Zarejestruj sie! | Haso ?
     

Poprzedni temat «» Nastpny temat

Tagi tematu: japonkachco, klapeczkach, myslicie, na, temat, ten, turysci

Turyści w klapeczkach,japonkach-co myślicie na ten temat?
Autor Wiadomo
AGUŚ 



Wiek: 41
Doczya: 13 Maj 2011
czyli 4726 dni temu

Posty: 130
Tematy: 15
Otrzyma 2 piw(a)
Skd: Kępno
Wysany: 2012-09-03, 13:21   

Kiedyś opowiadałam koleżance o Giewoncie, a ona mi z takim pytaniem "To na Giewont nie ma kolejki?!!!A bylam święcie przekonana, że jest! :evil: Tak mnie zatkało,że nie wiedziałam co powiedzieć. Nie wiem czy to głupota, nie wiedza, ignoracja już nie wiem jak na takich ludzi reagować. Na szczęście ona w Tatry nie jeżdzi i lepiej dla Tatr tak sobie myślę.Niestety takich ludzi w Tatrach nie brakuje. A wracając do piwa to widziałam pijących piwo w Dolinie Chochołowskiej i jak myślicie gdzie znalazły się puszki?Oczywiście leżały tam gdzie panowie urządzili sobie popijawe :cry: .
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Furi 


Wiek: 43
Doczy: 17 Cze 2011
czyli 4690 dni temu

Posty: 218
Tematy: 8
Otrzyma 1 piw(a)
Skd: Łeba
Wysany: 2012-09-03, 20:21   

AGUŚ napisa/a:
A wracając do piwa to widziałam pijących piwo w Dolinie Chochołowskiej i jak myślicie gdzie znalazły się puszki?Oczywiście leżały tam gdzie panowie urządzili sobie popijawe :cry: .


A takich ludzi to jak dla mnie powinni karać.Wniesie pełne na szlak czy szczyt a juz pustej puszki ciężko mu znieść
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
all-in 


Doczya: 22 Lut 2012
czyli 4441 dni temu

Posty: 33
Tematy: 1
Otrzyma 1 piw(a)
Skd: Głg
Wysany: 2012-09-03, 22:55   

Popieram. Powinno karać się za te zaśmiecanie. Czasem też weźmiemy po piwie na jakiś łatwy szlak, ale nigdy nie zdarzyło nam się zostawić śmieci, przeciwnie nawet jak widzę jakieś to zabieram i wyrzucam dopiero tam gdzie ich miejsce. No i wielu ludzi powinno wybrać do wypoczynku inne miejsce niż góry..:/
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Majka M 



Doczya: 19 Lip 2012
czyli 4293 dni temu

Posty: 124
Tematy: 3
Otrzyma 6 piw(a)
Skd: Krakow
Wysany: 2012-09-04, 11:09   

AGUŚ napisa/a:
Kiedyś opowiadałam koleżance o Giewoncie, a ona mi z takim pytaniem "To na Giewont nie ma kolejki?!!!A bylam święcie przekonana, że jest! :cry: .


Trzeba było powiedzieć,że jest kolejka-oczekujących na wejście na szczyt :lol:

Mój znajomy pojechał do Zakopanego, zobaczył Giewont z Krupówek i stwierdził,ze muszę go nabierać, bo to niemożliwe, żebym tam była. Przecież tam się nie da wejść. :lol:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Kamil 



Doczy: 24 Maj 2012
czyli 4349 dni temu

Posty: 27
Tematy: 0
Otrzyma 1 piw(a)
Skd: Częstochowa
Wysany: 2012-09-04, 12:01   

Kilka dni przed urlopem mówię chłopakom w pracy ,że jadę w Tatry połazić trochę ,oni tak spojrzeli po sobie i jeden z nich wypalił " Chce ci się ... ?" :lol: Odpowiedziałem śmiechem ;-)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
AGUŚ 



Wiek: 41
Doczya: 13 Maj 2011
czyli 4726 dni temu

Posty: 130
Tematy: 15
Otrzyma 2 piw(a)
Skd: Kępno
Wysany: 2012-09-04, 12:37   

Jesli chodzi o karanie za śmiecenie to teoretycznie strażnicy mogą wystawić mandat ale najpierw musieliby być na szlakach. To chyba jest nie do zrobienia w praktyce. Rozmawiałam nawet z pracownikiem Tpn-u co robić gdy widać takich imprezowiczów na szlaku, to usłyszałam, że mam się nie wychylać, bo żle to się może skończyć. Nie usłyszałam np. że mam powiadomić strażników :?: .
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Caudilio 



Wiek: 47
Doczy: 04 Lip 2012
czyli 4308 dni temu

Posty: 43
Tematy: 1
Otrzyma 8 piw(a)
Skd: Łodź
Wysany: 2012-09-04, 12:40   

A oto Mariolka z Gabryśką w Dolinie Olczyskiej :mrgreen:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
anika261 


Wiek: 35
Doczya: 21 Wrz 2011
czyli 4595 dni temu

Posty: 50
Tematy: 3
Otrzyma 1 piw(a)
Skd: Bochnia
Wysany: 2012-09-04, 14:54   

Dlaczego tak Was irytuje to, że nie każdy podziela Wasze zamiłowanie do gór. To chyba normalne, że ludzie mają różne zainteresowania. Jedni wolą morze, inni góry, jeszcze inni wolą zwiedzać zabytki. Nic więc dziwnego, ze ktoś kto nie przepada za wysiłkiem fizycznym zadaje pytanie w stylu "chce Ci się łazić po tych górach?" To chyba nie znaczy, że jest od razu jakiś gorszy. Widzę , że dyskusja w tym temacie zaczyna odbiegać od nierozsądnych zachowań jak chodzenie po górach w nieodpowiednim stroju i przeistacza się w wyśmiewanie wszystkich, którzy zbytnią miłością do górskich wędrówek nie pałają. Apeluje o trochę więcej rozsądku.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Asia 



Wiek: 37
Doczya: 19 Wrz 2011
czyli 4597 dni temu

Posty: 221
Tematy: 7
Otrzyma 13 piw(a)
Skd: Rzeszów
Wysany: 2012-09-04, 16:30   

anika261 napisa/a:
To chyba nie znaczy, że jest od razu jakiś gorszy.


To nie o to chodzi, bo kazdy lubi co innego, ale o zachowania pewnych osob (podkreslam nie wszystkich), ktore nas, lubiacych chodzic po gorach, traktuja jak dziwakow - bo ja sie pare razy juz spotkalam z tym ze to pytanie "chce ci sie tam lazic?" jest zadane tonem zarezerwowanym dla dziwacznych i zalosnych zachowan. I jeszcze o to, ze jesli ja czegos nie lubie, to tam nie jezdze, a tu na razie mowimy o osobach, ktore za gorami raczej nie przepadaja, a jezdza tam po to, zeby sie lansowac, bo jest modnie.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
stes 



Doczy: 24 Sty 2012
czyli 4470 dni temu

Posty: 196
Tematy: 11
Otrzyma 15 piw(a)
Skd: Zabrze
Wysany: 2012-09-04, 23:57   

Blondyneczka niczego sobie :-D
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
AGUŚ 



Wiek: 41
Doczya: 13 Maj 2011
czyli 4726 dni temu

Posty: 130
Tematy: 15
Otrzyma 2 piw(a)
Skd: Kępno
Wysany: 2012-09-05, 15:59   

Anika264, ja nie napisałam, że uważam kogoś za gorszego tylko dlatego że nie ma takiej wiedzy o Tatrach jak ja, czy dlatego że gór nie lubi. Za to wiele razy ja czułam się potraktowana jak ktoś poszkodowany na umyśle, bo jadę w Tatry.Ileż to razy usłyszałam, a po co tam jechac , tam nic nie ma itd. Blądyneczka z koleżanką widac lubią sporty ekstremalne :roll: .
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
all-in 


Doczya: 22 Lut 2012
czyli 4441 dni temu

Posty: 33
Tematy: 1
Otrzyma 1 piw(a)
Skd: Głg
Wysany: 2012-09-05, 23:07   

Nie irytuje mnie to, że ktoś nie lubi gór. Jak już poprzednicy powiedzieli irytuje mnie bardziej podejście niektórych ludzi w stosunku do tych, którzy uważają tych co kochają góry za dziwaków. Wiele razy ludzie pytali się mnie po co jeżdżę w góry bo nie ma tam co robić, lepiej latem pojechać nad morze i się opalać itd... Oczywiście większość mówiła to tonem sugerującym, że jest to bardzo dziwne i nienormalne zachowanie:/ Co do ludzi jeżdżących w góry nieprzygotowanym i ździwionych faktem, że np. na Giewont nie wjeżdzą kolejka to w.g. mnie tacy ludzie mogą stanowić zagrożenie dla siebie i innych pchając się na wymagający szlak. Niektórzy idąc w adidaskach ślizgają się na kamieniach wpadając na innych itp. Tak więc dla większości z nich lepiej, aby wybierali połażenie po dolinkach, krupówkach czy Gubałówce. Nie chcę nikogo urazić. Może niektórzy wolą podziwiać góry z dołu. No.. takie jest moje zdanie:)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Furi 


Wiek: 43
Doczy: 17 Cze 2011
czyli 4690 dni temu

Posty: 218
Tematy: 8
Otrzyma 1 piw(a)
Skd: Łeba
Wysany: 2012-09-06, 08:47   

all-in napisa/a:
. Niektórzy idąc w adidaskach ślizgają się na kamieniach wpadając na innych itp.


Ja przez jakiś czas chodziłem w adidasach bo były to dla mnie najodpowiedniejsze i najwygodniejsze buty. Nie pchałem się zaraz na rysy ale np. na Kasprowy wchodziłem. Ludzie trochę dziwnie na mnie patrzyli ale wchodziłem bez odcisków i bolących nóg. Teraz już buty się postarzały i ja też i chodzę w traperach choć wydaje mi się że w adidasach się mniej ślizgałem.


a wracając do tych ludzi o których piszesz to u mnie jest tak samo. każdy z kim gadam mówi mi czemu nie pojedziesz do Chorwacji lub Egiptu. Tam leżysz pijesz i nic nie robisz. nie odpowiada mi taki wypoczynek i tyle. Nie potrafię nic nie robić a taki wypad w góry pomimo ze czasem męczący po trasach to naładowuje mi baterie na maxa na cały rok. Zostało mi już 2 tygodnie do wyjazdu a ja już siedzę jak na szpilkach i nie mogę się doczekać kiedy sie spakuje w auto i jazdaaaaaaa.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
wichurra 



Doczya: 11 Lip 2012
czyli 4301 dni temu

Posty: 63
Tematy: 0
Otrzyma 4 piw(a)
Skd: Września
Wysany: 2012-09-06, 21:36   

Po wakacjach pierwsza lekcja w szkole. Pytam dzieci jak to wakacje spędziły. I jeden chłopaczek zafascynowany opowiada, że w Tatrach był i z tatą szedł Orlą na Kozi. I piękne zdjęcia w telefonie pokazał. Miło zaskoczona byłam, bo to się na naszych terenach rzadko zdarza :)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
czarna269 



Wiek: 43
Doczya: 26 Lip 2012
czyli 4286 dni temu

Posty: 37
Tematy: 1
Otrzyma 4 piw(a)
Skd: Poznań
Wysany: 2012-09-07, 08:10   

Caudilio !! świetne zdjęcie!!!! też miałam przyjemność spotkać kilka takich osób na szlaku, jak te dziewczyny. zapewne przez przypadek się tu znalazły. zamiast na autostradzie zjechać na północ do Mielna, wybrały zły zjazd i pojechały na południe :mrgreen:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Moesz ciga zaczniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Statystyki wizyt
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - recenzje mang
Najlepsze Zakopane Forum
Pogoda Zakopane z serwisu

Tatry Forum