Zarejestruj sie! | Haso ?
     

Poprzedni temat «» Nastpny temat

Tagi tematu: lipcu, prosba, wskazowki, zakopane

Zakopane w lipcu - prośba o wskazówki
Autor Wiadomo
Iwonka@ 


Doczya: 23 Lis 2015
czyli 3048 dni temu

Posty: 2
Tematy: 1
Skd: Starogard gd
Wysany: 2015-11-23, 16:12   Zakopane w lipcu - prośba o wskazówki

Witam,

zawsze byłam przeciwnikiem gór..wybieraliśmy się nad polskie morze ..uważałam że dzieci są byt małe by wybrać się w góry z nimi ...mają 3 i 5 lat.. Zaczęłam poszukiwać odpowiedniego noclegu...i tu chciałabym prosić was o rady ... ktoś polecił mi nocleg w centrum krupówek ...ale po dłuższym przemyśleniu nie jestem tak bardzo pewna tego wyboru dlatego że nie raz słyszałam o korkach w sezonie (chce wybrać się w terminie od 1 lipca na ok 8 dni). Nie myślałam jeszcze co konkretnie chcielibyśmy zwiedzić ale napewno nastawiam się na wycieczki samochodem... ( i czy z tego miejsca jestem w stanie się swobodnie przemieszczać? chciałabym iść na termy ..pojechać na Słowację .. na polanę szymoszkową.. morskie oko...na gubałówkę i pewnie coś jest warte zobaczenia :-)

nie wiem czy macie może jakieś fajne sprawdzone miejsca na pobyt z dziećmi, chciałabym zapewnić im jakąś rozrywkę na wieczór..kiedy my siądziemy przy grilu ... jeśli chodzi o góry moja wiedza jest zerowa (ja sama byłam 11 lat temu jedyny raz w górach na koloniach Beskidy :-) Będę wdzięczna za rady
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Krzyś 


Doczya: 17 Cze 2012
czyli 4302 dni temu

Posty: 100
Tematy: 12
Otrzyma 23 piw(a)
Skd: Białystok
Wysany: 2015-11-24, 08:09   

Moim skromnym zdaniem, nie ma sensu pchać się do centrum Krupówek. Zakazy wjazdu, zapchane parkingi, maaaasa ludzi, korki.... Po co Ci to wszystko na urlopie?
Skoro nastawiacie się na wycieczki (ale nie te po Krupówkach ;-) ) to omijajcie centrum szerokim łukiem.
Będziecie mieć do dyspozycji samochód, więc praktycznie z każdego miejsca dojedziecie tam gdzie będziecie chcieli.

Znam pewne sprawdzone miejsce, ogród z grillem, dla dzieci huśtawka, zabawki. A przede wszystkim bardzo sympatyczna i pomocna właścicielka.

Wyślę Ci link na priv.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Iwonka@ 


Doczya: 23 Lis 2015
czyli 3048 dni temu

Posty: 2
Tematy: 1
Skd: Starogard gd
Wysany: 2015-11-24, 11:37   

Dzięki, będę wdzięczna..Po dłuższych przemyśleniach doszłam do tego samego wniosku...Wolę sobie jeden raz pojechać do centrum busikiem czy taxi niżeli wkurzać się codziennie żeby stamtąd wyjechać .. zaczęłam przeglądać oferty z Poronina...Chciałabym mieć dobre wspomnienie z gór tym bardziej że byłam zagorzałym przeciwnikiem :-)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Krzyś 


Doczya: 17 Cze 2012
czyli 4302 dni temu

Posty: 100
Tematy: 12
Otrzyma 23 piw(a)
Skd: Białystok
Wysany: 2015-11-24, 11:41   

Sprawdź wiadomości prywatne - bo wysłałam, ale nie wiem czy poszło...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
jabol 



Doczy: 06 Cze 2010
czyli 5044 dni temu

Posty: 607
Tematy: 15
Otrzyma 27 piw(a)
Skd: Katowice
Wysany: 2015-11-25, 15:25   

Też nie chciał bym mieszkać na krupuffkach :mrgreen:

Lepiej powyżej, w rejonie dzielnicy Parcele Urzędnicze albo okolice Ronda Kuźnickiego, Nosala albo Kozińca

Tu polecam
http://www.wojciechowo.pl/
:-)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
bacia 


Doczy: 01 Kwi 2016
czyli 2918 dni temu

Posty: 7
Tematy: 0
Skd: Dębiec
Wysany: 2016-04-11, 14:02   

I ja również. Niestety jest tam straszny tłok i to dosłownie przez cały rok. No ale taki urok ;)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wojciech99 


Wiek: 45
Doczy: 17 Pa 2017
czyli 2354 dni temu

Posty: 1
Tematy: 0
Skd: Wrocław
Wysany: 2017-10-17, 14:29   

Ja z rodziną byłem w Zakopanym na wakacjach. Bylo przepięknie
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Moesz ciga zaczniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Statystyki wizyt
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - opowiadania
Najlepsze Zakopane Forum
Pogoda Zakopane z serwisu

Tatry Forum