Zarejestruj sie! | Haso ?
     

Poprzedni temat «» Nastpny temat

Tagi tematu: drugie, podejscie, tatry

Tatry - podejście drugie :D
Autor Wiadomo
VS84
[Usunity]

Tematy: 221
Wysany: 2011-10-03, 22:46   

To Ty tam tirem chcesz jechać ;-) ? Bo w osobówce to tak chyba nie za bardzo się wyśpisz :mrgreen:
 
 
VS84
[Usunity]

Tematy: 221
Wysany: 2011-10-03, 23:12   

Aha i co do powrotu to nie wracaj raczej przez Bielsko-Pszczyna, masakra dzisiaj poeksperymentowałem z tą trasą bo ktoś ja polecał i stałem w korku półtora godziny przed Pszczyną, bo tam i tak często jest korek a teraz jakieś zwężenie tam jest dodatkowo :-/ Tak na oko z 5-6 km stałem w korku o godzinie 19:00 co mi się nigdy tam nie zdarzało... w stronę Bielska korka nie było ;)
 
 
borsuk6x9 



Wiek: 55
Doczy: 27 Sty 2011
czyli 4838 dni temu

Posty: 573
Tematy: 6
Otrzyma 15 piw(a)
Skd: Łódź
Wysany: 2011-10-04, 11:56   

VS84 napisa/a:
To Ty tam tirem chcesz jechać ;-) ? Bo w osobówce to tak chyba nie za bardzo się wyśpisz :mrgreen:


hehe dużym byłem już na bachledówce i pod samymi kuźnicami :mrgreen: ale w osobówce składam siedzenia tylne i spanko z nogami w bagażniku. mam 186 cm i spokojnie się mogę wyprostować. jest plasko i tylko materacyk się rozkłada i śpiworek z poduszką i śpisz jak w domu.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
VS84
[Usunity]

Tematy: 221
Wysany: 2011-10-04, 12:22   

Ja mam nie wiele więcej, bo 188 cm, w osobówce już spałem kilka razy, ale teraz to jeszcze może da radę choć i tak zimno trochę będzie... Pamiętam jak raz w zimę spałem na - 10 stopni na włączonym silniku, z otwartym szyberdachem :mrgreen: bo inaczej bym zamarzł ale kompletnie nic do okrycia nie miałem, więc tak czy tak dobre ocieplenie by się przydało, bo w nocy już blisko zera będzie pewnie w Zakopanem...
 
 
borsuk6x9 



Wiek: 55
Doczy: 27 Sty 2011
czyli 4838 dni temu

Posty: 573
Tematy: 6
Otrzyma 15 piw(a)
Skd: Łódź
Wysany: 2011-10-04, 15:27   

no kabina dużego jest lepiej izolowana. ja do tej pory ogrzewania na noc nie właczam a bywało już po 5 stopni nad ranem :mrgreen: ciekawe czy zadziała jak się ochlodzi
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
VS84
[Usunity]

Tematy: 221
Wysany: 2011-10-04, 15:59   

No nie ma to jak WEBASTO i spanie nad kabiną gdzie dwie osoby by się wyspały bez problemu :mrgreen: Ale w osobówce też się da przeżyć, chociaż ja tam wole jednak łóżko stanowczo ;)
 
 
MORF 



Wiek: 40
Doczy: 23 Sty 2011
czyli 4842 dni temu

Posty: 118
Tematy: 48
Otrzyma 27 piw(a)
Skd: Kraków
Wysany: 2011-10-06, 19:55   

Pogratulować wyjazdu i udanej pogody!
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
VS84
[Usunity]

Tematy: 221
Wysany: 2011-10-06, 20:45   

Dzięki za wszystkie komentarze... dzisiaj miała być kolejna relacja ale się nie wyrobiłem... więc muszę przełożyć ją na jutro, a jak już jutro nie zdążę to będę już dwie do tyłu, po weekendzie... dlatego pełna mobilizacja na jutro jest ;-)
 
 
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Moesz ciga zaczniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Statystyki wizyt
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Najlepsze Zakopane Forum
Pogoda Zakopane z serwisu

Tatry Forum