan bardzo szybko opuszcza stoisko tylko nikt nie może dotknąć krążków tylko wy.
Ale lepiej takich typów omijać z daleka :)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
wczasowicz 


Doczy: 11 Pa 2010
czyli 4939 dni temu

Posty: 6
Tematy: 0
Skd: skądś
Wysany: 2011-09-12, 23:25   

A dla mnie ty jesteś kompletnym zerem. Dziewczyna na pewno naiwna. Ale na swoje pieniądze zapracowała uczciwie. A ci ludzi to nic innego jak złodzieje i oszuści. A miejsce oszustów jest w więzieniu.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
borsuk6x9 



Wiek: 55
Doczy: 27 Sty 2011
czyli 4831 dni temu

Posty: 573
Tematy: 6
Otrzyma 15 piw(a)
Skd: Łódź
Wysany: 2011-09-13, 20:30   

teraz znowu wraca metoda na kurtkę. stoi koleś a'la cygan czy rumun maska w górze (ostatnio widziałem w starym mercedesie) i zatrzymuje auta mówiąc że brakło mu paliwa i sprzeda kurtkę ze skóry (oczywiście tureckiej) prawie za grosze (200-300 PLN) a kurtałka warta z 50 PLN
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Beasteen 


Doczy: 08 Wrz 2010
czyli 4972 dni temu

Posty: 33
Tematy: 1
Skd: Prawie góry.
Wysany: 2011-09-16, 10:44   

To już są w Zakopcu? Tydzień temu widziałem ich pod Wrocławiem. Granatowy mercedes i banda naciągaczy na kurtkę i na sygnet...

[ Dodano: 2011-09-22, 00:09 ]
A obecnie gra poszła w stronę cukierków. Miszu, maszu powiedz ile cukierków jest pod tekturką...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
mumuinek55 


Wiek: 37
Doczy: 28 Sie 2011
czyli 4618 dni temu

Posty: 6
Tematy: 0
Skd: M-tne
Wysany: 2011-09-22, 20:17   

W ostatnią niedzielę, kiedy chadzałem szczytem Gubałówki można było natknąć się na panów grających w te całe kubeczki. Tak więc areszt 30dniowy nie przyniósł żadnej poprawy i tak jak piszecie znów paru naiwnych na łatwą kasę ostro grało. Co ciekawsze w tym samym czasie policji przechadzała się Gubałówką
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
skierka187
[Usunity]

Tematy: 221
Wysany: 2011-09-25, 19:04   

najświeższe informacje odnośnie oszustów spod Gubałówki:

aktualnie znajdują się tam już 3 stoiska :!: 3 kubki, i 2 stoiska z cukierkami. Oczywiście cały czas stawką jest minimum stówka. Zainteresowanie ludzi jest ogromne. Przechodziłam jednego dnia 3 razy obok tych stoisk i zaobserwowałam, że przy jednym z nich cały czas "graczem" jest jedna i ta sama osoba, która cały czas wygrywa i przez to kusi kolejne osoby do brania udziału w tej farsie.

Niestety ludzie dają się nabrać i to w ogromnych ilościach. Nie chodzi tylko o ludzi młodych ale też o staruszków, którzy chcą zagrać i wygrać.

Dodam jeszcze, że zauważyłam ciekawe zjawisko, którego wcześniej nie było a przynajmniej ja go nie widziałam. Między tymi stoiskami a budynkiem kolejki na Gubałówce coraz częściej zauważyć można grupkę mężczyzn, których moja mama określa jako "zakapiory". Ich mordy mówią same za siebie, że coś z nimi jest nie tak i że strach obok nich przechodzić. Chciałam zrobić fotki tych stoisk do naszego artykułu, który będziemy pisać, ale aż strach się tam zatrzymać na chwilkę.
  
 
 
Joasia 



Zaproszone osoby: 1
Wiek: 42
Doczya: 09 Pa 2010
czyli 4941 dni temu

Posty: 2129
Tematy: 9
Otrzyma 12 piw(a)
Skd: Bukowice / Wrocław
Wysany: 2011-09-25, 19:12   

na Krupówkach tak, ale oni sa na targowisku, a tam już nie ma
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Start.Zakopane 



Doczy: 01 Cze 2011
czyli 4707 dni temu

Posty: 230
Tematy: 0
Otrzyma 2 piw(a)
Skd: Zakopane
Wysany: 2011-09-29, 10:40   

Szkoda ze tak wiele osób daje się na to nabrać,ale co zrobić. Miejmy nadzieję że prędzej czy później znikną i nie będą nękać turystów,chociaż Ci grają lub handlują też na własne życzenie.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
zbigniewd 


Wiek: 42
Doczy: 19 Lut 2010
czyli 5173 dni temu

Posty: 14
Tematy: 0
Wysany: 2012-02-12, 14:03   

Ja w sierpniu ub. roku też trafiłem pod Gubałówką na tych naciągaczy. Dwa stoiska z cukierkami i jeden z kubkami. I jak większość, również i ja myślałem, że to tak łatwo wygrać. Dopiero po chwilowej obserwacji jasne się okazało, że nie ma szans. W cukiereczki ludzie byli wciągani do gry na siłę. Gość robi ten swój szacher i pyta bez wpłaty ludzi ile jest cukiereczków. Wtedy to jest podpucha i każdy dokładnie wie ile ich jest. Pierwszy który się wychyli i powie dokładną liczbę jest wciągany do gry. Gość po prostu mówi "no to czego nie postawiłeś kasy jak wiesz ile jest , patrz - zgadłeś wygrał byś ,choć spróbuj jeszcze raz" no i taki koleś myśli że mu się uda a to już gra za kasę więc odchodzi z niczym. Byłem świadkiem jak młodzi ludzie stracili wszystkie pieniądze przeznaczone na noclegi. Dwa rozdania i po 400 zł. Inni przegrywali jeszcze więcej chcąc się odegrać.

Przy grze w kubki jedna Pani czuła się tak oszukana, że mało gościa nie pobiła i ten zwiną manele i normalnie uciekał, a ta za nim :) Kobieta wskazała kubeczek w którym miała być kulka, a tam nic ale ona była przekonana że to oszustwo i przy następnym rozdaniu podniosła wszystkie kubki. I dowiodła wszystkim na około, że gość oszukuje bo pod żadnym kubkiem nie było kuleczki. Do dziś nie wiem w sumie co się z tą kulką działo gdy on te kubki tasował.

Ludzie nie dajcie się oszukać bo w tym roku pewnie wrócą z tymi samymi numerami , albo innymi
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
wczasowicz 


Doczy: 11 Pa 2010
czyli 4939 dni temu

Posty: 6
Tematy: 0
Skd: skądś
Wysany: 2012-02-15, 23:32   

zbigniewd napisa/a:
Do dziś nie wiem w sumie co się z tą kulką działo gdy on te kubki tasował.

Kulka to piłeczka z gąbki. Zniknęła w kciuku losującego.
Start.Zakopane napisa/a:
Miejmy nadzieję że prędzej czy później znikną i nie będą nękać turystów

Sami nie znikną.
dzierlatka napisa/a:
jakby ludzie ,którzy przegrali od razu powiadamiali odpowiednie służby o zaistniałym fakcie mogłoby "coś " ruszyć w temacie , ale ..nie ma takich zgłoszeń...ludzie się wstydzą ,że są tak naiwni...jedna i druga strona liczy na szybki zarobek.... hazard w Polsce jest nielegalny...

Ja byłem na policji, zostałem zbyty, nie chciano przyjąć moich zeznań, nie chciano mnie tam widzieć. Policja w Zakopanem to jakaś parodia. Sama gra w kubki nie jest nielegalna, bo to gra losowa i sami się na nią godzimy. Nielegalne jest to, że nie da się w niej wygrać. Ja podniosłem wszystkie kubki i w żadnym nic nie było.
Agusia napisa/a:
Ależ właśnie ostatnio widziałam ich na środku Krupówek, bodajże w trzy karty grali A na Krupówkach na pewno jest monitoring, więc jak to możliwe że uchodzi im to tak bezkarnie.....

Jest monitoring, ale policja jeździ sobie w wozach z tzw. zimnymi pachami i muzyką na fulla. Sam byłem tego świadkiem.
XYZ napisa/a:
Chciałam zrobić fotki tych stoisk do naszego artykułu, który będziemy pisać, ale aż strach się tam zatrzymać na chwilkę.

Czy artykuł został napisany?
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Start.Zakopane 



Doczy: 01 Cze 2011
czyli 4707 dni temu

Posty: 230
Tematy: 0
Otrzyma 2 piw(a)
Skd: Zakopane
Wysany: 2012-06-06, 15:00   

Słuszne pytanie,co z artykułem? Bo im więcej i dłużej będziemy pisać o takich sprawach,tym lepiej i będzie większy odzew. Mam nadzieję,że ten pomysł nie upadł.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
aga2244 


Doczya: 26 Wrz 2012
czyli 4223 dni temu

Posty: 1
Tematy: 0
Skd: wawa
Wysany: 2012-09-26, 10:57   

ja też mam taką nadzieję
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Start.Zakopane 



Doczy: 01 Cze 2011
czyli 4707 dni temu

Posty: 230
Tematy: 0
Otrzyma 2 piw(a)
Skd: Zakopane
Wysany: 2012-10-12, 19:22   

No patrząc teraz z perspektywy czasu,to chyba jednak upadł:) Jeżeli widzielibyście podobne sytuacje na Krupówkach- od razu informujcie,najlepiej juz w tym wątku aby nie tworzyć następnego.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
czxxcz 


Wiek: 95
Doczy: 30 Maj 2012
czyli 4342 dni temu

Posty: 1
Tematy: 0
Skd: ZAKOPANE
Wysany: 2012-10-16, 11:57   

Oni dalej żerują na ludziach i ciągle te same osoby. Wpisując w google "uszuści z gubałówki" dajcie zakładkę grafika i są tam zdjęcia oszustów którzy bezkarni od kilku lat żerują na turystach.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Rob 


Doczy: 11 Sty 2011
czyli 4847 dni temu

Posty: 5
Tematy: 0
Skd: Zakopane
Wysany: 2012-10-25, 22:07   

A najgorsze jest to, że wiadomo, że to jest przekręt. To są ci sami goście ciągle w tych samych miejscach, a policja ma to gdzieś.

A przy okazji zastanawia mnie jeszcze jedna sprawa. Jeżeli tą "zabawę" w 3 kubki można uznać za grę losową to na organizację takiej gry trzeba mieć odpowiednie zezwolenia, musi istnieć regulamin itd.
Moze to jest sposób na ograniczenie tego procederu.

---------
Zakopane pokoje
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Moesz ciga zaczniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Statystyki wizyt
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - mangi
Najlepsze Zakopane Forum
Pogoda Zakopane z serwisu

Tatry Forum