Zarejestruj sie! | Haso ?
     

Poprzedni temat «» Nastpny temat

Tagi tematu: dla, jednej, osoby, pokoj

Pokój dla jednej osoby
Autor Wiadomo
FrancuzSc 


Doczy: 06 Lip 2010
czyli 5042 dni temu

Posty: 2
Tematy: 0
Skd: Sosnowiec
Wysany: 2010-07-10, 19:53   

Są w nim chyba 2 pokoje jednoosobowe. Są dość małe i ciasne. W sam raz aby się wyspać i iść w góry :) W nich są wersalki, więc nawet 2 osobowy się tam mogą wyspać. Łazienki mają wspólne, niestety nie na tym samym piętrze. Kuchnia jest dostępna dla klientów willi.
Willa znajduje się w ciszej części miasta z ładnym widokiem na Giewont. Jest tam cicho i przyjemnie :) Blisko Krupówek i parku narodowego.
Tanio i czysto, gorąco polecam :)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
skierka187
[Usunity]

Tematy: 221
Wysany: 2012-02-21, 22:21   

W marcu wybieram się na 5 dni do Zakopanego sama więc szukałam pokoju jednoosobowego w rozsądnej cenie i w miarę blisko centrum. Znalazłam taką ofertę w Wesołej Chatce na Krupówkach, w której nocowałam w zeszłym roku.

Pokój jednoosobowy w marcu to cena 40 zł za dobę. Pokój jest mały, łazienka do pokoju znajduje się na korytarzu ale jest to łazienka należąca tylko i wyłącznie do tego pokoju.

A od znajomych dostałam link do miejsca oferującego pokoje jednoosobowe
http://www.willa-ostoja.superturystyka.pl/ na ul. Sienkiewicza
 
 
marekkcp 



Wiek: 73
Doczy: 03 Mar 2012
czyli 4436 dni temu

Posty: 25
Tematy: 1
Skd: Zakopane
Wysany: 2012-04-22, 12:23   

Mam nieduży pokoik jednoosobowy, z widokiem na Giewont i na Gubałówkę. Wynajmuję go w cenach dość przystępnych czyli 35 zł za noc, poza sezonem i 40 zł za noc w sezonie.
Mam jeszcze wolne terminy na wakacje. Zapraszam.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
inanord 



Wiek: 65
Doczya: 29 Mar 2012
czyli 4410 dni temu

Posty: 224
Tematy: 0
Otrzyma 8 piw(a)
Skd: Zakopane
Wysany: 2012-04-24, 18:07   

U mnie również są dwa maleńkie pokoiki jednoosobowe. Łazienka jest na korytarzu i wypada około 6-7 osób na łazienkę. Cena obecnie to 30 zł od osoby. Nie jest to pensjonat tylko kwatery prywatne. Nie mam specjalnych luksusów, ale w większości mam stałych gości, głównie turystów i narciarzy. Największym atutem jest położenie 1470 m do Kuźnic i 1500 m do Watry ;-)

podnosalem.strefa.pl
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
wyspiarz 


Doczy: 10 Cze 2010
czyli 5067 dni temu

Posty: 43
Tematy: 2
Otrzyma 1 piw(a)
Skd: wyspa wolin
Wysany: 2012-07-13, 16:31   

Są również pokoje jednoosobowe w w ośrodku Cech Rzemiosł różnych nna ulicy Gimnazjalna 1, dobra lokalizacja bo blisko dworca PKS i PKP

http://www.pokoje.zakopane.pl/
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Hubcia76 


Doczya: 25 Lip 2012
czyli 4291 dni temu

Posty: 8
Tematy: 1
Skd: Zakopane
Wysany: 2012-09-04, 11:22   

Zajrzyj na stronę http://www.e-wczasy.pl/ i tam poszukaj sobie noclegu :) Jest to jedna z lepszych stron z obiektami noclegowymi w sieci, baza noclegów jest ogromna, więc nie jest trudno znaleźć coś dla siebie. Myślę, że w podanej cenie powinieneś spokojnie znaleźć fajne pokoiki. Zresztą sam poszukaj, każdy obiekt jest opisany szczegółowo, jest cennik, zdjęcia, czyli szybkie i efektywne szukanie :)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Kamil 



Doczy: 24 Maj 2012
czyli 4354 dni temu

Posty: 27
Tematy: 0
Otrzyma 1 piw(a)
Skd: Częstochowa
Wysany: 2014-06-29, 13:23   

Odświeżę temat .. Szukam jedynki z łazienką na 7 noclegów ,za jakieś 6-7 dni ... Może ktoś ma sprawdzone miejscówki :)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Lothar 



Wiek: 52
Doczy: 31 Maj 2014
czyli 3617 dni temu

Posty: 26
Tematy: 6
Otrzyma 14 piw(a)
Skd: Płock
Wysany: 2014-07-03, 22:23   

Możesz poszukać na http://www.booking.com/ W większości będą to pewnie pokoje 2 osobowe dla jednej osoby ale i tak taniej jak w hotelach które posiadają pokoje 1 osobowe.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Moesz ciga zaczniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Statystyki wizyt
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - manga
Najlepsze Zakopane Forum
Pogoda Zakopane z serwisu

Tatry Forum