Zarejestruj sie! | Haso ?
     

Poprzedni temat «» Nastpny temat

Tagi tematu: Brak tagw.

Noclegi "Szarotka" Zamoyskiego 11d
Autor Wiadomo
forever 



Wiek: 48
Doczy: 21 Pa 2011
czyli 4543 dni temu

Posty: 102
Tematy: 2
Otrzyma 20 piw(a)
Skd: Poznań
Wysany: 2011-10-28, 15:58   Noclegi "Szarotka" Zamoyskiego 11d

Dobre jest to, że w tym temacie raczej chyba nikt się sam nie reklamuje i opinie pochodzą od zadowolonych turystów :-)

Widzę, że już jest Willa Szarotka. To co ja polecam nazwę ma również Szarotka. Ale umiejscowienie jest inne. Polecam pod każdym względem. Byłem 7 dni i ani razu nic mnie nie zawiodło.

Cenowo ok choć byłem poza sezonem . Nie wiem jak teraz, ale płaciłem w listopadzie 2 lata temu 35zł/os. Tym bardziej gdy dotarłem na miejsce i wszystko "na żywo" zobaczyłem.
Ładnie, czysto, schludnie. Tym bardziej, że to samo centrum (100m do Krupówek) Co mi się podobało, to właścicielkę widziałem tylko w dzień przyjazdu i gdy się żegnałem. Nie narzucała się ze szpiegowaniem ;-) Ale to raczej żartobliwy szczegół.

Poza tym kolosalna sprawa dla oszczędnych i lubiących swoje jedzenie. Na dole w podpiwniczeniu kuchnia duża i totalnie ze wszystkim potrzebnym, by cały dzień coś gotować. Od talerzy i garnków, przez przyprawy, po kuchenkę gazową, czajniki, lodówkę itp. Obok kuchni duża sala/jadalnia z kominkiem, LCD i bilardem. Więc kwestia wyżywienia do zrobienia w całości na miejscu. A i wieczorami jest co porobić. Kobiety zapatrzone w kominek a my chuligany straszne na mecz w TV ;-)

Na każdym piętrze również lodówka. Mogę opisać swój pokój tylko, bo innym nie wchodziłem ;-) Mały ale bardzo czysty i w sam raz na potrzeby górskie. Za to łazienka bardzo duża. No i balkon z widokiem na Giewont :lol:

Jak ktoś ma inne opinie o tym obiekcie, to chętnie wysłucham, bo tylko raz tam byłem. Ale chetnie wrócę.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
wolny398 


Doczy: 29 Pa 2011
czyli 4535 dni temu

Posty: 3
Tematy: 1
Skd: katowice
Wysany: 2011-11-01, 05:14   

Macie link do strony www?
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
ostry2563 


Doczy: 11 Pa 2011
czyli 4552 dni temu

Posty: 86
Tematy: 1
Otrzyma 3 piw(a)
Skd: Jastrzębie Zdrój
Wysany: 2011-12-26, 11:56   

Witajcie :)
i jest tak jak pisze - od 30-50 zl.\ osoba ?
każdy pokój ma swoją łazienkę ?
Wygląda atrakcyjnie :)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
forever 



Wiek: 48
Doczy: 21 Pa 2011
czyli 4543 dni temu

Posty: 102
Tematy: 2
Otrzyma 20 piw(a)
Skd: Poznań
Wysany: 2011-12-26, 13:57   

Myślę, że najlepszą opcją jest formularz kontaktowy z właścicielami. Z tego co pamiętam przed moim pierwszym pobytem, kontakt był bardzo dobry i uzyskałem odpowiedzi na wszystkie zadane pytania :-)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Ewik30 



Wiek: 43
Doczya: 28 Gru 2011
czyli 4475 dni temu

Posty: 27
Tematy: 3
Otrzyma 3 piw(a)
Skd: Lublin
Wysany: 2011-12-29, 17:38   

Agusia

mialas pokoj 2 osobowy ? z lazienka i balkonem ? i mam pytanko czy jest mozliwosc palenia na balkonie ?
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Ewik30 



Wiek: 43
Doczya: 28 Gru 2011
czyli 4475 dni temu

Posty: 27
Tematy: 3
Otrzyma 3 piw(a)
Skd: Lublin
Wysany: 2012-01-29, 10:46   

Czuje sie w obowiazku dodac swoja opinie na temat tej kwatery a tym bardziej ,ze bedzie ona bardzo pozytywna :)pokoje sa bardzo czyste estetyczne i przytulne szybki dostep do lodowki jak rowniez do kuchni z tym ,ze kuchnia jest na dole obok super fajnej salki z kominkiem ,w ktorej mozna sobie zjesc czy jak ktos przyjezdza wieksza grupa poimprezowac :)Naczynia talerze sztucce kubki garnki itp pelne wyposazenie na kazdym pietrze dostep do czajnika bezprzewodowego . Wszystko jest ok na wysokim poziomie i moim zdaniem niedrogo <40zl/os.> jak na takie warunki .Do Krupowek piechotka z 10 min rzut beretem do sklepow poczty apteki czy Biedronki :) Super kwatera z pewnoscia tu wroce :)Dostep do internetu




widok z balkonu
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Wicej szczegw
Wystawiono 2 piw(a):
ola's, aga
aga 



Wiek: 50
Doczya: 03 Kwi 2011
czyli 4744 dni temu

Posty: 166
Tematy: 5
Otrzyma 1 piw(a)
Skd: lubelszczyzna
Wysany: 2012-01-31, 20:28   

Ode mnie piwko za piękne widoki.... ;-)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Moesz ciga zaczniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Statystyki wizyt
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Najlepsze Zakopane Forum
Pogoda Zakopane z serwisu

Tatry Forum