Zarejestruj sie! | Haso ?
     

Poprzedni temat «» Nastpny temat

Tagi tematu: ciagu, noclegu, szukam, taniego, tygodnia., wyjazd

szukam taniego noclegu,. wyjazd w ciągu tygodnia.
Autor Wiadomo
wichurra 



Doczya: 11 Lip 2012
czyli 4300 dni temu

Posty: 63
Tematy: 0
Otrzyma 4 piw(a)
Skd: Września
Wysany: 2012-07-12, 16:35   

Ja mogę polecić noclegi tutaj: http://www.mati.zakopane.pl/popilowska/polski.html
Pokój 2-osobowy w lipcu kosztuje 45zł/os. Pokoje mają łazienkę, telewizor. Na korytarzu jest aneks kuchenny. Gospodyni mieszka w innym budynku, więc goście mają swobodę. A najważniejsza jest lokalizacja - w samym centrum, 5 minut od Krupówek, 10 minut do dworca PKP, a przy tym jest to zaciszna uliczka, nie ma ruchu samochodowego prawie wcale. Korzystałam często i polecam.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
stes 



Doczy: 24 Sty 2012
czyli 4469 dni temu

Posty: 196
Tematy: 11
Otrzyma 15 piw(a)
Skd: Zabrze
Wysany: 2012-07-13, 16:15   

Cytat:
Jednak październik chyba nie jest obleganym miesiącem by były problemy z rezerwacją, ale mimo to nie wiem na ile wcześniej należy się tym zainteresować i zarezerwować.


W tym czasie nie powinno być żadnego problemu z kwaterą.
Ja, marzec, kwiecień, wrzesień, październik , zamawiał tydzień przed wyjazdem.
Mam parę adresów wytypowanych i zawsze coś znajdę za rozsądne pieniądze blisko centrum Zakopanego.
Np. tu na początku października dzwoniłem chyba 3 dni przed wyjazdem i było nawet taniej niż piszą na stronie.

wichurra
adres sobie dorzuciłem do noclegów, może się przyda.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
annapacz 


Doczya: 13 Lip 2012
czyli 4298 dni temu

Posty: 3
Tematy: 0
Skd: Krosno
Wysany: 2012-07-13, 18:22   

poszukuje jakiegoś fajnego, po cenie miejsca w okolicach Krzeptówek/ Skibówek, pokoj dla 2 osob. W zeszlym roku bylismy w willi cetyna, bardzo przyjemnie.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
niebieski 


Doczy: 27 Sie 2011
czyli 4620 dni temu

Posty: 11
Tematy: 1
Otrzyma 1 piw(a)
Skd: nie powiem
Wysany: 2012-07-16, 12:04   

kurosówka. pokoje 35 zeta dwuosobowy. gospodyni b. mila. lodowa i mikrofala na korytarzu.
widok centralnie na giewont. do sciezki pod reglami 10 minut. albo 15. nie pamietam
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
annapacz 


Doczya: 13 Lip 2012
czyli 4298 dni temu

Posty: 3
Tematy: 0
Skd: Krosno
Wysany: 2012-07-16, 18:29   

dziękuje, wydaje się całkiem przyjemny pensjonat a czy do przystanku busa jest daleko?
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
niebieski 


Doczy: 27 Sie 2011
czyli 4620 dni temu

Posty: 11
Tematy: 1
Otrzyma 1 piw(a)
Skd: nie powiem
Wysany: 2012-07-24, 09:35   

panno anno, jezeli jeszcze cie to interesuje, to do busa jest tez z 10 minut. do sklepu 7 minut, na krupowki pol godzinki, do biedronki 26 minut na dworce 37 minut. nie wiem co jeszcze podac ;-)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Hubcia76 


Doczya: 25 Lip 2012
czyli 4287 dni temu

Posty: 8
Tematy: 1
Skd: Zakopane
Wysany: 2012-07-31, 00:05   

Jeżeli jeszcze nie znaleźliście noclegu to polecam poszukać tutaj: http://www.topnocleg.pl Chyba jest to jeden z bardziej przejrzystych katalogów. Ja zawsze, jak gdzieś się wybieram i potrzebuję noclegu to zaglądam tam i wybieram coś odpowiedniego dla siebie. Katalog jest obszerny i przystępny dla każdego, bo można tam znaleźć tanie pokoiki i wielkie apartamenty :) Zresztą zerknijcie sami, możecie pooglądać zdjęcia, przejrzeć opisy, cennik. Myślę, że z wyborem noclegu nie będzie problemu. Pozostaje mi tylko życzyć udanych wakacji :)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
ostry2563 


Doczy: 11 Pa 2011
czyli 4574 dni temu

Posty: 86
Tematy: 1
Otrzyma 3 piw(a)
Skd: Jastrzębie Zdrój
Wysany: 2012-07-31, 08:52   

stes napisa/a:
wichurra
adres sobie dorzuciłem do noclegów



ja też :-) podoba mi się ;-)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
PilotowaBB 


Doczya: 25 Lip 2012
czyli 4287 dni temu

Posty: 7
Tematy: 3
Skd: Zakopane
Wysany: 2012-09-18, 19:51   

Jeżeli chodzi o Zakopane, to tam noclegów nie brakuje :) Jest wiele ładnych i naprawdę tanich pensjonatów, wystarczy poszukać. Wejdź chociażby na stronę www.e-wczasy.pl/noclegi,zakopane i przejrzyj tam proponowane obiekty noclegowe. Jest to ogromna baza, w zasadzie znajduje się tam większość zakopiańskich noclegów. Myślę, że spokojnie znajdziesz coś w odpowiedniej cenie dla siebie :)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
dk22 


Doczya: 11 Lip 2012
czyli 4301 dni temu

Posty: 8
Tematy: 0
Skd: Radom
Wysany: 2013-03-12, 14:02   

Znów wybieram się do Zakopanego. Może chociaż tym razem trafimy na śnieg?:) z nadzieją taką jechaliśmy pod koniec listopada, ale się nie udało. Gdy wyjechaliśmy to dopiero sypnęło.
Ostatnio wylądowaliśmy u Moniki Lidii. I naprawdę mogę polecić tą miejscówkę, dobra lokalizacja, niedrogo, pokoje czyste, ładne. Z tym, że ten aneks kuchenny troszkę mały i niewygodnie się na nim coś przygotowywało. Na pewno wrócimy do Moniki Lidii we wrześniu na naszym kolejnym wypadzie. Latem aneksu kuchennego nie potrzebujemy. Wtedy jesteśmy burżuje i jemy w restauracjach:P Jednak tym razem będzie on niezbędny, bo wyjazd jest bardzo spontaniczny wyjeżdżamy już 24tego marca do 30. I fundusze są dosyć ograniczone więc nie będziemy rozbijać się po knajpach.

Znalazłam taką ofertę http://www.willa-stasienk...foturystyka.pl/
zapowiada się dobrze, tanio no i ta kuchnia przyzwoita i na pewno bez problemu się coś przygotuje. Nie myślcie, że zamierzam tam spędzać czas przy garach, myślę raczej o jakiś mrożonkach głównie i daniach tylko do odgrzewania tzw gotowców.
Może ktoś zna to miejsce i może coś powiedzieć?
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
patrycjusz 


Doczy: 22 Lis 2013
czyli 3801 dni temu

Posty: 8
Tematy: 0
Skd: Kielce
Ostrzee:
 2/3/4
Wysany: 2013-12-23, 09:49   

Miałem już wiele doświadczeń z noclegami i nauczyłem się nie celować w te najtańsze, w tym roku byłem tutaj
Cytat:
http://www.domekzakopane.info
w domku Komfort zobaczcie fotki na miejscu jest tak samo, żadnego rozczarowania świetna miejscówka.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Moesz ciga zaczniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Statystyki wizyt
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Najlepsze Zakopane Forum
Pogoda Zakopane z serwisu

Tatry Forum