Zarejestruj sie! | Haso ?
     

Poprzedni temat «» Nastpny temat

Tagi tematu: chalupa, stek

Stek Chałupa
Autor Wiadomo
kochamzakopane
[Usunity]

Tematy: 221
Wysany: 2012-02-08, 00:05   

nie da się dogodzić wszystkim klientom, poza tym porcje w karczmach muszą być jednakowe - takie same wagowo dla mężczyzny jak i dla kobiety, dlatego porcje zwykle są większe, bo lepiej by kobieta zostawiła część dania niż żeby mężczyzna był głody po zjedzeniu skromnego posiłku :-P
 
 
Magdzik 


Doczya: 07 Lut 2012
czyli 4452 dni temu

Posty: 8
Tematy: 0
Skd: Bydgoszcz
Wysany: 2012-02-09, 17:44   

Macie rację. Zdecydowanie lepiej gdy jest za dużo niż gdy za mało :-D
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
skierka187
[Usunity]

Tematy: 221
Wysany: 2012-03-29, 15:29   

zjadłam dziś żurek w Stek Chałupie, taki szczerze mówiąc bez smaku, poza tym pierwszy raz widziałam w żurku pieczarki...

jeśli chodzi o obsługę to nie chcę marudzić ale w ciągu 2 godzin kelnerka podeszła do mnie na początku, przynieść zamówienie i na samym końcu (po godzinie oczekiwania) przynieść rachunek. Nigdzie mi się nie spieszyło bo wietrznie, zimno, brzydko a do pociągu jeszcze kilka godzin. Przeniosłam się więc do sprawdzonego miejsca, gdzie od wejścia z uśmiechem mnie przywitano i od razu piwko i kawę podano :-)
 
 
skierka187
[Usunity]

Tematy: 221
Wysany: 2012-03-29, 18:42   

jakoś mi do żurku nie pasują pieczarki :-P
 
 
VS84
[Usunity]

Tematy: 221
Wysany: 2012-03-30, 01:15   

Mi się tam kiedyś też tak na szybko udało dostać po ciężkiej górskiej przeprawie gdzie byłem strasznie głodny i w sumie co do kelnerki to mogę potwierdzić to co napisała XYZ, czeka się dosyć długo... jedzenie może być, chociaż strasznie narzekaliśmy z koleżanką na pieczone ziemniaki, bo jakieś niedopieczone były i niesmaczne trochę, ale reszta jak najbardziej na plus. Udało mi się też z mojego rabatu tam skorzystać, całe 10 % ;-)
 
 
AGUŚ 



Wiek: 41
Doczya: 13 Maj 2011
czyli 4723 dni temu

Posty: 130
Tematy: 15
Otrzyma 2 piw(a)
Skd: Kępno
Wysany: 2012-03-30, 12:02   

Ja byłam w Stek Chałupie kilka razy i z każdym razem byłam zadowolona.Może rzeczywiście trzeba długo czekać na jedzenie i rachunek,ale to jest normą w dobrych restauracjach. Uwielbiam klimat tej karczmy i nigdzie tak nie smakuje mi grzaniec jak tam :-D . Z czystym sumieniem mogę polecić to miejsce.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
skierka187
[Usunity]

Tematy: 221
Wysany: 2012-03-30, 14:08   

normą w sezonie może tak, ale nie gdy w karczmie są 4 kelnerki i dwa zajęte stoliki :-P
 
 
Asia 



Wiek: 37
Doczya: 19 Wrz 2011
czyli 4594 dni temu

Posty: 221
Tematy: 7
Otrzyma 13 piw(a)
Skd: Rzeszów
Wysany: 2012-08-10, 15:40   

Bylam w Stek Chałupie po raz pierwszy i smialo moge polecic. Klimat super, wystrój super, wierszyki w menu super, jedzenie tez suuuuper, porcje super. Ceny troszke moze mniej super ;-) ale warto

i na koniec moj ulubiony wierszyk :mrgreen:

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Majkel 



Wiek: 35
Doczy: 22 Lip 2012
czyli 4287 dni temu

Posty: 26
Tematy: 0
Skd: Chojnice
Wysany: 2012-09-13, 19:54   

Ja jak jestem na Krupówkach to prawie zawsze wpadnę do tej karczmy na dzbanek piwa po konkretnej trasie(19zł za 1.5 L. to nieźle) :-P Ogólnie miłe miejsce i fajny góralski klimat.

P.S.
Wierszyk z menu też mnie rozbroił jak czytałem go pierwszy raz :mrgreen:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Furi 


Wiek: 43
Doczy: 17 Cze 2011
czyli 4688 dni temu

Posty: 218
Tematy: 8
Otrzyma 1 piw(a)
Skd: Łeba
Wysany: 2012-09-29, 15:21   

polecam jedzonko.Pierwszy raz tam jadłem i dania super. Choć jeden raz długo czekaliśmy na danie. Wada to mało miejsca i ze ludzie (2-3 osoby) zajmują duże stoliki dla 8 osób. poza tym jedzenie super. Dodatkowo miałem kartę tatrzańską więc 15 % zniżki się należało. Choć jeden raz miałem też nieciekawą sytuację. Mieliśmy ze znajomymi jeden stolik i chcieliśmy zamówienie rozłożyć na 2 rachunki a i tak ja za nie płaciłem (potrzebowałem tak dla innego rozliczenia ze znajomym). To zniżkę na kartę dali tylko na jeden rachunek a na drugi już nie chcieli. Co mi się nie podobało, bo przecież i tak ja płaciłem i mógłbym poprosić rachunek na każde z dan które dostałem i rabat na kartę by się należał
polecam stek jagnięcy z moskolem i sosem grzybowym pychota
  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
martabzym84 


Doczya: 22 Pa 2012
czyli 4195 dni temu

Posty: 3
Tematy: 1
Skd: Warszawa
Wysany: 2012-10-22, 16:05   

Ja tam byłam i mogę polecić innym. Jedzenie smaczne i w przystępnych cenach.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Karolek 


Wiek: 39
Doczy: 24 Lip 2013
czyli 3920 dni temu

Posty: 1
Tematy: 0
Skd: Kraków
Wysany: 2013-07-24, 12:17   Polecam Serdecznie

Jakiś czas temu tam byłem z małżonką, super jedzonko i bardzo miła obsługa :) Polecam stały bywalec Zakopanego !
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Moesz ciga zaczniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Statystyki wizyt
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Najlepsze Zakopane Forum
Pogoda Zakopane z serwisu

Tatry Forum