Zarejestruj sie! | Haso ?
     

Poprzedni temat «» Nastpny temat

Tagi tematu: stachoniowka, willa

Willa Stachoniówka
Autor Wiadomo
majutek 


Doczya: 20 Cze 2010
czyli 5031 dni temu

Posty: 4
Tematy: 1
Skd: kołobrzeg
Wysany: 2010-06-22, 20:12   Willa Stachoniówka

Witam

Witam
Polecam Willę Stachoniówka http://www.stachoniowka.pl/ Przyjechałam tu pierwszy raz i myślę że będę wracac. Willa położona na Chłabówce Górnej. Z dala od centrum i zgiełku. Ja jestem zmotoryzowana ale autobusy kursują tu więc bez problemu można dotrze do centrum miasta. Czym urzekło mnie to miejsce?
Na samym początku obejście i wygląd domu. Duży plac na auta z przodu i tyłu budynków. Domki w pięknej architekturze. Pokoje czyste (ja mam z łazienką: umywalka prysznic toaleta). Możliwość wyżywienia - śniadania i obiadokolacje. Jedzenie pyszne, zupy mają taki smak że jadłabym wazę do końca, no ale drugie już stygnie hi, hi. Do śniadania dołączone woreczki, więc jeśli wszystkiego nie zjemy - ja nigdy nie zjadam a do szczuplaków nie należę i lubię zjeść- można przygotować sobie kanapki i zabra na szlak. Dodatkowym atutem jest nowy plac zabaw dla dzieci. Ja jestem tu z dwuletnią córeczką i popołudniami nie nudzimy się wcale, chociaż w chwili obecnej mokro bo ciągle pada.
W budynku obok jest kuchnia w której można przygotowa posiłki i spokojnie zjeś. Zajrzyjcie i oceńcie sami.

Pozdrawiam
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
kamyk 


Doczy: 05 Maj 2010
czyli 5077 dni temu

Posty: 38
Tematy: 0
Otrzyma 2 piw(a)
Skd: internet:)
Wysany: 2010-06-25, 19:20   

Bardzo ciekawa i kusząca propozycja, skoro piszesz ze kazdy znajdzie tam cos dla siebie to super. Mi tam do szczęscia bilarda by potrzeba (no chyba ze jest a gdzies nie doczytalem)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
michal_wlkp 



Wiek: 40
Doczy: 14 Cze 2010
czyli 5037 dni temu

Posty: 78
Tematy: 0
Otrzyma 1 piw(a)
Skd: Pyrlandia
Wysany: 2010-06-30, 09:35   

Jakieś ceny możesz podać?
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
majutek 


Doczya: 20 Cze 2010
czyli 5031 dni temu

Posty: 4
Tematy: 1
Skd: kołobrzeg
Wysany: 2010-07-01, 09:18   

michał-wlkp wszystko masz na stronie, cennik rozpisany sezonowo, możliwość posiłków. Zajrzyj będziesz mógł zobaczyć cenę stosowną do czasu pobytu.

pozdrawiam

majutek
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
skierka187
[Usunity]

Tematy: 221
Wysany: 2010-07-03, 11:00   

całkiem ciekawy obiekt :-) ładnie to wygląda na zdjęciach a i cenowo nie jest źle :-)
 
 
kochamzakopane
[Usunity]

Tematy: 221
Wysany: 2011-11-02, 20:35   

Podnoszę temat i dodaję kilka zdjęć ze Stachoniówki, którą możemy śmiało polecić wszystkim osobom zainteresowanym wypoczynkiem w spokojnym i cichym miejscu :)













 
 
jag
[Usunity]

Tematy: 221
Wysany: 2012-02-14, 00:08   

Mogę tylko potwierdzić to co pisze majutek :-) ...Stachoniówka to miejsce, gdzie zawsze się "zatrzymuję", kiedy jestem w Zakopanem :-) ...jeszcze do tego dodam, że bardzo miła i rodzinna atmosfera tam panuje :-)
 
 
mareczek87 



Wiek: 36
Doczy: 25 Lip 2010
czyli 4996 dni temu

Posty: 70
Tematy: 3
Otrzyma 3 piw(a)
Skd: Wrocław
Wysany: 2012-05-07, 13:09   

Tak się właśnie zastanawiam nad tym noclegiem. 38 zł to bardzo dobra cena.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Moesz ciga zaczniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Statystyki wizyt
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Najlepsze Zakopane Forum
Pogoda Zakopane z serwisu

Tatry Forum