Zarejestruj sie! | Haso ?
     

Poprzedni temat «» Nastpny temat

Tagi tematu: pomoc, prosze, wyborze

proszę o pomoc w wyborze
Autor Wiadomo
minika 


Doczya: 10 Lis 2012
czyli 4157 dni temu

Posty: 4
Tematy: 0
Skd: Trablice
Wysany: 2012-11-16, 12:56   

Planujemy wrócić do Zakopanego, czyli z Murowańca dalej do Kuźnic i potem w busik.
Rozważamy też opcję wjechać na Kasprowy kolejką, a zejść przez halę Gąsiennicową. Teraz wreszcie kolejki do kolejki się raczej nie uświadczy więc byśmy szybko znaleźli się na górze. Najbardziej z tej całej wycieczki znależy nam na hali, Czarnym Stawie, Murowańcu, bo nigdy jeszcze tam nie byliśmy. Zawsze Z Kasprowego schodziliśmy tą samą drogą, albo na Czerwone.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Furi 


Wiek: 42
Doczy: 17 Cze 2011
czyli 4669 dni temu

Posty: 218
Tematy: 8
Otrzyma 1 piw(a)
Skd: Łeba
Wysany: 2012-11-16, 15:02   

Wszystko zależy jak u was z kondycją. Myślę że wejście na Kasprowy z samego raneczka to do Murowańca i na dół jest możliwe. lecz teraz dzionek bardzo krótki już. Więc ja proponuje o 8 rano wjechać na Kasprowy tam zjeść sobie śniadanko i spokojnie nie martwiąc sie o czas zejść do czarnego Stawu - Murowańca a stamtąd macie juz 2 piękne drogi przez Boczań i Jaworzykę. Obie piękne choć chyba Jaworzynka ladniejsza
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Start.Zakopane 



Doczy: 01 Cze 2011
czyli 4686 dni temu

Posty: 230
Tematy: 0
Otrzyma 2 piw(a)
Skd: Zakopane
Wysany: 2013-01-07, 09:40   

Na przełomie jesieni oraz zimy dni są bardzo krótkie i trzeba to uwzględnić planując swoją trasę. Jeżeli zależy Wam na Murowańcu, Czarnym Stawie Gąsienicowym,to moim zdaniem najlepiej byłoby jednak wjechać kolejką. Nie ma tłumów,a zaoszczędzicie czas,który potem możecie przeznaczyć na zwiedzanie czy też robienie zdjęć. Poza tym proponuję udać się też na Przełęcz Karb,gdzie można podziwiać całą panoramę Orlej Perci oraz Czarnego Stawu. Na pewno będziecie zadowoleni, szlak bez większych trudności, ale jak wiadomo zimą trzeba zachować szczególną ostrożność wybierając się w góry.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Furi 


Wiek: 42
Doczy: 17 Cze 2011
czyli 4669 dni temu

Posty: 218
Tematy: 8
Otrzyma 1 piw(a)
Skd: Łeba
Wysany: 2013-01-08, 12:01   

Ja we wrześniu byłem w Murowańcu i stamtąd szliśmy na Czarny Staw Gąsienicowy. Szlak całkowicie ośnieżony i bardzo śliski. Akurat trafiłem na śnieg w Zakopcu. Stamtąd udaliśmy się na Karb i powiem szczerze że było ekstremalnie ślisko. Na Kościelec już się nawet nie pchaliśmy. Rozwaga w górach to podstawa. Teraz zapewne będzie więcej śniegu więc więcej trzeba uważać
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Moesz ciga zaczniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Statystyki wizyt
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Najlepsze Zakopane Forum
Pogoda Zakopane z serwisu

Tatry Forum