Zarejestruj sie! | Haso ?
     

Poprzedni temat «» Nastpny temat

Tagi tematu: 63a, nowotarska

Nowotarska 63a
Autor Wiadomo
Yoshi_ 


Doczya: 23 Sie 2011
czyli 4602 dni temu

Posty: 3
Tematy: 0
Skd: Bielsk Podlaski
Wysany: 2011-08-23, 11:10   

Hej. My byliśmy na tej kwaterce od 16-21 sierpnia hehe więc chyba dostaliście kwaterkę po nas (taki pokoik 3 osobowy, kolor łososiowy w środku, mini łazienka) napisz jak wrażenia, jak dla mnie mogłoby być deczko lepiej :)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Yoshi_ 


Doczya: 23 Sie 2011
czyli 4602 dni temu

Posty: 3
Tematy: 0
Skd: Bielsk Podlaski
Wysany: 2011-09-05, 05:49   

Wasio bo fakt faktem u sąsiadów tej właścicielki widać, ze są domki ladniejsze i Ja następnym razem będę szukała w zupełnie innym miejscu, zreszta następnym razem chcemy z mężem trochę pochodzić po szlakach więc pewnie celem będzie Sienkiewicza, ew, coś blisko Wielkiej Krokwi :)

A ta właścicielka jeszcze w dzień naszego przyjazdu dzowniła o której będziemy, bo ładna pogoda i bez sensu byłoby jej siedzenie i kiszenie się cały dzień w domu, że pójdzie sobie do koleżanki. A jak przyjechaliśmy i tak ze 2 godz później niż mówiłam, to nawet nie była jeszcze przygotowana pościel :) no ale widzisz ludzie są różni :)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
katwoj 


Doczya: 14 Lut 2012
czyli 4427 dni temu

Posty: 1
Tematy: 0
Skd: zakopane
Wysany: 2012-02-14, 19:44   

Yoshi_ napisa/a:
Wasio bo fakt faktem u sąsiadów tej właścicielki widać, ze są domki ladniejsze i Ja następnym razem będę szukała w zupełnie innym miejscu, zreszta następnym razem chcemy z mężem trochę pochodzić po szlakach więc pewnie celem będzie Sienkiewicza, ew, coś blisko Wielkiej Krokwi :)

A ta właścicielka jeszcze w dzień naszego przyjazdu dzowniła o której będziemy, bo ładna pogoda i bez sensu byłoby jej siedzenie i kiszenie się cały dzień w domu, że pójdzie sobie do koleżanki. A jak przyjechaliśmy i tak ze 2 godz później niż mówiłam, to nawet nie była jeszcze przygotowana pościel :) no ale widzisz ludzie są różni :)

tROCHE PAni jest zlosliwa bo mam 2letnie dziecko i to ze wyszlam na 2 godziny to chyba nic sie nie stalo ,posciel nie otrzymala pani wieczorem tylko poznym popoludniem.Wakacje taki okres że pralnia nieraz sie i tydzien spoznia i zwyczajnie musze ja wyprac i wyprasowac .pozatym ZAWSZE pytam w takim wypadku czy moge posciel dac pozniej czy tez chca sie panstwo wczesniej polozyc.
SZanowna pani byla w sierpniu i miala pokoj po 40zl odos. za dobe.
Niespecjalnie pani odkryla ze sasiedzi maja ladniejsze domki ,ale widac pani nie sprawdzila ceny ze noclegi sa od 50zl.Raczej za 40zl to cudow nie mozna wymagać. no ale jak ktos ma naturę narzekania to zawsze sie przyczepi bo zawsze cos sie znajdzie.
SZanowny pan ktory otrzymal pokoj u siąsiada wg mnie ladniejszy niz u mnie robi afere o to ze uprosilam sąsiada by zgodzil sie wziac pana po 40zl .SZkoda ze pan nie wzial pod uwage ile telefonow wykonalam by znalesc panu pokoj w ten cenie co u mnie...Owszem moglam gosci ktorzy byli przed panem wyrzucic z dzieckiem ktore sie pochorowalo .Wtedy ówci panstwo by pisali ze jestem bez serca bo ich z chorym dzieciem wyrzucam i nie chce przedluzyc.....[/quote]
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
jag
[Usunity]

Tematy: 221
Wysany: 2012-02-14, 21:11   

katwoj napisa/a:
Raczej za 40zl to cudow nie mozna wymagać.



Można...ja mam stałe miejsce w Zakopanem do którego z przyjemnością wracam i właśnie po 40 zł a nawet i taniej...zapewniam że nie ma się do czego przyczepić :-) ...ale o tym napisałem w innym poście ;-) ...pozdrawiam :-)
 
 
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Moesz ciga zaczniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Statystyki wizyt
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - forum anime
Najlepsze Zakopane Forum
Pogoda Zakopane z serwisu

Tatry Forum