Zarejestruj sie! | Haso ?
     

Poprzedni temat «» Nastpny temat

Tagi tematu: pieczatki, szlakow, ze

Pieczątki ze szlaków
Autor Wiadomo
Lothar 



Wiek: 52
Doczy: 31 Maj 2014
czyli 3612 dni temu

Posty: 26
Tematy: 6
Otrzyma 14 piw(a)
Skd: Płock
Wysany: 2014-07-27, 21:29   

PTTK, tam na pewno je znajdziesz. Zastanawiam się tylko w jakim celu? Ale pewnie ja się nie znam. Dzieci stemplują w zeszytach i są szczęśliwe. Jak byłem dzieckiem miałem taką książeczkę i "zdobyłem" nawet brązową odznakę GOT (w Beskidzie Wysokim). Przyznam, że nie wiem gdzie ta książeczka zginęła, a o odznace nie wspomnę. Nie zapomnę jednak godzin spędzonych w górach, choć byłem wtedy tylko dzieckiem. Moim zdaniem najważniejszy jest czas w górach, a odznaki pozostawmy rosyjskim weteranom :-)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
liczek 



Wiek: 55
Doczya: 12 Sie 2012
czyli 4268 dni temu

Posty: 89
Tematy: 5
Otrzyma 2 piw(a)
Skd: Wrocław
Wysany: 2014-07-29, 14:24   

A ja myślę, że niech każdy po swojemu idzie przez życie.... Ja robię w górach setki zdjęć, które później z lubością oglądam.... a dla wielu zdjęcia są absolutnie niepotrzebne, a ich oglądanie wyjątkowo nudne :roll:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Yaqp 



Wiek: 44
Doczy: 20 Cze 2012
czyli 4321 dni temu

Posty: 32
Tematy: 2
Skd: Brodnica
Wysany: 2014-08-25, 13:06   

Lothar napisa/a:
Zastanawiam się tylko w jakim celu? Ale pewnie ja się nie znam. Dzieci stemplują w zeszytach i są szczęśliwe. Jak byłem dzieckiem miałem taką książeczkę i "zdobyłem" nawet brązową odznakę GOT (w Beskidzie Wysokim). Przyznam, że nie wiem gdzie ta książeczka zginęła, a o odznace nie wspomnę. Nie zapomnę jednak godzin spędzonych w górach, choć byłem wtedy tylko dzieckiem. Moim zdaniem najważniejszy jest czas w górach, a odznaki pozostawmy rosyjskim weteranom :-)


No nie znasz się ;-) Syn był bardzo dumny z siebie gdy pani w siedzibie GOT wręczała mu podobną odznakę. Pewnie będzie o tym pamiętał tak długo jak ty. Oczywiście większą frajdę sprawiło mu przeskakiwanie strumyczków na szlakach, śmiganie po jaskiniach, łańcuchy :) itd. ale dla 6-latka zabranego w góry na ponad 100 km trasę w tydzień każda dodatkowa motywacja/atrakcja jest wskazana.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
lapa 



Wiek: 48
Doczy: 14 Cze 2010
czyli 5059 dni temu

Posty: 32
Tematy: 0
Otrzyma 2 piw(a)
Skd: Sadnes/Wrocław
Wysany: 2014-08-30, 16:50   

to i ja coś napiszę. Jak jestem z dzieciaczkami w górach - ZAWSZE ZBIERAMY do dziś pamiętam ten uśmiech i radość jak dwa lata temu kiedy byliśmy w Tatrach mój wtedy 4 letni syn nazbierał tyle "pieczątek", że w PTTK w Zakopanem otrzymał "Dziecięca Odznakę GOT" mimo, że od tamtej pory minęły już dwa lata odznaka ta jest traktowana przez niego jak największy skarb :-)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wicej szczegw
Wystawiono 1 piw(a):
jabol
Tobi 


Doczy: 15 Wrz 2014
czyli 3505 dni temu

Posty: 1
Tematy: 0
Skd: Tarnów
Wysany: 2014-09-15, 14:05   

Aż zazdroszczę Waszym dzieciakom i żałuję, że mnie w tym wieku nikt tak po górach nie prowadzał :)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Moesz ciga zaczniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Statystyki wizyt
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Najlepsze Zakopane Forum
Pogoda Zakopane z serwisu

Tatry Forum