Zarejestruj sie! | Hasło ?

Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: majowke, na, szlak

Szlak na majówk?
Autor Wiadomość
fcgocek 

czyli 2780 dni temu

Tematy: 1
Wysłany: 2014-04-24, 19:48   Szlak na majówk?

Witam, wybieram si? na majówk? w Tatry, lubie pochodzi? po górach, ale nie jestem zbyt wprawiony w bojach, tym bardziej na t? wycieczk? zabieram swoj? narzeczon?.
Planuje tras? z Ku?nic do doliny 5 stawów i spowrotem do Ku?nic zachaczaj?c przy okazji o wodospad Siklawe.
Czy mo?e mi kto? powiedzie? czy tak? tras? b?dzie mo?na pokona? bez sprz?tu zimowego?
Pare lat wstecz by?em tam pocz?tkiem czerwca to o warunkach zimowych nie by?o ju? mowy, jak jest w maju nie wiem. Dlatego prosze was o pomoc.
Ewentualnie je?li kto? mog? by mi poleci? ciekawe miejsce do zobaczenia bez sprz?tu zimowego.
Pozdrawiam i prosze o szybk? odpowied?.
Postaw piwo autorowi tego posta

stes 

czyli 3601 dni temu

Tematy: 11
Otrzymał 15 piw(a)
Wysłany: 2014-04-25, 05:59   

No to ?adn? wyrype planujesz.
Je?eli faktycznie szed?em w czerwcu , to czemu nie szed?e? dalej do Palenicy
Bez sprz?tu zapomnij.
Do Czarnego Stawu G?sienicowego dojdziecie raczej bez problemu.
Tu masz warunki z ubieg?ego roku dzie? po weekendzie.
Potem czeka Was Zawrat gdzie ?a?cuchy i podej?cie za?nie?one. Zej?cie do Pi?tki i z powrotem w góre, troch? bez sensu.
Proponuje Wam Czarny Staw G?sienicowy.
Nie?miertelny Grze?.
Fajny spacerek do Doliny Str??y?skiej, lub busikiem jak nie znasz topografii, gdzie 10 minut dalej masz wodospad Siklawica.
Dolina Ko?cieliska z Jaskini? Mro?n?-o?wietlona. Troch? dalej W?wóz Kraków ze Smocz? Jam?, gdzie przyda si? latarka. Ju? nie mówi? o czo?ówce.
Je?eli chodzi o Pi?tke to z Palenicy do Wodospadów Mickiewicza a potem dalej.
Do Siklawy raczej dojdziecie. Potem je?eli jeszcze b?dzie wariant zimowy, to radz? odpu?ci?.

Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
fcgocek
fcgocek 

czyli 2780 dni temu

Wysłany: 2014-04-25, 14:41   

Troszk? nam dalsze plany pokrzy?owa?a pogoda, zdawa?o si?, ?e b?dzie pada? no i zrezygnowali?my, no i w sumie dobrze ostatni kilometr do busika w ulewie pokonali?my :)
Wydaje mi si? ?e w tym roku troszke ?agodniejsza aura jest ni? w zesz?ym, skoro mówisz, ?e do Siklawy powinni?my doj?? bez problemu to mo?e si? wybiore, najwy?ej zawróc? je?eli powy?ej b?dzie du?o ?niegu.

O ile pogoda pozwoli :) daj chocia? Bo?e jeden dzie? pogodny i bez deszczu :)

Jeszcze mam taki pomys? "Na Kop? Kondrack? z Ku?nic" szlakiem niebieskim pó?niej skr?ci? na wschód na szlak zielony, i po?niej czerwonym na szczyt, tylko równie? nie wiem czy jest realny bez sprz?tu ? No i w dó?, tylko jeszcze nie wiem któr? tras? :)

B?d? Do Doliny Pi?ciu Stawów Polskich z Palenicy Bia?cza?skiej przez Dolin? Roztoki, do schroniska i w dó??

Co o tym s?dzisz?
Dzieki za pomoc.

stes 

czyli 3601 dni temu

Tematy: 11
Otrzymał 15 piw(a)
Wysłany: 2014-04-25, 17:32   

Cytat:
"Na Kop? Kondrack? z Ku?nic" szlakiem niebieskim pó?niej skr?ci? na wschód na szlak zielony, i po?niej czerwonym na szczyt

Trudno gdyba? jakie warunki b?d? na tym zygazakowatym podej?ciu zielonym szlakiem, teraz jest dwójka lawinowa. Samemu trzeba oceni?. Bez sprz?tu, nie mam poj?cia ile tam jest teraz ?niegu.

Cytat:
B?d? Do Doliny Pi?ciu Stawów Polskich z Palenicy Bia?cza?skiej przez Dolin? Roztoki, do schroniska i w dó??

Nie rozumiem
Napisa?em Ci to samo
Cytat:
Je?eli chodzi o Pi?tke to z Palenicy do Wodospadów Mickiewicza a potem dalej.
Do Siklawy raczej dojdziecie. Potem je?eli jeszcze b?dzie wariant zimowy, to radz? odpu?ci?

Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
fcgocek
fcgocek 

czyli 2780 dni temu

Wysłany: 2014-04-25, 19:19   

Sorki no tak, zle edytowa?em post i to zosta?o a mia?o znikn?? :)

Wielkie dzi?ki za pomoc, b?d? jeszcze my?la? nad wariantami, mo?e który? z polecanych przez Ciebie wykorzystam.

Pozdrawiam.

Odpowiedz do tematu