Zarejestruj sie! | Haso ?
     

Poprzedni temat «» Nastpny temat

Tagi tematu: karczma, krzeptowkach, na, noclegi, siuchajsko

Siuchajsko - karczma i noclegi na Krzeptówkach
Autor Wiadomo
skierka187
[Usunity]

Tematy: 221
Wysany: 2010-02-15, 21:46   Siuchajsko - karczma i noclegi na Krzeptówkach

Dla osób, które chciałyby wypocząć w Zakopanem w spokojnej okolicy polecić mogę sprawdzone noclegi na Krzeptówkach - Siuchajsko. Jest to karczma regionalna, przy której znajdują się bardzo dobre noclegi, czyste, schludne, w dobrej cenie i z przepięknym widokiem na Giewont.
Z domu noclegowego bardzo szybko można dojść do przyjemnych szlaków - Dolina Strążyska, Dolina Małej Łąki, Dolina za Bramką czy Dolina ku Dziurze. W pobliżu znajdują się sklepy, poczta i przystanki busów, a także Sanktuarium. Do Drogi pod Reglami rzut beretem.

Jeśli ktoś zna te noclegi i karczmę Siuchajsko to zapraszam do dzielenia się opiniami :)

 
 
sarapo 



Doczya: 17 Lut 2010
czyli 5154 dni temu

Posty: 9
Tematy: 1
Wysany: 2010-02-18, 19:02   

Macie rację - fajna knajpka, tym bardziej, że trochę na uboczu więc zawsze jest szansa na względny spokój ;-)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
martiana 



Wiek: 36
Doczya: 22 Lut 2010
czyli 5149 dni temu

Posty: 299
Tematy: 8
Otrzyma 7 piw(a)
Skd: Murzasichle
Wysany: 2010-02-22, 23:50   

Ostatnio na jesieni miałam tam okazję bawić się na weselu. Jedzenie wyborne, karczma z klimatem :) Wesele mogę zaliczyć do udanych. Ciekawą opcją jest piętro i widok na parkiet na dole. Dobrze się obserwowało różne okazje, np. krojenie tortu.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
skierka187
[Usunity]

Tematy: 221
Wysany: 2010-02-23, 11:14   

ja niestety miałam zawsze pecha i piętro zawsze było zamknięte albo zarezerwowane za każdym razem kiedy byłam w karczmie. Co do jedzenia to rzeczywiście w 99% jest znakomite. Dwa razy trafił mi się placek po zbójnicku kompletnie spalony pod spodem, aż czarny i zwęglony prawie. Ale za to mają rewelacyjną herbatkę z sokiem malinowym ;)

a co do obsługi to.... długa historia.. może lepiej nie będę mówić bo chłopakom "reklamę" zrobię :lol:
 
 
martiana 



Wiek: 36
Doczya: 22 Lut 2010
czyli 5149 dni temu

Posty: 299
Tematy: 8
Otrzyma 7 piw(a)
Skd: Murzasichle
Wysany: 2010-02-23, 21:45   

Właśnie powiedz :) ja też ciekawa jestem "reklamy" ;)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
skierka187
[Usunity]

Tematy: 221
Wysany: 2010-02-24, 13:45   

2 lata temu byłam w Zakopanem i nocowałam w noclegach za Karczmą Siuchajsko (należą do tego samego właściciela). Pewnego wieczoru moje dwie koleżanki stwierdziły, że jadą do centrum na imprezę. Ja zostałam bo miałam lekką kontuzję i stwierdziłam, że wolę zostać i wypocząć. Koleżanki zagadały z kelnerami z karczmy, by dowiedzieć się gdzie są dobre imprezy. Kelnerzy pojechali z moimi koleżankami.. to co działo się na imprezie to nie wnikam, a poza tym nie wiem, ale po powrocie, o godzinie bodajże 4 rano koleżanki wpadły do mnie do pokoju z tekstem, że kelnerzy chcieliby przyjść na wódkę do nas do pokoju. Powiedziałam, że nie ma takiej opcji bo nie będę paradować w piżamie przy obcych ludziach. Nie zdążyłam dobrze zasnąć, a za chwile znów przyleciała koleżanka. Zła już i gotująca się w środku stwierdziłam, że ok, ale mają mi dać 10 minut na ubranie się. Po chwili przyleciała druga koleżanka z tekstem, że kelnerzy mają klucz do innego pokoju i że mam do nich przyjść na wódkę. Wkurzyłam się, bo po co w takim razie mnie budzili. Nie poszłam. Ale pech chciał, że mieli pokój zaraz za ścianą, więc wszystkie śmiechy i krzyki słyszałam i do rana już nie zasnęłam, ale nie o tym...

Po jakimś czasie koleżanki przyszły do pokoju i położyły się do łóżka. Za chwile kelner zaczął walić w drzwi i wołać "Asiu, chodź mnie przytul do spania, Asiu, no chodź". Ciśnienie mi już rosło... Dziewczyny zaprowadziły go do pokoju. Cała akcja trwała z dobre 15 minut, bo co chwilę kelner przychodził i dobijał się do drzwi. Za chwilę znów ktoś wali do drzwi... Koleżanka otwiera... a tam kelner ze swoją "ciupagą" na wierzchu. Zamknęła drzwi. Po chwili odrobinę się uspokoiło. A za chwilę znów bach bach w drzwi. Dziewczyny były już cicho i nagle słyszę... "Asia, nic nie rób, może Aga za chwile wstanie i zrobi porządek". Ale nie wstałam, miałam to już gdzieś, bo bez przesady - same mogły zrobić z tym porządek. I tak już do rana nie spałam więc było mi to obojętne. Ale następnego dnia ciśnienie miałam i byłam zła, ale co tam.. było minęło...

Ale z opowiadań dziewczyn po tym co zobaczyły po otworzeniu drzwi mogę stwierdzić, że kelnerzy (a przynajmniej jeden) z karczmy Siuchajsko, mają mizerne "ciupażki" :lol: :lol: :lol:
 
 
martiana 



Wiek: 36
Doczya: 22 Lut 2010
czyli 5149 dni temu

Posty: 299
Tematy: 8
Otrzyma 7 piw(a)
Skd: Murzasichle
Wysany: 2010-02-24, 21:07   

Nie wiedziałam, że takie porywcze mogą być chłopaki :P Zaciągać zaciągają, ale żeby pokazywać :)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
martiana 



Wiek: 36
Doczya: 22 Lut 2010
czyli 5149 dni temu

Posty: 299
Tematy: 8
Otrzyma 7 piw(a)
Skd: Murzasichle
Wysany: 2010-03-10, 10:24   

Nie ja wiem, że sporo :P Tylko mnie dziwi to pokazywanie :P
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
skierka187
[Usunity]

Tematy: 221
Wysany: 2010-03-11, 16:03   

w sumie nic dziwnego że pokazują jak w menu karczmy mają cycki i dupsko ;p
 
 
Edward Teach 


Wiek: 34
Doczy: 27 Mar 2010
czyli 5116 dni temu

Posty: 80
Tematy: 3
Otrzyma 1 piw(a)
Wysany: 2010-03-29, 22:15   

Hah, jedzenie i spanie w jednym miejscu, dobra rzecz.
Wygląda schludnie, obiecująco, więc choć mam w Zakopcu swoje ulubione miejsca, to może tam wpadnę.
Zweryfikuje te wasze pochwały ;-)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
skierka187
[Usunity]

Tematy: 221
Wysany: 2010-03-30, 15:12   

naprawdę bardzo dobre miejsce, polecam :-) wygodne, niedrogie, w spokojnym miejscu, z pięknymi widokami
 
 
Piotrek 


Wiek: 37
Doczy: 10 Mar 2010
czyli 5133 dni temu

Posty: 87
Tematy: 3
Otrzyma 2 piw(a)
Skd: Warszawa
Wysany: 2010-04-04, 15:31   

Nigdy nie byłem, choć brzmi zachęcająco no może poza tymi kelnerami :-P
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
skierka187
[Usunity]

Tematy: 221
Wysany: 2010-04-06, 10:36   

jest też jedna kelnerka, całkiem sympatyczna i najbardziej reprezentacyjna w tej karczmie
 
 
Dorotea 


Zaproszone osoby: 28
Wiek: 36
Doczya: 08 Kwi 2010
czyli 5104 dni temu

Posty: 220
Tematy: 0
Otrzyma 1 piw(a)
Skd: Wejherowo
Wysany: 2010-05-19, 14:48   

XYZ napisa/a:
w sumie nic dziwnego że pokazują jak w menu karczmy mają cycki i dupsko ;p
hahahahaha no nie mogę, co za konkluzja:))))))))))))))
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
skierka187
[Usunity]

Tematy: 221
Wysany: 2010-05-29, 21:35   

na pewno nie mogę polecić lodów w tej karczmie, niestety kiepska jakość
 
 
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Moesz ciga zaczniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Statystyki wizyt
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - mangi
Najlepsze Zakopane Forum
Pogoda Zakopane z serwisu

Tatry Forum