Zarejestruj sie! | Haso ?
     

Poprzedni temat «» Nastpny temat

Tagi tematu: ciagu, noclegu, szukam, taniego, tygodnia., wyjazd

szukam taniego noclegu,. wyjazd w ciągu tygodnia.
Autor Wiadomo
all-in 


Doczya: 22 Lut 2012
czyli 4438 dni temu

Posty: 33
Tematy: 1
Otrzyma 1 piw(a)
Skd: Głg
Wysany: 2012-06-26, 02:14   szukam taniego noclegu,. wyjazd w ciągu tygodnia.

Hej! Na wstępie napiszę, że przeglądałam wiele wątków na forum i opinii o wybranych noclegach, ale ze względu na to, że do wyjazdu coraz mniej czasu, a w większości miejsc trzeba przesłać zaliczkę więc proszę o Waszą pomoc:) Niestety tam gdzie jeździliśmy do tej pory właścicielka robi remont (dowiedzieliśmy się o tym dwa dni temu) i poszukujemy jakiś niedrogich i sprawdzonych noclegów. dodam, że potrzebujemy dwu osobowego pokoju i jedziemy pociągiem wiec fajnie jak by kwatery były właśnie w Zakopanem, albo niedaleko. Oczywiście nie oczekujemy luksusów bo w końcu jedziemy nie po to by siedzieć w pokoju. Nasi znajomi nie przepadają z górami i aktywnym wypoczynkiem wiec niestety nie ma nam kto polecić jakiś miejsc:/ Z góry dziękuje z pomoc i pozdrawiam:)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
kolaszek 


Wiek: 31
Doczy: 18 Lip 2010
czyli 5022 dni temu

Posty: 88
Tematy: 3
Otrzyma 2 piw(a)
Skd: Radomsko/Wrocław
Wysany: 2012-06-26, 10:52   

Pokoje Gościnne
Maria Gąsienica Groń
Podhalańska 18 ( chyba ) kiedyś Oś Pardałówka 26A
telefon (0 18) 20 115 92
Pani ma pokój 2 osobowy z łazienką przy cenie 30zł tak mi się wydaje. My z reguły mieszkaliśmy w 4 osobowym pokoju cena 20 - 25zł, łazienki nie mieliśmy ale te na korytarzu ( 3 prysznice + 2 toalety) w zupełności wystarczą i o czymś takim jak kolejka to nie było mowy. Pani wymaga zaliczki w zasadzie wszystko jest 'na gębę' ale nigdy się nie zawiedliśmy.
Powodzenia!
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Wicej szczegw
Wystawiono 1 piw(a):
all-in
Saru 



Wiek: 29
Doczya: 17 Sie 2011
czyli 4627 dni temu

Posty: 66
Tematy: 2
Otrzyma 3 piw(a)
Skd: Bydgoszcz
Wysany: 2012-06-26, 12:58   

http://www.marekkacperek.pl/
Rok temu byłam tam z koleżanką na 5 dni, własnie w pokoju 2-osobowym z łazienką na korytarzu. Płaciłyśmy 35 zł co , wydaje mi się, jest bardzo dobrą ceną jak na tak bliskie położenie od centrum. Do dworca było dosłownie 5 minut, wiec rano z dojściem na busa nie było problemu, do Krupówek jakieś 15. Bardzo miło wspominam pobyt tam, wiec jak najbardziej polecam. :-)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
ostry2563 


Doczy: 11 Pa 2011
czyli 4572 dni temu

Posty: 86
Tematy: 1
Otrzyma 3 piw(a)
Skd: Jastrzębie Zdrój
Wysany: 2012-06-26, 13:39   

a może tutaj :?:
www.udziedzica.wczasowisko.net.pl
nocowałem z 16 na 17 .06. - mnie się podobało :-)
pokoje z łazienkami , czysto i sympatycznie ;-) do Krupówek z 10 minut :-D
ja , żona + dziecko (8 lat) płaciliśmy 100 zł.

[ Dodano: 2012-06-26, 13:47 ]
zapomniałem dodać , że nocowaliśmy w tym zielonym pokoju :mrgreen: z widokiem na Giewont jakby co :-P
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wicej szczegw
Wystawiono 1 piw(a):
all-in
malinka72 


Wiek: 52
Doczya: 05 Mar 2011
czyli 4792 dni temu

Posty: 175
Tematy: 2
Skd: pomorskie
Wysany: 2012-06-26, 17:33   

Polecam Szarotkę na ul.Zamoyskiego.Byłam tam kilka razy i zawsze wracałam zadowolona.Cena od osoby ok,45 zł.Wszędzie blisko.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Iwon44 



Wiek: 39
Doczy: 07 Maj 2012
czyli 4363 dni temu

Posty: 30
Tematy: 1
Otrzyma 5 piw(a)
Skd: Świdnik/ Lubelskie
Wysany: 2012-06-26, 20:22   

Malinka, próbowałem zarezerwować dwa pokoje w szarotce na początku kwietnia na początek lipca, a pani mówi że już wszystko zajęte :(, nawet w pozostałych ośrodkach. Mówiła że pierwsze rezerwacje był już w lutym na sezon letni. Mamy pokój "Przy Jasieniach" na Paryskich. Jadę z żona, dwuletnim synkiem i znajomymi.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
ola's 



Wiek: 28
Doczya: 19 Maj 2010
czyli 5082 dni temu

Posty: 1762
Tematy: 4
Otrzyma 25 piw(a)
Skd: Głubczyce
Wysany: 2012-06-26, 21:20   

Może Willa skała : http://www.willaskala.pl/
Polecam ;-)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Wicej szczegw
Wystawiono 1 piw(a):
all-in
all-in 


Doczya: 22 Lut 2012
czyli 4438 dni temu

Posty: 33
Tematy: 1
Otrzyma 1 piw(a)
Skd: Głg
Wysany: 2012-06-27, 00:17   

Dziękuję za tak szybkie odpowiedzi, nie spodziewałam się, że w tak krótkim czasie dostanę ich tyle:) Jutro będę dzwonić czy są w ogóle wolne miejsca, a póki co jeszcze raz dziękuję bo wszystkie miejsca, które polecacie wydają się być ok i w fajnych lokalizacjach. Mam tylko nadzieję, że będą wolne pokoje bo nie lubię ryzykować z niesprawdzonymi kwaterami, a tym bardziej tymi, które wciskają kiedy człowiek nie zdąży jeszcze dobrze z pociągu wysiąść:P no ale widziałam, że ten temat był już gdzie indziej poruszany:)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Dominiqa 


Wiek: 34
Doczya: 19 Kwi 2012
czyli 4381 dni temu

Posty: 11
Tematy: 0
Otrzyma 2 piw(a)
Skd: ŁDZ
Wysany: 2012-06-27, 11:18   

Ja w tamtym roku byłam pod Lipą na Paryskich i mogę polecić z pełną odpowiedzialnością- płaciłam 40zł/os

W tym roku postawiłam na taką małą chatkę na Antałówce- poleciła mi go jedna Pani.
Na zdjęciach wygląda bardzo obiecujaco i też 40zł/os:)

Za 3tyg dam znać co i jak z nowym miejscem:)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
malinka72 


Wiek: 52
Doczya: 05 Mar 2011
czyli 4792 dni temu

Posty: 175
Tematy: 2
Skd: pomorskie
Wysany: 2012-06-27, 15:48   

Iwon44 napisa/a:
Malinka, próbowałem zarezerwować dwa pokoje w szarotce na początku kwietnia na początek lipca, a pani mówi że już wszystko zajęte :(, nawet w pozostałych ośrodkach. Mówiła że pierwsze rezerwacje był już w lutym na sezon letni. Mamy pokój "Przy Jasieniach" na Paryskich. Jadę z żona, dwuletnim synkiem i znajomymi.
To by się zgadzało ja zawsze ok.4miesięcy wcześniej rezerwowałam.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Lucy 



Wiek: 48
Doczya: 28 Pa 2011
czyli 4555 dni temu

Posty: 381
Tematy: 8
Otrzyma 28 piw(a)
Skd: z pięknego Śląska
Wysany: 2012-06-27, 17:55   

ola's napisa/a:
Może Willa skała : http://www.willaskala.pl/
Polecam ;-)

ja też :mrgreen:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wicej szczegw
Wystawiono 1 piw(a):
ola's
stes 



Doczy: 24 Sty 2012
czyli 4467 dni temu

Posty: 196
Tematy: 11
Otrzyma 15 piw(a)
Skd: Zabrze
Wysany: 2012-06-27, 21:10   

Masz tu jeszcze jeden sprawdzony pensjonat w centrum miasta
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
all-in 


Doczya: 22 Lut 2012
czyli 4438 dni temu

Posty: 33
Tematy: 1
Otrzyma 1 piw(a)
Skd: Głg
Wysany: 2012-06-27, 23:34   

Jeszce raz dzięki za pomoc, dziś obdzwoniłam te miejsca i niestety terminy były zarezerwowane już albo nie sposób się dodzwonić. Znajomi postanowili pojechać z nami i wstępnie już coś innego zarezerwowaliśmy, ale ostatni link pozostał do sprawdzenia i bardo podoba mi się to miejsce wiec mam nadzieje, ze uda się tam zarezerwować coś, tym bardziej, że jedzeimy juz w sobotę rano:)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
dk22 


Doczya: 11 Lip 2012
czyli 4298 dni temu

Posty: 8
Tematy: 0
Skd: Radom
Wysany: 2012-07-11, 13:13   

Też właśnie jestem na etapie poszukiwania taniego noclegu. Tym razem wybieramy się w Tatry później niż dotychczas. Bo w październiku. Propozycja " U Moniki Lidii" bardzo przypadła nam go gustu. I cena bardzo zachęcająca na okres naszego wyjazdu tylko 25 zł. Jednak zastanawiam się kiedy najlepiej zarezerwować nocleg z jakim wyprzedzeniem. Gdy jeździliśmy w lipcu/sierpniu pokój rezerwowaliśmy już jakoś w maju zawsze. Jednak październik chyba nie jest obleganym miesiącem by były problemy z rezerwacją, ale mimo to nie wiem na ile wcześniej należy się tym zainteresować i zarezerwować.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
all-in 


Doczya: 22 Lut 2012
czyli 4438 dni temu

Posty: 33
Tematy: 1
Otrzyma 1 piw(a)
Skd: Głg
Wysany: 2012-07-12, 01:18   

Nam też bardzo przypadła do gustu właśnie ta propozycje, ale sprawdziliśmy ją i wszystkie inne i niestety na okres letni(początek lipca) nie było już miejsc. Finalnie jechaliśmy w 2 pary i potrzebowaliśmy dwóch pokoi dwuosobowych, ewentualnie apartamentu, być może jeden pokój udało by się zarezerwować. Według mnie w październiku nie powinno być większych problemów z miejscami. W razie czego chyba lepiej wcześniej zarezerwować albo chociaż zapytać się o wolne miejsca. W razie czego tez mogę polecieć jedno miejsce około 10minut od dworca. Miejsce fajne bo ciche i spokojnie, a jednocześnie do busów rzut beretem, a poza tym pod nosem jest jeszcze duży sklep "Centrum handlowe szymonek" czy jakoś tak. My płaciliśmy 35zł za osobę i mieliśmy dwa pokoje dwuosobowe z jedną łazienką na korytarzu tylko dla nas. Mogę polecić, pokoje czyste, właściciele sympatyczni i pomocni. W razie czego mogę podać namiary.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Moesz ciga zaczniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Statystyki wizyt
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Najlepsze Zakopane Forum
Pogoda Zakopane z serwisu

Tatry Forum