Zarejestruj sie! | Hasło ?

Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: 63a, nowotarska

Nowotarska 63a
Autor Wiadomość
Yoshi_ 

czyli 3714 dni temu

Tematy: 0
Wysłany: 2011-08-23, 12:10   

Hej. My byli?my na tej kwaterce od 16-21 sierpnia hehe wi?c chyba dostali?cie kwaterk? po nas (taki pokoik 3 osobowy, kolor ?ososiowy w ?rodku, mini ?azienka) napisz jak wra?enia, jak dla mnie mog?oby by? deczko lepiej :)
Postaw piwo autorowi tego posta

Yoshi_ 

czyli 3714 dni temu

Wysłany: 2011-09-05, 06:49   

Wasio bo fakt faktem u s?siadów tej w?a?cicielki wida?, ze s? domki ladniejsze i Ja nast?pnym razem b?d? szuka?a w zupe?nie innym miejscu, zreszta nast?pnym razem chcemy z m??em troch? pochodzi? po szlakach wi?c pewnie celem b?dzie Sienkiewicza, ew, co? blisko Wielkiej Krokwi :)

A ta w?a?cicielka jeszcze w dzie? naszego przyjazdu dzowni?a o której b?dziemy, bo ?adna pogoda i bez sensu by?oby jej siedzenie i kiszenie si? ca?y dzie? w domu, ?e pójdzie sobie do kole?anki. A jak przyjechali?my i tak ze 2 godz pó?niej ni? mówi?am, to nawet nie by?a jeszcze przygotowana po?ciel :) no ale widzisz ludzie s? ró?ni :)

katwoj 

czyli 3539 dni temu

Wysłany: 2012-02-14, 19:44   

Yoshi_ napisał/a:
Wasio bo fakt faktem u s?siadów tej w?a?cicielki wida?, ze s? domki ladniejsze i Ja nast?pnym razem b?d? szuka?a w zupe?nie innym miejscu, zreszta nast?pnym razem chcemy z m??em troch? pochodzi? po szlakach wi?c pewnie celem b?dzie Sienkiewicza, ew, co? blisko Wielkiej Krokwi :)

A ta w?a?cicielka jeszcze w dzie? naszego przyjazdu dzowni?a o której b?dziemy, bo ?adna pogoda i bez sensu by?oby jej siedzenie i kiszenie si? ca?y dzie? w domu, ?e pójdzie sobie do kole?anki. A jak przyjechali?my i tak ze 2 godz pó?niej ni? mówi?am, to nawet nie by?a jeszcze przygotowana po?ciel :) no ale widzisz ludzie s? ró?ni :)

tROCHE PAni jest zlosliwa bo mam 2letnie dziecko i to ze wyszlam na 2 godziny to chyba nic sie nie stalo ,posciel nie otrzymala pani wieczorem tylko poznym popoludniem.Wakacje taki okres ?e pralnia nieraz sie i tydzien spoznia i zwyczajnie musze ja wyprac i wyprasowac .pozatym ZAWSZE pytam w takim wypadku czy moge posciel dac pozniej czy tez chca sie panstwo wczesniej polozyc.
SZanowna pani byla w sierpniu i miala pokoj po 40zl odos. za dobe.
Niespecjalnie pani odkryla ze sasiedzi maja ladniejsze domki ,ale widac pani nie sprawdzila ceny ze noclegi sa od 50zl.Raczej za 40zl to cudow nie mozna wymaga?. no ale jak ktos ma natur? narzekania to zawsze sie przyczepi bo zawsze cos sie znajdzie.
SZanowny pan ktory otrzymal pokoj u si?siada wg mnie ladniejszy niz u mnie robi afere o to ze uprosilam s?siada by zgodzil sie wziac pana po 40zl .SZkoda ze pan nie wzial pod uwage ile telefonow wykonalam by znalesc panu pokoj w ten cenie co u mnie...Owszem moglam gosci ktorzy byli przed panem wyrzucic z dzieckiem ktore sie pochorowalo .Wtedy ówci panstwo by pisali ze jestem bez serca bo ich z chorym dzieciem wyrzucam i nie chce przedluzyc.....[/quote]

jag
[Usunięty]

Tematy: 221
Wysłany: 2012-02-14, 21:11   

katwoj napisał/a:
Raczej za 40zl to cudow nie mozna wymaga?.

Mo?na...ja mam sta?e miejsce w Zakopanem do którego z przyjemno?ci? wracam i w?a?nie po 40 z? a nawet i taniej...zapewniam ?e nie ma si? do czego przyczepi? :-) ...ale o tym napisa?em w innym po?cie ;-) ...pozdrawiam :-)

Odpowiedz do tematu