Zarejestruj sie! | Haso ?
     

Poprzedni temat «» Nastpny temat

Tagi tematu: Brak tagw.

Szokujący Sylwester w Zakopanem
Autor Wiadomo
myszka 


Doczya: 06 Gru 2011
czyli 4518 dni temu

Posty: 4
Tematy: 1
Otrzyma 3 piw(a)
Skd: mazowsze
Wysany: 2012-01-29, 19:34   

Jestem w głębokim szoku po Sylwestrze i muszę się tym z wami podzielić!
Wybraliśmy się ze znajomymi na tydzień do Zakopanego, na początku nie planowaliśmy zahaczać o Sylwestra, ale okazało się, że w tym okresie najłatwiej wszystkim wziąć wolne:) Planów konkretnych na Sylwka nie mieliśmy, ale u nas niezależnie od miejsca, jest świetna zabawa bo liczy się skład:)
W Sylwka świętowaliśmy na kwaterze, a gdy zbliżała się północ pojechaliśmy na Krupówki... I po tej właśnie wyprawie jestem w głębokim szoku!!! Co prawda, zasięgając wcześniej opinii u miejscowych ostrzegano nas, że lepiej tam nie iść, ale spragnieni fajerwerków skusiliśmy się. Odradzam wszystkim!
Widok niektórych witryn zabitych dyktami, zaklejonych kartonami itp. świadczył o tym, że właściciele lokali już wiedzą czego mogą się spodziewać.
Miasto nic nie organizuje... z jednej strony rozumiem, że kasy brak i nic pożytecznego z tego nie mają, ale z drugiej strony... czy oni nie znają realiów? Gdzie niby Ci wszyscy turyści (miejscowi zresztą też) mają się podziać?!?! Wiadomo, że na imprezy zorganizowane do lokali idzie 30% a reszta?!?
Kryliśmy się gdzie mogliśmy bo samowolka była totalna, każdy puszczał fajerwerki, skąd popadnie, tam gdzie akurat stał, między tłumem, a wszystko tylko świszczało przy głowie. Fajerwerki były kupowane na bieżąco, cały czas stały stoiska z fajerwerkami, a sprzedawcy żądni zysku sprzedawali nawet takim pijanym gościom, którzy nie mogli się na nogach utrzymać, a co dopiero puścić prosto fajerwerki.
Policjanta nie widzieliśmy ani jednego, dopiero jak wracaliśmy, to mijaliśmy wóz policyjny jakiś 1km od Krupówek.
Rozumiem, że najłatwiej jest nie widzieć problemu i udawać, że w ogóle nie istnieje, ale ja nie pojmuję jak to możliwe, ze w stolicy Tatr, gdzie w tym okresie turyści przyjeżdżają z całej Polski i spoza granic działy się takie rzeczy.... po prostu brak mi słów, a innym chyba wyobraźni
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Joasia 



Zaproszone osoby: 1
Wiek: 42
Doczya: 09 Pa 2010
czyli 4942 dni temu

Posty: 2129
Tematy: 9
Otrzyma 12 piw(a)
Skd: Bukowice / Wrocław
Wysany: 2012-01-29, 21:35   

No mogę coś o tym powiedzieć, bo byłam tam na Sylwestra w tym i w zeszłym roku. Wszystko jest pozabijane deskami i dyktami bo ludzie są nieodpowiedzialni. Butelki, fajerwerki, to tylko część z szerokiego asortymentu, który latał po tych wystawach..... aż przykro powiedzieć, że jacy turyści, taka organizacja...


Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
akm990 



Wiek: 44
Doczy: 21 Sie 2010
czyli 4990 dni temu

Posty: 514
Tematy: 14
Otrzyma 11 piw(a)
Skd: zakopane /dublin
Wysany: 2012-01-30, 01:41   

e słyszałem , że ostatni laty to już nie to samo co np. 10 lat temu , wtedy to były tłumy nie tylko na Krupówkach , ale i do alej :mrgreen:
ostatnio się trochę uspokoiło
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
borsuk6x9 



Wiek: 55
Doczy: 27 Sty 2011
czyli 4831 dni temu

Posty: 573
Tematy: 6
Otrzyma 15 piw(a)
Skd: Łódź
Wysany: 2012-01-30, 17:48   

no cóż :roll: w końcu tę trzodę to nie ufoludki robią tylko ludzie. jednym z moich ulubionych haseł jest to: "gdyby głupota potrafiła unosić, 80% społeczeństwa fruwałoby jak przepiórki"....
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Ewyo 



Wiek: 39
Doczya: 03 Sie 2010
czyli 5009 dni temu

Posty: 674
Tematy: 8
Otrzyma 17 piw(a)
Skd: Poznań
Wysany: 2012-01-31, 20:11   

a mnie się tam na Krupówkach o północy bardzo podobało. Fakt, że nie wchodziliśmy jakoś głęboko w tłum, ale czułam się całkiem bezpiecznie i nic mi wkoło uszu nie świszczało ;-)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Noname 



Wiek: 35
Doczy: 07 Kwi 2012
czyli 4396 dni temu

Posty: 37
Tematy: 1
Otrzyma 1 piw(a)
Skd: Łódź
Wysany: 2012-04-15, 13:43   

Zniechęciliście mnie tymi zdjęciami i zacząłem się głęboko zastanawiać czy nie zmienić planów co do wyjazdu do Zakopanego na sylwestra..
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
akm990 



Wiek: 44
Doczy: 21 Sie 2010
czyli 4990 dni temu

Posty: 514
Tematy: 14
Otrzyma 11 piw(a)
Skd: zakopane /dublin
Wysany: 2012-04-15, 20:09   

Noname napisa/a:
Zniechęciliście mnie tymi zdjęciami i zacząłem się głęboko zastanawiać czy nie zmienić planów co do wyjazdu do Zakopanego na sylwestra..
to dodam jak jesteś bojaźliwy to w dzień w miarę spokojnie , a poza centrum to nawet nie zauważysz zadymy jaka panuje w centym , albo jak cie stać to hotele i pensjonaty oferują zamknięte imprezy na sylwestra
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
jag
[Usunity]

Tematy: 221
Wysany: 2012-04-16, 16:29   

Sylwester w Zakopanem owszem :-D , ale na pewno nie na Krupówkach :-P

akm990 napisa/a:
jak jesteś bojaźliwy to w dzień w miarę spokojnie , a poza centrum to nawet nie zauważysz zadymy jaka panuje w centym


Nie dla zadym się przyjeżdża do Zakopanego ;-)
 
 
ola's 



Wiek: 28
Doczya: 19 Maj 2010
czyli 5084 dni temu

Posty: 1762
Tematy: 4
Otrzyma 25 piw(a)
Skd: Głubczyce
Wysany: 2012-04-16, 16:37   

Ostatnio nie było strasznie...
Poszliśmy i wróciliśmy cali i zdrowi ;-)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
akm990 



Wiek: 44
Doczy: 21 Sie 2010
czyli 4990 dni temu

Posty: 514
Tematy: 14
Otrzyma 11 piw(a)
Skd: zakopane /dublin
Wysany: 2012-04-16, 21:14   

jag napisa/a:
Sylwester w Zakopanem owszem :-D , ale na pewno nie na Krupówkach :-P

Nie dla zadym się przyjeżdża do Zakopanego ;-)

e niektórzy tylko dla tego tam przyjeżdżają
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
jag
[Usunity]

Tematy: 221
Wysany: 2012-04-16, 22:01   

akm990 napisa/a:
e niektórzy tylko dla tego tam przyjeżdżają


...he, he :-D ...mają prawo, ale ja taki jakiś inny jestem i nie lubię zgiełku i tłoku :-P
 
 
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Moesz ciga zaczniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Statystyki wizyt
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Najlepsze Zakopane Forum
Pogoda Zakopane z serwisu

Tatry Forum